Торент Тракери

Status
Not open for further replies.
Точно това имам предвид :)
Ти си като всеки един съвременнен младеж, който му дават на готово тате и мама които са се трепали преди време като волове ;)

А сега ще ти кажа нещо, когато тръгнеш ти да си искарваш парите и ти да се грижиш за всяка една твоя прищевка, тогава пиши подобен сорт коментари ;)

П.С - Ти като си гъзе, защо не си плащаш, а търсиш безплатното?

Аз не играя игри, ползвам безплатен едитор за PHP, слушам музика в YouTube и гледам филми на DVD.
Единствената ми игра на компютъра е CS и тя е в Steam-а ми.

Не натоварвам родителите ми с излизашни разходи.
Пък и те не са видяли лошо от мен.

Накратко:
Аз изпълнявам задълженията си като дете и те ги изпълняват като родители.
Аз уча- те ме издържат. Къде е ненормалното?
 
Не гледам София. Гледам хората, които кражът около мен.
Тези, които са си потяли задника да учат и сега вземат пари. Прилични пари, но пари. А прилични пари, не е 500 лева на месец.
Родителите ми живеят в Ямбол.
Говоря за майка ми, която няма собствен бизнес.
Тя определено не взима 500 лева.

Много ясно, че като малък си се правил на газенце и не си учил ще работиш за малко пари.
Има една приказка:
На младини царувай - на старини робувай.

трябва да кажа че това е пълна идиотщина , даваха по новините преди няколко дни че повечето хора живеят с минимална заплата от 300 лева... Сам си прави сметката дали всички са богаташи като сестра ти ! Познавам един човек вишист по физика и той сега продава на пазара.Като пораснеш ,защото сега явно си на около 13-14 години макс , ще разбереш за какво ти говоря. Ето я моята приказка "На младини царувай , на старини робувай или на младини робувай и на старини робувай още повече" :Д:Д:Д:
 
Last edited:
трябва да кажа че това е пълна идиотщина , даваха по новините преди няколко дни че повечето хора живеят с минимална заплата от 300 лева... Сам си прави сметката дали всички са богаташи като сестра ти !

Правиш си грешни изводи.
Нито сестра ми, нито семейството са ми "богаташи".
Хехе, еми и аз бях чел, че в околността на Ямбол имало четиричленнос мейство, което живяло с 35лв. месечно.
Ние трябва да градим, а не да гледаме околността.

Абе , както и да е.
Отидахме прекалено далеч с тази тема.
Който има мераци - да тегли. Интернетът за сега е свобода.
 
е sNG прекалено далече отиваш с хвалбите си .. това, че повечето хора .. или по-точно родителите им.. не дават пари за лицензирани програми незначи, че те нямат възможност.. просто ги дават за малко по смислени неща от които наистина имаш нужда.. дали ще дадеш 300 лева за дрехи и ще ползваш пиратска операционна система или ще дадеш 300 лева за лицензирана такава.. ще ме извиняваш ама когато средния доход на обикновенно семейство е около 1000 лева едва ли им е жизненоважно да дадат тези пари .. само за да живеят с мисълта,че си купуват всичко.. е извинявай ГЛУПАВО е да се спори за такова нещо .. в момента пиратския уиндоус съм сигурен, че ще ти свърши абсолютно същата работа каквато ти върши и лицензирания ти .. и едва ли си дал 300 лева за операционна система а просто когато си си купил компютър той е бил с windows-a...
 
Аз не играя игри, ползвам безплатен едитор за PHP, слушам музика в YouTube и гледам филми на DVD.
Единствената ми игра на компютъра е CS и тя е в Steam-а ми.

Не натоварвам родителите ми с излизашни разходи.
Пък и те не са видяли лошо от мен.

Накратко:
Аз изпълнявам задълженията си като дете и те ги изпълняват като родители.
Аз уча- те ме издържат. Къде е ненормалното?

Точно това е! Гледаш само да имаш парички в джоба, а дали на тате или мама в джобчето няма какво ли? Едно време хората са изпращали децата си още от 14-15 годишни (може и по-рано) по нивите, по градините и тн. да работят, ако ще и за минимално заплащане дори и никакво.. А сега? Колко нормални "гъзета" на по 14-15 има да работят и да изкарват някакви пари? БРОЯТ СЕ НА ПРЪСТИ! НО едно време е имало дисциплина, каквато в сегашна България няма да има вече никога! Аз например от 3 години насам всяко лято, когато завърша учебната година, си намирам работа каквато и да е. Дали хамалин, дали общ работник няма значение! За това се позамисли и спри с простотийте си за платени работи и тн.. Ако живеехме в един нормален свят, въобще нямаше да сме в това мизерно положение, в което сме сега! Така че, докато не се оправи тая държава, всяка друга е в пъти по-добра дестинация от нея!
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Данте.. на 14-15 години в България нямаш право да работиш.. минимум 16 ... може някъде и да те вземат като общ работник, но .. в тая безработица надали..
 
както и да го гледате всичко се промени политиците станаха алчни за власт алчни за пари и се се оправдават няма срецтва за това за онова ее как ще има като всичко краднат!!! а после защо народа има толкова безработица и толкова хора на улицата "клошари" извинявайте ама това не е държава сега е много трудно да си намериш работа дори и да имаш Висше образование пак трудно ще си намериш може да си си скъсал задника да учиш 5-6 години и кво и да не те вземат такаче .... човек ако има желание и амбиций може да успее във всичко!
 
  • Like
Reactions: hamlet
зависи в каква насока си се ориентирал и си взел висше.. но като цяло за първи път съм съгласен с кретенчо ;d
 
Данте.. на 14-15 години в България нямаш право да работиш.. минимум 16 ... може някъде и да те вземат като общ работник, но .. в тая безработица надали..

14+ ПИсмено позволение от родител.
p.S. ВАС КВО ВИ ЕБЕ КАК СИ ХАРЧИ SNG СКЪПОТИНКИТЕ Е, СЪПЕРНИЦИ. Ми тва е живота, яж, пий, инвестирай в имот. Ми докато има кой да го храни за къв хуй ще ходи да се трепе, има кой да му плати образованието, няма смисъл....
 
14+ ПИсмено позволение от родител.
p.S. ВАС КВО ВИ ЕБЕ КАК СИ ХАРЧИ SNG СКЪПОТИНКИТЕ Е, СЪПЕРНИЦИ. Ми тва е живота, яж, пий, инвестирай в имот. Ми докато има кой да го храни за къв хуй ще ходи да се трепе, има кой да му плати образованието, няма смисъл....

Мисли си така, но после ще го видиш в истинския живот. :)
 
Но докато ти си се радваш на живота и мама и тате ти плащат образованието, някои други хора работят и вместо всеки ден да се убиват от купони.. го правят само в петък и събота .. и да по хубаво е всеки ден.. но когато завършиш тези хора са с 4 години трудов стаж или повече а ти излизаш от университета ОФИЦИАЛНО БЕЗРАБОТЕН :)
 
Но докато ти си се радваш на живота и мама и тате ти плащат образованието, някои други хора работят и вместо всеки ден да се убиват от купони.. го правят само в петък и събота .. и да по хубаво е всеки ден.. но когато завършиш тези хора са с 4 години трудов стаж или повече а ти излизаш от университета ОФИЦИАЛНО БЕЗРАБОТЕН :)

това не е точно така защото има програма по която докато учиш трупаш трудов стаж
 
зависи от специалноста, университета и курса->(not sure)
 
Мисли си така, но после ще го видиш в истинския живот. :)

Това че не съм пълнолетен незначи че сам кьорав е. Много добре осещам нещата, виждам за какво става въпрос. Старая се да харча така, че да не натоварвам бюджета на наще. Стига с тия неща като " Като пораснеш ще видиш" или " Ще видиш в истинския живот". Не мислете че само вие сте патили, и че вие сте много по развити или разбирате нещо повече от другите.
 
Мисли си така, но после ще го видиш в истинския живот. :)

Какво да ме гледа бе, хубавецо.
Аз дори да нямах акъл в главата - съм уреден в живота.
Вмомента уча здраво PHP и имам няколко проекта зад гърба си.
Мен живота ме удари от доста рано, недей си мисли, че всичко е розово при мен ;):.
 
Какво да ме гледа бе, хубавецо.
Аз дори да нямах акъл в главата - съм уреден в живота.
Вмомента уча здраво PHP и имам няколко проекта зад гърба си.
Мен живота ме удари от доста рано, недей си мисли, че всичко е розово при мен ;):.

Тебе ли те е ударил живота от рано ^.^ (rofl) То за това мама меси тате носи , щото те е ударил . И ти си същия като Протект ;) , после що те ядем щото и той е така като тебе , започна да изкарва мама та кака та бате та дадедо та тате . Мога да ти кажа,че ти в момента ако си изкарал поне едно 200 лева от собствен труд,да идеш някъде и да се хванеш на работа ще черпя ;). Аз съм започнал още на 16 годишна възраст да работя и на 18 вече работех във интернационална фирма която държи 60% от пазара в БГ ;) във Радио- Телевизионно излъчване.
Айде сега млъкни , и най вече спри да показваш кои ти роднина по колко изкарва . За да не покажа някой факти,че ти си нищо спрямо който и да е друг в този форум !
 
14+ ПИсмено позволение от родител.

16+ Писмено потвърждение от родителите.
За това съм сигурен защото съм минал през тези неща.
 
16+ Писмено потвърждение от родителите.
За това съм сигурен защото съм минал през тези неща.

С допълнение не ФИЗИЧЕСКИ НАТОВАРВАЩА РАБОТА И НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 6 ЧАСА НА ДЕН :)
 
  • Like
Reactions: NoFeaR
Вие тая тема я ударихте на "ГОВОРИЛНЯ 2" (rofl)
 
sNG-ти си най-големия ама най-големия мизерник за мен ! ... аз с нашите говоря за 1 аддидаски на годината да си зема и максимум до 100 лв да стигнат ... а той пича секи месец с други ... след училище аз ходя на работа като общ работник ... нищо ,че съм на 15 и родителите ми земат в чужбина по 3000 лв месечно ... просто не ми е приятно да харча от тяхните пари на бисия ... защото парите не се берът по дърветата и не падат като сняг от небето ;) може да сам правил мн мн глупости да сам давал пари за простий както да дам 300 лв за кецове ... но това са мой пари с който аз се прибирам в 2,3 часа от работа и сам грохи ... и после училище но само не искам да почвате.. Лажеш и така нататака живота в българия е ЧЕРЕН не Розов ;)
 
Status
Not open for further replies.