Торент Тракери

Status
Not open for further replies.
Мисия лондон я има във пощи всеки торент освен замунда,арена.
 
Мисия Лондон го пускахме при нас 8 дена през ден вечерно време от 21:00ч. до 00:00ч. преди месец/два!
За този експеримент който направихме имахме огромни проблеми! Питайте и някой от замунда за какво имам предвид!
 
Има го в Youtube от месеци haxhaxhxa
 
Не е точно така както казваш могат да им вземат домейна и да ограничат достъпа до тях.Четох днес някъде в интернет че от замунда са заявили че дори да им вземат домейна щели просто да си купят друг домейн който да не е .com или .net Имало е акция на ГДБОБ снощи във 12 часа има ли са сървър във България бил им е взет в момента липсват някой торенти.Колкото и да се мъчат пак ще си влизаме в Замунда. :)

значи могат ГДБОБ могат да ограничат само потребители на българия към сървърите на замунда и да затворат българските сървъри към Замунда нищо друго немогат да направат ... това имам в предвит че могат само съвсем малко да навредат на замунда най много ние може да го отнесем за сега само Арена за сега е засегната най много от другите Български тракери който не са популярни те не са закачани за момента
 
Backo ти какъв се явяваш в арена?
 
от арена нищо не тегля само замунда арена почнаха да краднат торентите от замунда и да ги прекачват а да не говорим че и полвината им Торенти са Блокирани от Администраторите и Модераторите на Арена неми говори че е добър торент тракер вече залезе много ама ацки много одавна ... замунда е 100 пъти по добра от всеки 1 тракер може да е един от първите но вече едвали ще намериш примерно някой нов филм преди да го има в замунда ... а намери ми 1 нещо което е излезнало преди да го има в замунда в арена да го има няма такова... спестиявам ти мъките

намирал съм и то доста пъти нещо да излезе в Арена преди в Замунда ;): вярно че замундата е торент сайт номер 1 но трябва да сме благодарни и на Арена! ползвам и двата торент сайта и не намирам голяма разлика между тях дали ще тегля от замунда и арена все ми е едно важното е че има от каде да се свали това искам да ти обесня но ти нещо не можеш да загрееш.
 
Големи интриги покрай тези тъпи сайтове.

ИСТИНАТА ЗА ПЕЕЕЕТЪК, ЕКСКЛУЗИВНИ НОВИНИ ЗА ПЕТЪЪЪК, УМОПОМРАЧАВАЩИЯТ ПЕТЪЪЪК. БОООЛИ МЕ ФАРАААА.
 
от арена нищо не тегля само замунда арена почнаха да краднат торентите от замунда и да ги прекачват а да не говорим че и полвината им Торенти са Блокирани от Администраторите и Модераторите на Арена неми говори че е добър торент тракер вече залезе много ама ацки много одавна ... замунда е 100 пъти по добра от всеки 1 тракер може да е един от първите но вече едвали ще намериш примерно някой нов филм преди да го има в замунда ... а намери ми 1 нещо което е излезнало преди да го има в замунда в арена да го има няма такова... спестиявам ти мъките
Boje kolko negramotna e balgarskata mladej :x
 
Големи интриги покрай тези тъпи сайтове.

ИСТИНАТА ЗА ПЕЕЕЕТЪК, ЕКСКЛУЗИВНИ НОВИНИ ЗА ПЕТЪЪЪК, УМОПОМРАЧАВАЩИЯТ ПЕТЪЪЪК. БОООЛИ МЕ ФАРАААА.

Ми ти като си прост и не можеш зацепиш , че това ти го казва оправата на Арена с доказателства ;) . Пак и като те боли фара. Недей коментира !
 
  • Like
Reactions: KR373N
Които донесе 30 човека в Форума ggb1t-net получава Админ права ! :p

(nqh)(nqh)(xaixai)
Само неразбрах на ръка ли да ги нося или с каруцъта хахоахаох ! Айде народе носете хора !
 
Ми ти като си прост и не можеш зацепиш , че това ти го казва оправата на Арена с доказателства ;) . Пак и като те боли фара. Недей коментира !

Ама мене не ме ебе, че този сайт не е пуснат.
Единственото нещо, за което го ползвам е да си изтегля новите серии на Family Guy и House M.D.
Нито имам музика на компютъра, нито филми, нито нелегален Windows.
Ако ще и на Петко страшника- малката дъщера да ми го казва - не ме ебе, не ме грее, боли ме фара.

Относно невероятното ти заключение, относно моята мозъчна интелигентност. IQ-то ми е годините ти на втора, минус 286.
 
аре млакни вече че ми лазиш по нервите бе олигофрен грозен писна ми да ти чета глупавите спамерски коментари постоянно,имаш 2000 поста само спам и някви жалки коментари на всяка манджа миродия.Покажи ми една твоя тема дето е помогнала с нещо за развитието на тоя форум и евала ти правя.
 
аре млакни вече че ми лазиш по нервите бе олигофрен грозен писна ми да ти чета глупавите спамерски коментари постоянно,имаш 2000 поста само спам и някви жалки коментари на всяка манджа миродия.Покажи ми една твоя тема дето е помогнала с нещо за развитието на тоя форум и евала ти правя.

Нито ми трябва да ти помагам на теб, нито на който и да било направил тема във форума.
Тези, на които съм помогнал са доста и дори са регистрирани във форума. Естествено, че на дебил като теб няма да помогна. Нито ми трябва, нито ще имам файда от цялата работа.
Аз не съм си мълчал и няма да си мълча, докато не се намери някой, който да се аргументира достатъчно добре, че да ми докаже, че не съм прав.
Ти си тъп и аз се старая да дразня точно такива.

Тези , с които си имам думата- им помагам с каквото мога. Тези, с които си я нямам спадат към определението Stupidly r-tard forum user(STFU).
 
хахаха пази боже да не стигна до такова ниво че ти да ми помагаш,ти освен да ми помогнеш да се разсмея с друго неможеш.
 
Ама мене не ме ебе, че този сайт не е пуснат.
Единственото нещо, за което го ползвам е да си изтегля новите серии на Family Guy и House M.D.
Нито имам музика на компютъра, нито филми, нито нелегален Windows.
Ако ще и на Петко страшника- малката дъщера да ми го казва - не ме ебе, не ме грее, боли ме фара.

Относно невероятното ти заключение, относно моята мозъчна интелигентност. IQ-то ми е годините ти на втора, минус 286.

Да то тия дето ги сваляш са легални нали ^.^ !
Реве ми се за тебе ;( . Престани да се хвалиш с това твое велико IQ , ами земи докажи колко IQ имаш (sun)
 
абе мани го тоя усрания за какви IQ-та говори
 
Status
Not open for further replies.