Коя версия ви е любимата и защо?

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Споделете мненията си по този въпрос. Коя версия ви е любима и защо? Какво е предимството й пред другите версиий? Какво в нея ви привлича най-много? ;)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
97d+99i класичеста версия наи добра за мене
но няма и да откажа season 4 ::):
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)
 

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)

ало0о0о каф Summoner бълнуваш... в s3e1 няма
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
99б версиата наи-много ме превлича. Както и 97д+99и тя е класическа :)
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
ReaL's CusToM Age6 [Mega Custom Pack -> skins, всичко е променено, defence, attack dmg, speed, имената им]
По-яка история на играта [Continent of Mu]
И на quest-овете ще придам смисал (история и защо ти трябват тези предмети, за които се бориш) и мн други изненади + No Bugs + No GS Freeze & Lag!
Очаквайте го... ^^^
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
real's custom age6 [mega custom pack -> skins, всичко е променено, defence, attack dmg, speed, имената им]
По-яка история на играта [continent of mu]
И на quest-овете ще придам смисал (история и защо ти трябват тези предмети, за които се бориш) и мн други изненади + no bugs + no gs freeze & lag!
Очаквайте го... ^^^

6ъ сме луди с това заклевам се :]:):
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
попринцип 97д+99и но като гледам кво ще прави реал май тая ще ме завземе (rofl)
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Тоя РеаЛ нечовек. Как ги реди се едно ги бере от някое дърво ;) В същия дух продължавай ^_^
 

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Ето и какво може да се каже за моята любима версия:

Име: Season 3 Episode 1
Какво ме привлича в нея: Като започнем с това, че няма Summoner. Това е героят който най-много ме здразни от всички. Много хора казват, че е добър но незнам защо аз не мога да го понасям... Друго което мога да кажа за тази версия е, че много ми харесват новите предмети и работещите команди. Гадовете са много красиви. Каквото и да става тази версия ще ми е любимата... освен ако някой не ме изненада с нещо супер добро.

Версията 97д+99и също има място в сърцето, понеже тя е класиката ;)

:yes:
 

Mortred

Active Member
Joined
Jun 11, 2008
Messages
647
Reaction score
182
97d+99items на нея съм си ЦАР !!! :p:p
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Season 4 ми е любимата.Summoner-a и мене не ме кефи но аз и без тва не играя с него иначе новите градове...итеми...оръжия,евенти rLz
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
season 4 ми е любимата.summoner-a и мене не ме кефи но аз и без тва не играя с него иначе новите градове...итеми...оръжия,евенти rlz

4есно да ви кажа не оби4ам мн трудните сървари затова играя трудни а за версия наи ми харесва се4 колкот и бъгове да има мн ми харесват новите градове и си4ко но пък аз не съм маняк които играе по цял ден ако се фана да играя 6те е в на някое фр сервера дето 6е играя 20 мин макс...
 

Slackware

New Member
Joined
Oct 19, 2008
Messages
87
Reaction score
17
99.62T (роза) Има доста HP на героите някой път се бият 5-6 минути без да падат ... В моя случай имах Soul Master с крила с игнор и бк на Макс ме биеше 2-3 минути,но бях с ManaShield ест ... само ,че тя не беше 100 %. Та на кратко ми харесва заради HP , игнор - действа сетовете са от голямо значение по точно опциите им ... и т.н ;)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
и ко кат си има крила и такива и аз сам имал сет +luck+dsr+ref на 1.00L ама за мене си е скапана версия
 

Slackware

New Member
Joined
Oct 19, 2008
Messages
87
Reaction score
17
и ко кат си има крила и такива и аз сам имал сет +luck+dsr+ref на 1.00l ама за мене си е скапана версия

Това си ми е лично мнение ... + това всеки има различен вкус не разбирам смисъла на поста ти ;)