[Release] DrakE Web Project By NikeR With Updates

Status
Not open for further replies.
Аз не релиизвам постоянно като теб МУ уеб сайтове и да се напдреварвам с сулио и пулио и как беше "за слава" нали така каза в skype ^^. Може да съм направил едно нещо за тук, но си е мое а не копие ^^ теб постоянно те гложди т'ва, че ще те забравят и да се показваш нон-стоп, че ти си най-добрия "уж" ^^. А както виждаш хуля само теб и exten да си видял на някой друг така да му пиша? Не нали? Замисли се защо... хубаво е постоянно да ругаеш потребителите, но когато някой почне за теб нещо и почваш се изнетвяш и какво ли още не... много си нервен бе пууу...
Ма си едно нищо... пишлегар дето се мисли за нещо а е 0 даже 0-лата е повече от теб ;) вземи порастни малко, че поне малко да ти повярваме за някой неща който пишеш :)

Да е така е неискам да ме забраят в някъф форум...
тва па беше най-тъпото дето съм чувал.
Като ти гледам Сайта за картинки бая има ляп да ядеш докат
ми дойдеш на нивото. + това за копие не говори, щото
даркс 3 е доста копие... и не ми излизай с това, кое съм копирал
ти си знаеш... няма смисъл да спориме и тука...
тъй, че аз ако не стигам 0лата сметай ти къде си...
 
Да е така е неискам да ме забраят в някъф форум...
тва па беше най-тъпото дето съм чувал.
Като ти гледам Сайта за картинки бая има ляп да ядеш докат
ми дойдеш на нивото. + това за копие не говори, щото
даркс 3 е доста копие... и не ми излизай с това, кое съм копирал
ти си знаеш... няма смисъл да спориме и тука...
тъй, че аз ако не стигам 0лата сметай ти къде си...

(xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai) (xaixai)
 
@NikeR ще ми дадеш ли подробна информация как се инсталира това чудо мерси!
 
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in G:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 18
 
Да е така е неискам да ме забраят в някъф форум...
тва па беше най-тъпото дето съм чувал.
Като ти гледам Сайта за картинки бая има ляп да ядеш докат
ми дойдеш на нивото. + това за копие не говори, щото
даркс 3 е доста копие... и не ми излизай с това, кое съм копирал
ти си знаеш... няма смисъл да спориме и тука...
тъй, че аз ако не стигам 0лата сметай ти къде си...

Оу на поголямо ниво си бил ? не ме карай да се смея .... Бъди сигурен, че Васко знае много повече от теб ....
 
Оу на поголямо ниво си бил ? не ме карай да се смея .... Бъди сигурен, че Васко знае много повече от теб ....

Евалата ви бичим и на двамата смейте са и си продължавайте да се развивате.
 
Аз знам най-много(малко) веееееееееееееееееееее...............
 
Има незащитена заяква в :
getmail.php
getname.php
modules.php
decode.php
 
Да е така е неискам да ме забраят в някъф форум...
тва па беше най-тъпото дето съм чувал.
Като ти гледам Сайта за картинки бая има ляп да ядеш докат
ми дойдеш на нивото. + това за копие не говори, щото
даркс 3 е доста копие... и не ми излизай с това, кое съм копирал
ти си знаеш... няма смисъл да спориме и тука...
тъй, че аз ако не стигам 0лата сметай ти къде си...

Леле какво самочувствие, леле... жалко, е че няма покритие ;(
Ако ще спорим да спорим... нито си най - добрия, нито си най - некадърния, ти си някъде в помеждутака (devil)
Сега и ако и на мен се правиш на оборотен недей! Нямаш шанс срещу мене... В този форум за Web Developer-и признавам само: Newguy, Mepho, Backo и мене си... Това, че не правя release като тебе, не значи, че нямам готови проекти за споделяне :)
Да не говорим, че ти си бързия майстор... много бързо работиш, ама и много бързо ти намират бъговете, шеловете и т.н.т
Айде стига от мен... и пак ти казвам, НАМАЛИ ТОВА ПРОКЛЕТО САМОЧУВСТВИЕ!!
 
Леле какво самочувствие, леле... жалко, е че няма покритие ;(
Ако ще спорим да спорим... нито си най - добрия, нито си най - некадърния, ти си някъде в помеждутака (devil)
Сега и ако и на мен се правиш на оборотен недей! Нямаш шанс срещу мене... В този форум за Web Developer-и признавам само: Newguy, Mepho, Backo и мене си... Това, че не правя release като тебе, не значи, че нямам готови проекти за споделяне :)
Да не говорим, че ти си бързия майстор... много бързо работиш, ама и много бързо ти намират бъговете, шеловете и т.н.т
Айде стига от мен... и пак ти казвам, НАМАЛИ ТОВА ПРОКЛЕТО САМОЧУВСТВИЕ!!

Ахаха как му го сложи (rofl)
 
киларе... няма кво да споря, просто има хора които са виждали и мойте и твойте умения и са ги сравнявали.
тва исках да ти кажа, повече няя споря с никой
Нямаш шанс срещу мене
:x
 
i have a problem clearing my inventory...
when i clear my inventory , my inventory will have full of kris..
how to fix this?
 
киларе... няма кво да споря, просто има хора които са виждали и мойте и твойте умения и са ги сравнявали.
тва исках да ти кажа, повече няя споря с никой

:x

Какво са сравнявали?!?! Кажи де...? Че си по - добър от мен? :O
За това ли на мен през 2 мин ми пишат в скайп-а, а при теб е обратното... през 2 мин пишеш на мефо, че да ти хелп (отново) (wait)

Нито съм казал, че не ставаш, нито нищо... просто искам да ти кажа да скриеш това самочувствие, защото лесно може да се подбие! (wait) (wait)
И където ти викам, не е заради "величието", нито заради сайта който си направил!! Просто го правя в твоя полза, считай го за съвет от мене (sun) (безплатен при това) :)
 
Какво са сравнявали?!?! Кажи де...? Че си по - добър от мен? :O
За това ли на мен през 2 мин ми пишат в скайп-а, а при теб е обратното... през 2 мин пишеш на мефо, че да ти хелп (отново) (wait)

Нито съм казал, че не ставаш, нито нищо... просто искам да ти кажа да скриеш това самочувствие, защото лесно може да се подбие! (wait) (wait)
И където ти викам, не е заради "величието", нито заради сайта който си направил!! Просто го правя в твоя полза, считай го за съвет от мене (sun) (безплатен при това) :)

Не искам се намесвам в спора,но като иска да вика на Mephisto нали му помага и така го научава.Без показване не става ;)
 
Има незащитена заяква в :
getmail.php
getname.php
modules.php
decode.php

Тебе пък кви дупките гонят като не разбираш много много не говори има str_replace тва е защитата му ако не знаеш но не пречи и едно secure да се сложи пред заявката.
 
  • Like
Reactions: enduwe
Тебе пък кви дупките гонят като не разбираш много много не говори има str_replace тва е защитата му ако не знаеш но не пречи и едно secure да се сложи пред заявката.
Опа /.. Не съм ги и видял ^^ ся кат ми каза погледнах ...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.