Коя версия ви е любимата и защо?

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Споделете мненията си по този въпрос. Коя версия ви е любима и защо? Какво е предимството й пред другите версиий? Какво в нея ви привлича най-много? ;)
 
97d+99i класичеста версия наи добра за мене
но няма и да откажа season 4 ::):
 
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)
 
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)

ало0о0о каф Summoner бълнуваш... в s3e1 няма
 
99б версиата наи-много ме превлича. Както и 97д+99и тя е класическа :)
 
ReaL's CusToM Age6 [Mega Custom Pack -> skins, всичко е променено, defence, attack dmg, speed, имената им]
По-яка история на играта [Continent of Mu]
И на quest-овете ще придам смисал (история и защо ти трябват тези предмети, за които се бориш) и мн други изненади + No Bugs + No GS Freeze & Lag!
Очаквайте го... ^^^
 
real's custom age6 [mega custom pack -> skins, всичко е променено, defence, attack dmg, speed, имената им]
По-яка история на играта [continent of mu]
И на quest-овете ще придам смисал (история и защо ти трябват тези предмети, за които се бориш) и мн други изненади + no bugs + no gs freeze & lag!
Очаквайте го... ^^^

6ъ сме луди с това заклевам се :]:):
 
попринцип 97д+99и но като гледам кво ще прави реал май тая ще ме завземе (rofl)
 
Тоя РеаЛ нечовек. Как ги реди се едно ги бере от някое дърво ;) В същия дух продължавай ^_^
 
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)

:yes:
 
97d+99items на нея съм си ЦАР !!! :p:p
 
Season 4 ми е любимата.Summoner-a и мене не ме кефи но аз и без тва не играя с него иначе новите градове...итеми...оръжия,евенти rLz
 
season 4 ми е любимата.summoner-a и мене не ме кефи но аз и без тва не играя с него иначе новите градове...итеми...оръжия,евенти rlz

4есно да ви кажа не оби4ам мн трудните сървари затова играя трудни а за версия наи ми харесва се4 колкот и бъгове да има мн ми харесват новите градове и си4ко но пък аз не съм маняк които играе по цял ден ако се фана да играя 6те е в на някое фр сервера дето 6е играя 20 мин макс...
 
99.62T (роза) Има доста HP на героите някой път се бият 5-6 минути без да падат ... В моя случай имах Soul Master с крила с игнор и бк на Макс ме биеше 2-3 минути,но бях с ManaShield ест ... само ,че тя не беше 100 %. Та на кратко ми харесва заради HP , игнор - действа сетовете са от голямо значение по точно опциите им ... и т.н ;)
 
и ко кат си има крила и такива и аз сам имал сет +luck+dsr+ref на 1.00L ама за мене си е скапана версия
 
и ко кат си има крила и такива и аз сам имал сет +luck+dsr+ref на 1.00l ама за мене си е скапана версия

Това си ми е лично мнение ... + това всеки има различен вкус не разбирам смисъла на поста ти ;)