А ти горд ли си, че си българин ?

За твое нещастие невярвам в бог , и не всички сме длъжни да сме такиа маняшки патриоти като тебе! И както казах българия след 10-15 години няма да има жив човек,или може да има само пенсионери (rofl)
 
Last edited:
За твое нещастие невярвам в бог , и не всички сме длъжни да сме такиа маняшки патриоти като тебе!
От кога е жалко да си патриот ? И не съм патриот. Не мисля, че съм извършил дела, заради които да се нарека патриот. Айде лека и доходна от мен, а ти си варди сървър, че да не земе да му стане нещо. Живора може да ти свърши без него. Ако имаш нещо друго да ми кажеш извън темата има една екстра - лично съобщение. Повече тук няма да ти отговарям, не си ми на нивота няма да се излагам ;) :*
ПП: "българия" се пише с главна буква, запиши си някъде в сървъра, че да го виждаш често.
 
  • Like
Reactions: Nicky
@magare

1. Странно... Аз като бях в Белгия, не видях такова нещо. В Холандия видях, но в Белгия - не.
2. Липса на природа в САЩ? Are you on crack? o_0 Потърси за Сиера Невада и Милфорд, Пенсилвания, тогава ми кажи, че няма природа... За други райони, в момента не се сещам.
3. За останалите неща си що-годе прав.

Като те гледам как оплю кажи-речи целият свят, явно си доста разочарован от живота. Но, в крайна сметка, всеки си има лично мнение, различни гледни точки и виждания и всеки избира, сам за себе си, дали иска да остане тук, или иска да си потърси късмета навън. :)
 
@magare

1. Странно... Аз като бях в Белгия, не видях такова нещо. В Холандия видях, но в Белгия - не.
2. Липса на природа в САЩ? Are you on crack? o_0 Потърси за Сиера Невада и Милфорд, Пенсилвания, тогава ми кажи, че няма природа... За други райони, в момента не се сещам.
3. За останалите неща си що-годе прав.

Като те гледам как оплю кажи-речи целият свят, явно си доста разочарован от живота. Но, в крайна сметка, всеки си има лично мнение, различни гледни точки и виждания и всеки избира, сам за себе си, дали иска да остане тук, или иска да си потърси късмета навън. :)

Прав си за САЩ, има природа естествено. Но тази природа къде е ? На стотици километри от цивилизацията. Искаш да кажеш, че би живял сам в някоя провинциална къщичка на 100-200 км от най-близкия град? Има ги и такива хора, но това лайно което плюе така родината си не само не е горд с това, че е българин той и не заслужава да се нарече такъв. Колкото до Белгия мога да ти дам снимки да се убедиш.

ПП: Пропуснах да спомена този форум, който с всеки изминал ден се развива все повече. Факт е, че е един от най-добрите и достъпни форуми в тази област. И пак благодарение на българи. Защото ако не бяха хора като Дарко и Гасо, 80% от сървърите в България, а и някои чужди, нямаше да ги има, сред които има и много успешно развити.
Друг факт свързан с интернет пространството: сребърния медал на световното по информатика на Румен. Гордея се, че са БЪЛГАРИ и мога заедно с тях да се нарека българин. Радвам се, че такива хора са от родния ми град, а с някои дори съм учил до един етап.
 
Last edited:
Не, не съм казал, че бих живял. Отбелязвам само, че има природа, след като ти в горният ти пост каза, че няма. За Белгия, не ми се спори. Ти може да си видял, аз не съм. Нищо лошо или против форума нямам или съм казал, напротив - много се радвам, че го има.
 
Не, не съм казал, че бих живял. Отбелязвам само, че има природа, след като ти в горният ти пост каза, че няма. За Белгия, не ми се спори. Ти може да си видял, аз не съм. Нищо лошо или против форума нямам или съм казал, напротив - много се радвам, че го има.
Мисълта за САЩ ми беше, че бих отишъл там на екскурзия при първа възможност, но не и да живея там.
 
Половината пишат че са горди , а пишат България с малка буква (think)
 
j0kera, горд си, че си българин, а не можеш да отговориш дори на кирилица ? И то във форум, където писането на кирилица е задължително .. :D
 
5. Най-стария източник на електроенергия е открит в България и е доказано, че е бил изработен от прадедите ни. Находката е на над 4 000 години ( на принципа на батерията е )
6. Гордея се с името на държавата си! България е една от малкото страни, които са запазили името си. Намерени са стенописи в Гърция, в които са описани тогавашните територии на България (~ 440г. ПХ)
Има много други причини естествено....

ОРДЕЯ СЕ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!

По 'господари на ефира' ебаваха Македония, заради изказване на някой си, че на колона, която била на 10 000 години пишело "Македония".
1.Дори да е открит на територията на България, няма как този източник на електроенергия да е измислен от българи... Защо ли ? По простата причина, че българите са дошли на територията на балканския полуостров 680 години след христа.
2. Къде в гръцки стенописи на по 2450 години са описани териториите на българите, като българската държава е основана през 681 ??? Даже Стара Велика България е основана около 630 година. За какви българи говорим преди това?
Защо споменах македонците ? Този 'някой си' твърдеше, че както тази колона е на 10 000 години на нея пишело Македония, ясно и на български ?? Славянската азбука е измислена 9 век ...
Нищо лично horsy, но тази част от изказването ти беше глупост.
П.П. не случайно оставям последния ред...
 
  • Like
Reactions: horsy
По 'господари на ефира' ебаваха Македония, заради изказване на някой си, че на колона, която била на 10 000 години пишело "Македония".
1.Дори да е открит на територията на България, няма как този източник на електроенергия да е измислен от българи... Защо ли ? По простата причина, че българите са дошли на територията на балканския полуостров 680 години след христа.
2. Къде в гръцки стенописи на по 2450 години са описани териториите на българите, като българската държава е основана през 681 ??? Даже Стара Велика България е основана около 630 година. За какви българи говорим преди това?
Защо споменах македонците ? Този 'някой си' твърдеше, че както тази колона е на 10 000 години на нея пишело Македония, ясно и на български ?? Славянската азбука е измислена 9 век ...
Нищо лично horsy, но тази част от изказването ти беше глупост.
П.П. не случайно оставям последния ред...
Явно не ме разбра.
Не съм твърдял , че въпросната батерия е измислена от Българин, а че същата е намерена на територията на днешна България(въпреки всичко малко или много сме обвързани с народа живял преди 4000 години). А за тази находка за почти никой Българин не означава нищо и не полага усилия тя да стане известна.
ПП: Няма нужда да ми говориш за история... най-малкото това уча.
ПП2: Можем да поспорим за произхода на българите и за тяхното "стъпване" на Балканите.
ПП3: Колкото до мАКЕДОНИЯ .... твърдяха също , че Дякона бил мАКЕДОНЕЦ, че Китайската стена е по проект на мАКЕДОНЕЦ... аааааа да и Александър Македонски бил мАКЕДОНЕЦ.
 
Last edited: