Торент Тракери

Status
Not open for further replies.

bulle7proof

New Member
Joined
Feb 10, 2009
Messages
344
Reaction score
68
Предполагма сте забелязали че не може да се влиза в замунда. Има слухове че пак ГДБОБ има пръст в това. Какво ще кажете вие ? :(
 
Вече може да се влиза, но предполагам че поста е одобрен чак сега от модератор.
Дори вече си има и много от торентите. :)
 
Предполагма сте забелязали че не може да се влиза в замунда. Има слухове че пак ГДБОБ има пръст в това. Какво ще кажете вие ? :(

ГЕДЕБОБ нямат власт над замунда защото тя не се хоства от България единствените Торент тракери който могат да спрат са Арена Енарги и още много български долнупробни тракери който занищо нестават замунда немогат да я пипнат защото не се хоства на българска територия :)

даже вече има замунда просто са имали техничеки проблем с един от сървърите на замунда защото единственото което неми отвараше в замунда беше торентите :) сичко друго си ми бачкаше :)
 
странно и аз чух че ГДБОБ има пръст КР3Т3Н Арена бг е един от първите торен сайтове в България и не мисля че заслушава такова отношение към него "български долнупробни тракери" вярно че има такива но Арена не е един от тях ;): бас ловя че все още теглиш от там но храниш иначе имай уважения към хората който правят нещо хубаво ;):
 
zamunda им сраха в устата :D да живее пиратството оле :D
 
ГЕДЕБОБ нямат власт над замунда защото тя не се хоства от България единствените Торент тракери който могат да спрат са Арена Енарги и още много български долнупробни тракери който занищо нестават замунда немогат да я пипнат защото не се хоства на българска територия :)

даже вече има замунда просто са имали техничеки проблем с един от сървърите на замунда защото единственото което неми отвараше в замунда беше торентите :) сичко друго си ми бачкаше :)
Не е точно така както казваш могат да им вземат домейна и да ограничат достъпа до тях.Четох днес някъде в интернет че от замунда са заявили че дори да им вземат домейна щели просто да си купят друг домейн който да не е .com или .net Имало е акция на ГДБОБ снощи във 12 часа има ли са сървър във България бил им е взет в момента липсват някой торенти.Колкото и да се мъчат пак ще си влизаме в Замунда. :)
 
Last edited:
Не е точно така както казваш могат да им вземат домейна и да ограничат достъпа до тях.Четох днес някъде в интернет че от замунда са заявили че дори да им вземат домейна щели просто да си купят друг домейн който да не е .com или .net Имало е акция на ГДБОБ снощи във 12 часа има ли са сървър във България бил им е взет в момента липсват някой торенти.Колкото и да се мъчат пак ще си влизаме в Замунда. :)

Тук?
 
Добре замунда не се хоства в българия а аз немога да влизам (не съм в БГ)....
Тва е тъпо, и аз искам в замундаааааааааааааа ;( :D
 
Сега гледах новините. До колкото разбрах от тях, ГДБОП нямат нищо общо със спирането им, а просто е възникнал проблем със Замунда, което е довело до пренатоварването на Арена.
 
Стига стига прикриват го ...
 
ДА НАЛИ !!!! точно така е станало.. не е имало сървър в БГ, не е имало акция и администратора на замунда СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО е написал "недей с лошо, Колев! ;)" (dull)
 
Аз не споря, аз казвам данни ,които получавам.
Какви сметки си правя аз - не съм ги изказал и недейте напада.
 
Добре замунда не се хоства в българия а аз немога да влизам (не съм в БГ)....
Тва е тъпо, и аз искам в замундаааааааааааааа ;( :D
пробвай с http://0.arenabg.com
 
аз си правя следния извод
Ние сме недосегаеми тъпо ли ти е колев

Дарко изкарай извън българия форума да не го спрат и него :D
 
  • Like
Reactions: Arr0gance
странно и аз чух че ГДБОБ има пръст КР3Т3Н Арена бг е един от първите торен сайтове в България и не мисля че заслушава такова отношение към него "български долнупробни тракери" вярно че има такива но Арена не е един от тях ;): бас ловя че все още теглиш от там но храниш иначе имай уважения към хората който правят нещо хубаво ;):

от арена нищо не тегля само замунда арена почнаха да краднат торентите от замунда и да ги прекачват а да не говорим че и полвината им Торенти са Блокирани от Администраторите и Модераторите на Арена неми говори че е добър торент тракер вече залезе много ама ацки много одавна ... замунда е 100 пъти по добра от всеки 1 тракер може да е един от първите но вече едвали ще намериш примерно някой нов филм преди да го има в замунда ... а намери ми 1 нещо което е излезнало преди да го има в замунда в арена да го има няма такова... спестиявам ти мъките
 
от арена нищо не тегля само замунда арена почнаха да краднат торентите от замунда и да ги прекачват а да не говорим че и полвината им Торенти са Блокирани от Администраторите и Модераторите на Арена неми говори че е добър торент тракер вече залезе много ама ацки много одавна ... замунда е 100 пъти по добра от всеки 1 тракер може да е един от първите но вече едвали ще намериш примерно някой нов филм преди да го има в замунда ... а намери ми 1 нещо което е излезнало преди да го има в замунда в арена да го има няма такова... спестиявам ти мъките

Не говори глупости адаш! Никога не сме крали торенти от други тракери, камоли от замундя (които ъплоудъри крадят най-много)!
Всяко едно ново нещо което излиза го има първо при нас!
Като говоря в момента за филми. Това, че Вие не го виждате понякога и това, че всеки ден получаваме писма за авторски права и сме направили споразумение и затова повечето торенти са със статус "ban" е друго!
Екипът се старае да предложи на потребителите, филми с най-доброто качество което е излезнало "free" до момента! Като след това идва реда на замундя като някой техен ъплоудър тегли торента и го пуска на момента при тях! Това сме го засичали не един или два пъти!
 
  • Like
Reactions: ReSpEc7
details.php
 
Направо не ми се четат празни приказки.
 
айде стига се карахте.. Мисия лондон я има само в piratebay.org, така че и двата и двата торрент сайта очевидно не са златни..
 
Status
Not open for further replies.