[Release] Auction system V2.[1] UPDATED 22.01.10

newguy можеж ли да кажеж как е юзъра на евауеб пробвах с user и uid при user me puska а при uid не ама другите обратното
 
Last edited:
ае хора това е самоубиство не сам прегледал всички страници но ще споделя това което знам, и то е че през тази система може да си аднеш кредити за уеб шопа от това има ли спасение :) (think)
 
натъмно искаш да кажеж, че може да се инжектва или?
 
ае хора това е самоубиство не сам прегледал всички страници но ще споделя това което знам, и то е че през тази система може да си аднеш кредити за уеб шопа от това има ли спасение :) (think)
Как става добавянето?
 
Здравейте ,може ли да ми направите листа за 97d предметите на DarksTeam :)

Извинете за Ъп-А / Тy предварително ;pp
 
Никакъв търг не може се получи с тази търг система защото брояча които е сложен се бави на 10 секунди с 1... и така се получава голямо мазало трябва доста да си поиграете за да вкарате в ред системата но все пак благодаря на newguy !
 
Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Login failed for user 'VALVE\Tomi'., SQL state 28000 in SQLConnect in C:\Program Files\xampp\htdocs\auction\includes\adodb\drivers\adodb-odbc.inc.php on line 167

Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in C:\Program Files\xampp\htdocs\auction\itemadder.php on line 132

Защо ??
 
Last edited:
Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Login failed for user 'VALVE\Tomi'., SQL state 28000 in SQLConnect in C:\Program Files\xampp\htdocs\auction\includes\adodb\drivers\adodb-odbc.inc.php on line 167

Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in C:\Program Files\xampp\htdocs\auction\itemadder.php on line 132

Защо ??

Неправилни настройки, може би?
На 90% съм сигурен, че потребителят ти не е VALVE\Tomi, ами е sa.
 
  • Like
Reactions: valvers
Да и в двата файла (конфиг) съм ги сменил и ми излиза грешката... други идей?
 
е как така бе failed for user 'VALVE\Tomi'. смени VALVE/Tomi във \auction\includes\adodb\drivers\adodb-odbc.inc.php със sa
 
Там не съм слагъл VALVE\TOMI даже не съм го едитвал там си прави проверка на конфи файловете а те са настроени.
 
Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Login failed for user 'hardmu\homepc'., SQL state 28000 in SQLConnect in C:\xampp\xampp\htdocs\turg\includes\adodb\drivers\adodb-odbc.inc.php on line 167

Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in C:\xampp\xampp\htdocs\turg\itemadder.php on line 132
 
Last edited: