[Release] Auction system V2.[1] UPDATED 22.01.10

Тази не е преведена.

Почти съм готов с update на версията. Има интегрирана логин система и лог който записва кой какво е добавил кога е влезнал в акаунта си кога излезнал.
 
Last edited:
Тази не е преведена.

Почти съм готов с update на версията. Има интегрирана логин система и лог който записва кой какво е добавил кога е влезнал в акаунта си кога излезнал.

А нещо за новите версий!
 
V2.1

Нови попълнения:
  1. Лог записващ действията на потребителите (кой колко кредите е вложил заменил за рестарти дали предмета е успешно добавен след търга или vault-а е пълен). Има възможност за спиране и пускане на тази опция от config файла.
  2. Интегрирана login система. Вече не е нужно да се притеснявате с кой Web сте.

В query analizer-a.
Code:
CREATE TABLE [log] (
	[napravil] [text] COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NULL ,
	[time] [int] NULL 
) ON [PRIMARY] TEXTIMAGE_ON [PRIMARY]
GO

Снимки:
auctionv21.jpg


auctionv2.jpg


За новите версии бъга не е оправен. Методите за добавяне явно са други. Питах damian каза, че старите използват 20 битов код а новите 32.

Изтеглете от тук:
 

Attachments

  • auction V2.1.rar
    158.1 KB · Views: 20
тия с по новите версий да пробват да добавят в Itemadder.php

$EO += 13 + 7 + 0 + 0 + 0 + 62;
 
Last edited:
ако правиш нов упдеит ще може ли да направиш нещо като админ панел кадето да задаваш какъв да е итема(с колко опции,на колко и тнт)за търга и примерно да зададеш 2-3 итема за напред да речем...
 
Някои изпробва ли новата версия дали работи всичко както трябва?
 
Някои изпробва ли новата версия дали работи всичко както трябва?

не ми добавя итема версията е 97д+99и как да го опра
само това сам променил itemadder.php $EO += 1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 0; на $EO += 1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 32; тва дето итемите да са фулл а не без някоя опция както беше писано горе

и сам сложил един web sql injection скрипт и един ctracker.php сложих

и сложих на $_POST htmlspecialchars(trim($_POST['username']), ENT_QUOTES); и на другите заявки съм сложил htmlspecialchars(trim( ), ENT_QUOTES);

а и също истрих от includes\items\Wings_Cape.txt

13
30 2 3 1 1 1 "Cape of Lord" 110 200 200 0 0 0 0 0 0 0

понеже на 97д+99и няма дарк лорд за да се появава в маркета наметалото.

И сега някви идеи как да го оправя да добавя итемите ?
 
Last edited:
някои ако може по барзо да ми помогне че ми трябва
 
Може ли предметите да не са с фул опции?
EDIT: и предметите ние да си ги избираме и опциите?
EDIT2: с ИЕ неможеш да се логнеш пак иска потребителско име и парола
 
Last edited:
Aragon itemadder.php

$EO += 1 + 2 + 4 + 8 + 16 + 32;

Това променя опциите на предмета.

stevieg88 е обяснил кое за какво е.
 
а как мога да избера предмета на търга и моя сайт не ползва логин система и за това като се логват в търг системата не ги пуска... като презаредят страницата трябва отново да напишат акаунта си и паролата но пак нестава... можеш ли да оправиш логин системата?
 
Can someone explain how this script works in english?

Thanks!
 
па браво "new" научил си се да ползвал `clean_var` ;]
имаш напредък, айде сега започвай с "mssql_escape_string" -> $escapedString = str_replace("'","''",$stringToEscape); / или подири в чичо гугъл
 
Last edited:
sNG: in add.php 49 line:

Code:
echo "Кредитите са успешно добавени.";

Repair.. :)

Code:
echo "The credits are successfully added.";
 
па браво "new" научил си се да ползвал `clean_var` ;]
имаш напредък, айде сега започвай с "mssql_escape_string" -> $escapedString = str_replace("'","''",$stringToEscape); / или подири в чичо гугъл
Надявам се знаеш, че clean_var не е функция създадена от php.net? (wonder)

Не съм я използвал вероятно гледаш някой чужд код.

str_replace() използвам често но не виждам смисъл тъй като всяка заявка минава или през (int) или през htmlspecialchars() същото се отнася и за mssql_escape_string.