А ти горд ли си, че си българин ?

Горд съм с историята. Ако някой политик ми даде само капка надежда ще се изпълня целия с гордост но не. Живея в квартал Люлин, в който ежедневно виждам около мен повече цигани отколкото Българи. Отивам на спортното игрище над 20-30 мангала. Истината е, че няма с какво да се гордея в сегашното ни положение. Единствените спортове, в които сме добри не им даваме заслуженото внимание и пари. По вдигане на тежести бяхме едни от най-добрите но отрязаха от бюджета. Волейбол нашите момчета късат всичко наред но никой не обръща внимание. Ще има повече зарадвали се ако ЦСКА или Левски бият някой супер слаб отбор.

Природа бих казал страхотна. Скоро ходих до мерлова поляна с приятели и беше наистина много красиво само където чувах резачките от 2-3 километра и имаше доста оголени места.

И за момента пак бих казал, че съм горд но на никой не му пука.

http://vbox7.com/play:3d927dd7
 
С кое по- точно?
За това, че се блъскаш цял живот за професията си, която ти приляга и наистина си добър в това, което правиш, а ти орязват заплатата и в същият момент Пешо- мотиката му сипват парите със самосвал, който същност е положил труд ,само за да си направи врата по дебел от теле ?
Евала правя на хората, които се борят да докажат, че сме добри в нещо и го правят ,но както каза Newguy, те не виждат полза от това.. и след година -две.. като се пръснат всички.. ще остане същата гола вода, която беше по времето на комунизма.

“Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много с толкова малко, за толкова дълго време, че вече сме квалифицирани да правим всичко от нищо.…За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един други да развалят един другиму работата… “ – Константин Иречек
 
Last edited:
Горд съм с това което българия е направила и с всичките ни предци, но не и с сегашните минджи които наричат себе си "политици", които си гледат джоба и заради които България става все по черна и вървъ надолу...
 
  • Like
Reactions: Flame and ivowe3
Горд съм с това което българия е направила и с всичките ни предци, но не и с сегашните минджи които наричат себе си "политици", които си гледат джоба и заради които България става все по черна и вървъ надолу...

Дето има една приказка:
- Ние ги избираме - те ни крадат.
 
Горд съм , да ! Но жалко че държавата ни упада със всеки изминал ден благодарение на некъдирни управници и жадни за пари и власт слеяни със средно образование ...
 
  • Like
Reactions: ivowe3
НЕ СЪМ горд предпочитам да бях роден в САЩ. . със всеки изминал ден все повече и повече ме изрващава бългърищината и бай-ганювците.. след 3-4 години заминавам в чужбина .. давам ви съвет няма какво да стоите в тази българия да са блъскате цял живот и нищо да не постигните.. Сабирайте средва и пари и заминавайте и си гледайте рахътлъка няма какво да стоите тука!
 
Last edited:
Горд съм с това което българия е направила и с всичките ни предци, но не и с сегашните минджи които наричат себе си "политици", които си гледат джоба и заради които България става все по черна и вървъ надолу...

Както каза феликс " горд съм с предците си " това е много вярно .. по точно горд съм с делата им ако българин не беше измислил въздушната вазглавница кфо щеше да е смъртните катастрофи щяха да са по x100 ама както и да е ас съм горд че съм Българин и никога няма да съжелявам че съм такъв :)

НЕ СЪМ горд предпочитам да бях роден в САЩ. .

PLMN е туричн слагам си главата :)
 
прочети как съм го едитнал бе олигофрен малък и не съм турчин ;) а и турция е 10пъти по-развита от българия отиди малко на екскурзия Истанбул,Мерсин .. да видиш за какво става на въпрос не ми говори на изуст :)
 
  • Like
Reactions: wave
прочети как съм го едитнал бе олигофрен малък и не съм турчин ;) а и турция е 10пъти по-развита от българия отиди малко на екскурзия Истанбул,Мерсин .. да видиш за какво става на въпрос не ми говори на изуст :)

абе ти май българска история не си учил а? как няма да е по развито ама все пак ако знаеше че сме били под турско робство нямаше да говориш така
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Да ви кажа честно въобще не се гордея със сегашната държава. Всичко е една сган от крадни, убийци и цигани. Горд съм с нашата история, каквато никоя друга държава няма. А това, което каза PLMN за турция е напълно вярно. Какво лошо има да си турчин? Защо повечето хора си мислят, че турците са цигани? Това, че преди сме били под тяхно робство е друга работа. Позамислете се малко, преди да говорите.
 
  • Like
Reactions: wave and PLMN
Защо ги мразим ? Учи история .. Защо е така държавата всички знаем... а бъдещето? Ние го правим ... оглейдаите се на улицата наркомани , пияници, идиоти, курви и някой други свестни ... ние сме бъдещето (speechless)
 
Ето ТОВА е истинската заплаха за българите. Вижте само как се подиргават с духовната земя. Няма за тях ограничения. И този клип е на 1-во МЯСТО?! Ето тези ще съсипят цялата държава. Защо преди около седмица/две ни върнаха два ли колко бяха самолета с роми от Франция? Защото виждат на какво сме заприличали с тях и се пазят да не станат и те на същото положение. За това си помислете, дали турците или ромите са по-голяма заплаха.
 
Както каза феликс " горд съм с предците си " това е много вярно .. по точно горд съм с делата им ако българин не беше измислил въздушната вазглавница кфо щеше да е смъртните катастрофи щяха да са по x100 ама както и да е ас съм горд че съм Българин и никога няма да съжелявам че съм такъв :)



PLMN е туричн слагам си главата :)

Горд , ама селянин.
В две изречения допусна 15+ грешки, браво ;):
 
Само миналото ни е велико , нищо друго :)
Не съм горд разбира се... Защо? Защото в момента всеки гледа да прецака другия.. Всеки гледа да открадне колко се може повече и по-начесто. Всеки гледа себе си в тази държава ... Може би скоро ще се местя в Испания , но нищо не се знае може и да се управим (rofl) ама невярвам.... :)
 
Горд , ама селянин.
В две изречения допусна 15+ грешки, браво ;):

не ме интересува ^_^ важното че съм казал квото мисля ;]] а ти ако нямш друга работа кфо да направя
 
И китайския император да дойде българия няма се оправи до 10 години,а много ме нервите като казвате минало минало,кой ти гледа миналото всички гледат настоящето казах ви сабирайте пари и средвста и се махайте държавата няма да се оправи.. цял живот да се бъхтиш нищо няма да постигниш в България,имам 1 приятел на 25 години замина в Florida ,като беше на 20 още за 5 години си купи къща джип (пикап) има жена всичко му е оредено и работи в 1 ресторант като готвач получава 2300$ долара заплата,какво да си говорим още.. това е моя съвет :) прочетето го внимателно преди да пишете пак простотии.
 
не ме интересува ^_^ важното че съм казал квото мисля ;]] а ти ако нямш друга работа кфо да направя

%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B0%20%D0%9B%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BA%D0%B0%20%D0%BC%D0%B4%D0%B0%D0%B0%D0%B0.gif
 
прочети как съм го едитнал бе олигофрен малък и не съм турчин ;) а и турция е 10пъти по-развита от българия отиди малко на екскурзия Истанбул,Мерсин .. да видиш за какво става на въпрос не ми говори на изуст :)
Ти ходи в развитата турция дето бае ходжата в 5 часа сутринта аз ще си седя тука. Нека ми е лошо.

Ние поне си имаме хубави момичета не...
TurkeyGirls.JPG
 
  • Like
Reactions: Archon
Ти ходи в развитата турция дето бае ходжата в 5 часа сутринта аз ще си седя тука. Нека ми е лошо.

Ние поне си имаме хубави момичета не...
TurkeyGirls.JPG

Инджита? (nqh)(nqh) ^_^
 
  • Like
Reactions: Flame