[Release] DrakE Web Project By NikeR With Updates

Status
Not open for further replies.
xaxaxa niker Смешен си :) в момента само се излагаш ;)
Просто ти си атски прост за да видиш че кодовете нямат нищо общо с твоите на Drakeweb :) Този уеб го почнах от Празен Index.php До цялостния които сега го виждате . Ти си прсото едно смешно софианче което се прави на голямата работа .
Знам всичко за теб знам те къв бияч си дето ма плаши че си щял да идваш до карлово да ме биеш (rofl) Чакам те :) Ти си просто едно треперещо мамино детенце :)

Кои заблуждаваш така (think) себеси :) не ми пука дръж си Releas-a с твои кредитс :) просто ти се доказа пред целия форум като един недорасал 17-18 годишен

Хахахахахаха, смешен си бе ! Аз докато четох какво си писал.... се пребих от смях, се едно си мижитурка :]
 
ае е гангстер нали твой бил сайта твое било тфа онова .. ъпдейти щеше да има... къде са ?
 
ае е гангстер нали твой бил сайта твое било тфа онова .. ъпдейти щеше да има... къде са ?

За къде бързаш? |-(
 
Да бе нестига че ти дават такъв саит еи така и пак бързаш траи бре :D
 
Last edited:
на мен ми трябват само 3 модула да се оправят, регистрацията, резет и загубена парола.
 
Да бе нестига че ти дават такъв саит еи така и пак бързаш траи бре :D

мухал такъв, добре че беше екст да го направи тоя сайт, че тоз да си направи релийз с променени глупости.. -.- ако тоз не са мислеше за господ , до сега сайта щеше да е на аякс ... -.-
 
мухал такъв, добре че беше екст да го направи тоя сайт, че тоз да си направи релийз с променени глупости.. -.- ако тоз не са мислеше за господ , до сега сайта щеше да е на аякс ... -.-

хахаха ае ти бавен ли си или какво ?????

Бахти бавняра дето си ......

не разбра ли вече че тоя уеб е копиран от Никер просто е променен малко от ехт ...

Ех ама как може да има такиа тъпаци като тебе нз :D

Немога да разбера как не те е срам да ги пишеш тия глупости.....
 
не разбрахте ли, че ъпдейти няма да има...
 
мухал такъв, добре че беше екст да го направи тоя сайт, че тоз да си направи релийз с променени глупости.. -.- ако тоз не са мислеше за господ , до сега сайта щеше да е на аякс ... -.-

еи мамут дебел връщаи се в детстката неразбираш от базик
 
хахаха ае ти бавен ли си или какво ?????

Бахти бавняра дето си ......

не разбра ли вече че тоя уеб е копиран от Никер просто е променен малко от ехт ...

Ех ама как може да има такиа тъпаци като тебе нз :D

Немога да разбера как не те е срам да ги пишеш тия глупости.....

ей льольо я виж сайта на найкър къв е виж тоя бе въшльо, тоя сайт кат го релийзнаха тебе та е няяло тай че недей спори по мноу
 
Не ми показва героите във ranking (fubar)
 
Не ми показва героите във ranking (fubar)

Enterprise Manager --> dbo. MuOnline --> Tables --> Character --> Right click --> Design Table --> Rename "reset" To "resets" |-(
 
Сега друг проблем във control panela Като дам да си РЕСНА героя въпреки 4е съм 350 левел и имам достата4но зен ми дава това
Error: Character Anger haven't got 350 to reset !
Error: Character Anger haven't god enought money to reset !
 
i have a problem.. when i login on this website it says that im logged on 'SA".. look the screen:

problem.jpg


Please help me!
 
Здравейте, направих система за смяна на стоне за зен за уеба на лиско и ще я постна лиско ако иска да я сложи в 1-вия пост.

И така ето я, много е проста за инсталл:

Като за начало трябва да сложите този ред в config.php файла.
PHP:
$exchangeStone = '10000000';
като от тук гласите за колко зен да се разменя едно стоне.
След това влизате в include/drake.class.php файла и поставяте този код някъде аз например го сложих под reset_character функцията:
PHP:
function exchange()
{

$stones = secure($_POST['stones']);
$account = secure($_SESSION['user']);

check_inject();

global $exchangeStone;


$stoneq = mssql_query("Select StoneCount FROM T_BLOOD_CASTLE WHERE AccountID ='$account'");
$stone = mssql_fetch_row($stoneq);

$moneyq = mssql_query("Select Money FROM warehouse WHERE AccountID ='$account'");
$money = mssql_fetch_row($moneyq);

$statusaq = mssql_query("select * from MEMB_STAT where memb___id='$account' and connectstat='1'");
$statusa = mssql_num_rows($statusaq);

$moneyToEx = $exchangeStone * $stones;
$newmoney = $money[0] + $exchangeStone * $stones;
$newstones = $stone[0] - $stones;

if(empty($stones)) { echo"<tr><td align='center' class='modules'><b>Error:</b> Please select Stone/s for exchange !</td></tr>"; $error=1; }
else{
if($statusa != 0) { echo"<tr><td align='center' class='modules'><b>Error:</b> Your account Is Online ! Please Log Off !</td></tr>"; $error=1; }
if($stone[0] <= $stones) { echo"<tr><td align='center' class='modules'><b>Error:</b> You don't have $stones stones !</td></tr>"; $error=1; }

if($error != 1) {
echo"<tr><td align='center' class='modules'><span class='online'>You exchange successfully $stones stones for $moneyToEx zen !</span></td></tr>";
$mssqlq = "
Update T_BLOOD_CASTLE Set StoneCount='$newstones' where AccountID='$account'
Update warehouse Set Money='$newmoney' where AccountID='$account'
";}
mssql_query($mssqlq);
}}
И накрая слагате прикачения файл в modules/user/

Дано съм ви бил полезен... не е нищо кои знае какво но .. :)
Ако съм пропуснал нещо се извинявам ...
 

Attachments

  • exchange.rar
    464 bytes · Views: 10
  • Like
Reactions: newguy and NikeR
Status
Not open for further replies.