[Release] Търг система/ Auction system

може ли да ми кажете как да го направя на xtyling web
 
Ако имаш елементарни познания тръгва под всеки сайт.

Виж...
 
това го подкарах но може ли да се направи с стоне ?
 
You are not logged ми пише а съм логнат ...
 
Системата е за Muweb 0,8 ,а ти си със друг май и ще трябва да се преправи.. виш където пише в файловете на аукциона $SESSION['нещо си'] и във някой модул от сайта ти как е $SESSION['друго си'] и смени във аукциона 'нещо си' със 'друго си' от твоя сайт ;)
 
You are not logged ми пише а съм логнат ...

Хубави времена бяха преди 4-5 години. Хората споделяха разни свой неща направени с желание, а другите четяха постовете до край и поне преглеждаха имената на логин сесиите в сайта си...
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Хубави времена бяха преди 4-5 години. Хората споделяха разни свой неща направени с желание, а другите четяха постовете до край и поне преглеждаха имената на логин сесиите в сайта си...

Това логин сесия става ли за ядене? :D :D

ПП: аз исках да видя последния коментар ама докато стигна до него пак прочетох всичко....
Иначе в момента голяма част от форума е на системата "Ако може друг да ми го направи, защо аз да се мъча?"
 
Това логин сесия става ли за ядене? :D :D

ПП: аз исках да видя последния коментар ама докато стигна до него пак прочетох всичко....
Иначе в момента голяма част от форума е на системата "Ако може друг да ми го направи, защо аз да се мъча?"

я не лъжи няма такива работи :D: (heidy)

ПП: трябва да ми направиш сезон 9 фулл без бъгове а ако може и 100 лева джобни ще е супер (chuckle)
 
  • Like
Reactions: ivowe3
я не лъжи няма такива работи :D: (heidy)

ПП: трябва да ми направиш сезон 9 фулл без бъгове а ако може и 100 лева джобни ще е супер (chuckle)

Тая катерица яде логин сесия (heidy)

До 10 години ще ти ги направя файловете ама нз за джобните май ще трябва да са в евро хахахаха