Торент Тракери

Status
Not open for further replies.
Ама аз съм го доказал ;):
Това, че не ви се доказвам на вас- говори толкова по- лошо.
Естествено, че на банда дебили няма какво да им се доказвам.
Вие освен да плюете- друго 'немойте'.
 
пред мен не си се доказал значи не си нищо повече от мене и можеш да си направиш 1 чикийка и да си лягаш
 
Ама аз съм го доказал ;):
Това, че не ви се доказвам на вас- говори толкова по- лошо.
Естествено, че на банда дебили няма какво да им се доказвам.
Вие освен да плюете- друго 'немойте'.

Оххххх мама мияяяяяяяяяяя , оправданията ти нямат край :D
 
значи могат ГДБОБ могат да ограничат само потребители на българия към сървърите на замунда и да затворат българските сървъри към Замунда нищо друго немогат да направат ... това имам в предвит че могат само съвсем малко да навредат на замунда най много ние може да го отнесем за сега само Арена за сега е засегната най много от другите Български тракери който не са популярни те не са закачани за момента

Аз защо си мисля че в замунда влизат само потребители от БГ (think) Или имат някакъв друг домейн за другите държави ???
 
В Zamunda не влизам, в ArenaBG веднъж на 3 месеца и най-вероятно нищо не свалям, така че не ми пука особено какво ще им се случи ...
 
Ама мене не ме ебе, че този сайт не е пуснат.
Единственото нещо, за което го ползвам е да си изтегля новите серии на Family Guy и House M.D.
Нито имам музика на компютъра, нито филми, нито нелегален Windows.
Ако ще и на Петко страшника- малката дъщера да ми го казва - не ме ебе, не ме грее, боли ме фара.

Относно невероятното ти заключение, относно моята мозъчна интелигентност. IQ-то ми е годините ти на втора, минус 286.

Не всички имаме бол $ да купуваме игри. Няма какво да се лъжим България е бедна страна и ако нямаш хубава работа с добра заплата неможе да си позволиш лукса да си купиш оригинални дискове. Забелязъл съм че на много кракнати игри при стартирането ти изписва, че ако ти е харесала играта е добре да си я закупиш.
Евала ти правя, че си купуваш всичко, ама не е нужно да го изтъкваш!
Аз съм ученик и няма как с мизерната стипендия да купувам оригинални дискове.
 
В Zamunda не влизам, в ArenaBG веднъж на 3 месеца и най-вероятно нищо не свалям, така че не ми пука особено какво ще им се случи ...

ти си един от малкото
 
Аз защо си мисля че в замунда влизат само потребители от БГ (think) Или имат някакъв друг домейн за другите държави ???

напротив има не само българи потребители просто повечето хора на запад си копуват нещата легално докато ние тук в българия по голямата част от потребителите си копуваме или на черно или ги сваляме от интернет в така наречените Тракери и това е разбираемо се пак наща държава е най скапаната в целия Европейски саюз такаче мисла че не е нещо ново за наща скапана държава
 
напротив има не само българи потребители просто повечето хора на запад си копуват нещата легално докато ние тук в българия по голямата част от потребителите си копуваме или на черно или ги сваляме от интернет в така наречените Тракери и това е разбираемо се пак наща държава е най скапаната в целия Европейски саюз такаче мисла че не е нещо ново за наща скапана държава

Да ама не може в България - Средна заплата около 350-400 лева и ти да дадеш 50 лева за диск , да не говорим за касовите поредици като цените стават дори над 100(ИГРИ).
Да сметнем .
Средно един от нас тегли по 2-3 филма на седмица - В пари да речем по 15 лева филм това са 45 лева което умножим по 4 и е равно на 180 лева на месеца само за филми.
Преминаваме на тема музика , за поп-фолк феновете е ясно 4-5 лева диска и готово . Обаче за някой по интернационално известен цените скачат,да кажем че става 10 лева. Да рече че на 2 седмици взимаме един диск , за месеца това са 20 лева.
Една игричка в месеца около 40-80 лева.
Крайната сметка е ? Че 240-280 лева само за тези нещица :) , със останалите пари ток,парно,вода,телефон и хоп туко виж ни останали пари за Хляб и една биричка вечер преди лягане.

Във нашата скромно красива страничка , става така че всичко се дига заплатите се едни и същи . За това всеки ни отваря задните бузи и ни прави на каквото си иска.
Има една поговорка " На мен да ми е добре , пак на вуте нека си му е зле"
 
Да ама не може в България - Средна заплата около 350-400 лева и ти да дадеш 50 лева за диск , да не говорим за касовите поредици като цените стават дори над 100(ИГРИ).
Да сметнем .
Средно един от нас тегли по 2-3 филма на седмица - В пари да речем по 15 лева филм това са 45 лева което умножим по 4 и е равно на 180 лева на месеца само за филми.
Преминаваме на тема музика , за поп-фолк феновете е ясно 4-5 лева диска и готово . Обаче за някой по интернационално известен цените скачат,да кажем че става 10 лева. Да рече че на 2 седмици взимаме един диск , за месеца това са 20 лева.
Една игричка в месеца около 40-80 лева.
Крайната сметка е ? Че 240-280 лева само за тези нещица :) , със останалите пари ток,парно,вода,телефон и хоп туко виж ни останали пари за Хляб и една биричка вечер преди лягане.

Във нашата скромно красива страничка , става така че всичко се дига заплатите се едни и същи . За това всеки ни отваря задните бузи и ни прави на каквото си иска.
Има една поговорка " На мен да ми е добре , пак на вуте нека си му е зле"

адски си прав
 
500 лева?
Сестра ми е 3 курс и работи на 4 часов работен ден в една американска фирма за Support.
Началната и заплата започваше от 600$, а вмомента взима двойно. Да не говорим, че по нова година имаше бонус 200$.

Всеки се урежда, както може- няма спор. Но да спорите, че нямало как да се плаща за игри- тъпо е.
Ако всеки започне да купува - цените ще спаднат и съответно няма въобще да ви тежи на душичката тези пари, които ще дадете.

Стига бе, 500 лева. Ако си чистачка- може.
 
А според теб всички ли са като сестра ти?
Защо не излезнеш от "държава Шопия" и да разбереш как е в провинцията, понеже България не е само София.
Мислиш ли, че от други градове вземат тези пари? Да има ги и такива хора които се броят на пръсти и те биха се радвали на такава мързелива работа за толкова много пари, каквато търси всеки един млад човек в София понеже го мързи.
Далеч си от стандарта на живот на хората в България. Ти гледаш София и хората с по-висок статус на живот!
 
А според теб всички ли са като сестра ти?
Защо не излезнеш от "държава Шопия" и да разбереш как е в провинцията, понеже България не е само София.
Мислиш ли, че от други градове вземат тези пари? Да има ги и такива хора които се броят на пръсти и те биха се радвали на такава мързелива работа за толкова много пари, каквато търси всеки един млад човек в София понеже го мързи.
Далеч си от стандарта на живот на хората в България. Ти гледаш София и хората с по-висок статус на живот!

Не гледам София. Гледам хората, които кражът около мен.
Тези, които са си потяли задника да учат и сега вземат пари. Прилични пари, но пари. А прилични пари, не е 500 лева на месец.
Родителите ми живеят в Ямбол.
Говоря за майка ми, която няма собствен бизнес.
Тя определено не взима 500 лева.

Много ясно, че като малък си се правил на газенце и не си учил ще работиш за малко пари.
Има една приказка:
На младини царувай - на старини робувай.

;):
 
Автор Съобщение
Dim0* : Здравей те ето,че и GGb1T-NET ви предтавя една много добра възмижност да стане админ в сървър който си пожелаете само за 1 СМС на цена: 2,40 (с ДДС)
падам.. (rofl)
 
Не гледам София. Гледам хората, които кражът около мен.
Тези, които са си потяли задника да учат и сега вземат пари. Прилични пари, но пари. А прилични пари, не е 500 лева на месец.
Родителите ми живеят в Ямбол.
Говоря за майка ми, която няма собствен бизнес.
Тя определено не взима 500 лева.

Много ясно, че като малък си се правил на газенце и не си учил ще работиш за малко пари.
Има една приказка:
На младини царувай - на старини робувай.

;):

:) това дали си се правил на газенце или не няма нищо общо :) защо повечето ми познати които учат в момента и вземат да 700-800лв. заплата, НО НЕ ЗА 4 ЧАСА а за 12ч. или за 8ч. не са като "кака която някой я е уредил"?
Според теб те дали имат възможност да си платят за игри, музика или филми като от тези пари те си платят квартири, храна и повечето разходи? :)
Ти казваш, че мама няма собствен бизнес и т.н и взема повече от 500лв. е значи тате има :) защото някой трябва да ти дава парички за "адидаските от 100лв" , и да ти гледаш хората покрай теб, защото ти се въртиш покрай гъзенца които мама и тате кихат парички и при тях живота минава доста по-добре от другите :)
Да питаме колко хора могат да си позволят "адидаски от 100лв"?
Да питаме колко хора майките и бащите им вземат тези над 500лв. за 4ч. или изобщо дали ги вземат тези пари?

Виж сега едно е да вземаш пари и да ги харчиш само за свой кеф, друго е да вземаш пари и да имаш разходи (като теб например) и да мислиш, че ще имаш възможност да си платиш за подобни неща!

Аз съм за плащането, така ние ценим труда на всеки един който е направил тази песен, филм и т.н, но предположение, че примерно нямат хората пари дори и за обикновенните им нужди...
 
  • Like
Reactions: ivowe3
sNG стига си се хвалил че почваш да нервиш , моля тихичко тука не говорим кой к'во зима а за Арена и Замунда.
sNG просто спри , нямам нищо против тебе самочувствието ти е до небето , но прекаляваш някой път... СПРИ ДА СЕ ХВАЛИШ !!
 
:) това дали си се правил на газенце или не няма нищо общо :) защо повечето ми познати които учат в момента и вземат да 700-800лв. заплата, НО НЕ ЗА 4 ЧАСА а за 12ч. или за 8ч. не са като "кака която някой я е уредил"?
Според теб те дали имат възможност да си платят за игри, музика или филми като от тези пари те си платят квартири, храна и повечето разходи? :)
Ти казваш, че мама няма собствен бизнес и т.н и взема повече от 500лв. е значи тате има :) защото някой трябва да ти дава парички за "адидаските от 100лв" , и да ти гледаш хората покрай теб, защото ти се въртиш покрай гъзенца които мама и тате кихат парички и при тях живота минава доста по-добре от другите :)
Да питаме колко хора могат да си позволят "адидаски от 100лв"?
Да питаме колко хора майките и бащите им вземат тези над 500лв. за 4ч. или изобщо дали ги вземат тези пари?

Виж сега едно е да вземаш пари и да ги харчиш само за свой кеф, друго е да вземаш пари и да имаш разходи (като теб например) и да мислиш, че ще имаш възможност да си платиш за подобни неща!

Аз съм за плащането, така ние ценим труда на всеки един който е направил тази песен, филм и т.н, но предположение, че примерно нямат хората пари дори и за обикновенните им нужди...


Ама там е въпросът.
Аз нося Адидаски, защото 'тате' си е потил задника и има собствен бизнес, но когато аз бях малък, той излизаше в 3 сутринта и се връщаше в 10 вечерта, защото той работеше, за да постигне нещо подобно.
Аз сега уча, за което бивам подкрепян с моите ми прищявки.
Айде пак да не навлизаме в тази тема.

Да се върнем на съществената.
Има доста общо какво си правил като малък.
Като не си учил - няма за какво да си приказваме. Спасяваш се и толкоз.

Хайде само не казвай подобно нещо като "уреждане".
Сестра ми е нямала различна оценка от 6 в училище , учи право, освобождава се от почти всеки изпит.
Тя е адски оправна и за съжаление, тъй като е първо дете - детството й не беше от най- розовите. Често имаше друг цвят под очите и не беше от грим. Тя нямаше позволението да носи такъв. ;):
Тя се справяше сама винаги и нямаше кой да я урежда.

Отново на темата.
Да, аз съм на мнение, че ако всичко е легално - цените ще спаднат,а това ще доведе до отваряне на повече магазини за игри, музика и филми, което пък ще поеме още работна ръка.
Ама стига бе! В Ямбол няма сигурно повече от 1-2 магазина за музика и игри.
 
точно това имам в предвит защо сме повече българи в тракера защото неможе в другите държави да зимат по 700 до 1400 ерво да зимат заплата а тук в българия всичко да става по скъпо и по скъпо а пък заплатите да не се вдигат защото тея който ни оправляват си взимат всичко за тях неможе един министър с заплата 900-1200 лева да има 6 имоти на стойност 3 4 Милиона Лева или да има 4 5 коли който да струват 1 милион ... както и да го гледаш няма начин освен с далавери и с парите на всички който си плащат данаците сложиха тия шибани винетки зада могат с тези пари да оправат пътищата а какво стана КУР нищо не стана сега има даже повече дупки от колкото преди цяла софия прелича на бойно поле ... просто е ад мен ми писна всяка 2-ра седмица да хода в сервиз за смяна на носачи ... и за куп още простотий защото пак казвам по скапана държава от нашата няма на цялата карта даже няма!!
 
Точно това имам предвид :)
Ти си като всеки един съвременнен младеж, който му дават на готово тате и мама които са се трепали преди време като волове ;)

А сега ще ти кажа нещо, когато тръгнеш ти да си искарваш парите и ти да се грижиш за всяка една твоя прищевка, тогава пиши подобен сорт коментари ;)

П.С - Ти като си гъзе, защо не си плащаш, а търсиш безплатното?
 
Status
Not open for further replies.