[Release] Auction system V2.[1] UPDATED 22.01.10

Да де знам, че се оправят от там ама аз като не съм играл по-нови версии и не им знам имената там какви са, как да си ги оправя... :)

Iron Pants просто е изникнало в някой друг протокол..
 
Не само старите версии 97d,99b,1.0l...
 
  • Like
Reactions: mi7aka
да питам има ли начин да не дава итем на фулл ами с по 2 опции или колкото избера аз ??
 
Всичко е наред със системката, работи на шест, само не разбрах откъде мога да изтрия този лог:

ЛОГ
Vichkata добави 1 кредита в търга. 03.07.11 - 01:42:08
На потребителя Vichkata беше добавен предмет-а от търга успешно 03.07.11 - 01:22:34
 
някой може ли да ми каже как да направя да не адва с повече от 2 exe опции на итем (think)

за 97d+99i
 
Last edited:
някой може ли да ми каже как да направя да не адва с повече от 2 exe опции на итем (think)

за 97d+99i

прочети всички коментари в един от тях е обяснено как става
 
  • Like
Reactions: alex_vidi
използвам xtyling web ver: 97d+99i как да е подкарам ?

ще може ли да се направи с стоне ?
 
може само дето на никой не му са занимава
 
Не се занимавам вече с Mu. Възможно е!
 
Перфектно щеше да е още по добре с стонета :)
 
Неще да ми показва лог отдолу като сложа кредити и неми дава итема сичко съм напраил както тря
ето ко ми пише като спечеля търга
Notice: Undefined variable: it in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 173

Notice: Use of undefined constant category - assumed 'category' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 10

Notice: Use of undefined constant swords - assumed 'swords' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 12

Notice: Use of undefined constant category - assumed 'category' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 67

Notice: Use of undefined constant Swords - assumed 'Swords' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 69

Notice: Use of undefined constant Swords - assumed 'Swords' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 76

Notice: Use of undefined constant Wings_Cape - assumed 'Wings_Cape' in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 81

Notice: Undefined variable: EO in c:\program files\easyphp1-8\www\turg\itemadder.php on line 127
 
Last edited:
Неще да ми показва лог отдолу като сложа кредити и неми дава итема сичко съм напраил както тря
ето ко ми пише като спечеля търга

Някой ще помогне ли ?