[Release] Търг система/ Auction system

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здравейте! Нека ви представя новата ми системка по която имах много ядове затова ако не сте харесали нито един от мойте предишни проектечета надявам се този да ви хареса.

Търг системата действа с така наречените "stones", които поне в старите версии не се използваха за нищо. Малко по-късно обаче им намериха приложение [Guide] Adding Golden Archer To 97d99i . Хората правеха подобни търгове на ръка. Пишеха "който спечели класацията по камъни печели сет на фул" или нещо подобно на това. Тази търг система автоматизира вече измислената система. Разликата от другата система е, че тук ако вложиш камъните няма връщане назад вече са вложени и ако ги изгубиш ги губиш завинаги (подобно на kupisega).

Какво включва системата.
  • Брояч за обратно (javascript от dynamicdrive)
  • Добавяне на камъни които ги складира в сайта и ги маха от акаунта.
  • Малка табличка auction leaders (показва кои са лидерите в класирането).
  • Възможност да видите всички които участват в търга.
  • Може да се видят предишни търгове кой е спечелил с колко камъни.
  • Всеки търг свършва в 24:00 всеки ден и автоматично започва нов търг.
  • На победителят дава 300 кредита в Webshop-а.

Видео http://www.bgshare.com/get,418698.html

Картинки




Системата работи на muweb 0.8 единственото което трябва да направите е да редактирате conreal.php и conreal2.php с вашите данни. След това трябва да добавите това в query analizer таблицата Ranking!

PHP:
CREATE TABLE [auction] (
	[potrebitel] [varchar] (50) COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NULL ,
	[stones] [int] NULL 
) ON [PRIMARY]
GO

CREATE TABLE [nextauction] (
	[vreme] [int] NULL ,
	[f] [int] NULL 
) ON [PRIMARY]
GO

CREATE TABLE [winners] (
	[usr] [varchar] (50) COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NULL ,
	[stn] [int] NULL ,
	[vremeto] [int] NULL 
) ON [PRIMARY]
GO

Изпробвано е на версия 97d+99i. ;)
 

Attachments

  • sys.rar
    7.6 KB · Views: 271
Yeaaa,както казах в една от предишните теми ти че го можеш пхп-то можеш го ами бахти и идеите :D
 
на този човек съм му благодарен от сърче ! евала пич ! иначе да питам не мога ли да го направя да е например със сарца или с рени или нещо такова ?
 
Last edited:
newguy замислял ли си се сериозно да си докарваш някакви добри пари от това което правиш ? :) питам чисто хипотетично...
 
За в бъдеще да но не от muonline саитове. Това го правя за кеф а пък и не трябва да губя форма. За сега не съм искал пари но ей така скоро направих едни услуги и ми заплатиха за тях. Това е игра за която лично аз не смятам, че трябва да се дават пари. Тези неща вероятно ще ги има в следващите версии на muweb които ще бъдат платени. Улеснение за в бъдеще. :)

Лично аз в момента не съм доволен по начина по който е написан скрипта. Направих доста грешки в писането му редактирах доста трих доста и смятам, че можеше да се направи доста по-оптимизиран.
 
  • Like
Reactions: enduwe
всяко нещо с времето си. удивен съм от ентусиазма с който подхождаш към даден проблем и щом ти носи наслада продължавай но трябва да знаеш кога да спреш да се раздаваш за едно мерси и/или някой друг суперлатив защото в един момент всичките тези които са те хвалили ще ти изсипят тонове лайна :( не ме питай от къде знам :)
 
човек ти си уникален бе ! 10/10
 
супер а можеш да измислиш нещо за 1.0л версията ще е супер и за нея нещо да се измисли :)
 
@KR373N в другите версии за това ли се ползва golden archer-a? Попринцип не знам за какво се ползва. Ако го има и в другите версии би трябвало да работи. :)
 
а неможеш ли да направи примерно за сърцата Hard ot love да не stone a hard of love
 
Никъде не им се записва броя в db.
 
newguy ти си просто перфектен.Както викат требва да почнеш да искаш по лев,два.. 10/10
 
браво отново .. остава само 1 томбола за печалби за webshop да направиш и гм система :)
 
  • Like
Reactions: SeRino
еми за 1.0л неможеш ли да измислиш нещо само за 97д+99и ли може да се прават да го *** тъпата раота много яка система само дето за 1.0л нема нисхо
 
разбираш си от работата и то доста!
оценката мисля че се подразбира каква е.
 
еми за 1.0л неможеш ли да измислиш нещо само за 97д+99и ли може да се прават да го *** тъпата раота много яка система само дето за 1.0л нема нисхо
Аз си мислех, че на новите версии също има Golden Archer и на него също му се дават камъни.

Ако се сещате за нещо друго подобно на това което да се записва броя им в db кажете... (shake)