А ти горд ли си, че си българин ?

PLMN

New Member
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1,062
Reaction score
134
Ти ходи в развитата турция дето бае ходжата в 5 часа сутринта аз ще си седя тука. Нека ми е лошо.

Ние поне си имаме хубави момичета не...
TurkeyGirls.JPG

Колко си жалак само от съжеление .. И аз мога ти намеря грозни бългърки аве стой си в изгнилата българия и се самосъжелявай цял живот ;) и смятам да замина за California,понеже там имам познати :)
 

Minev

New Member
Joined
Nov 10, 2008
Messages
134
Reaction score
7
Горд съм със постиженията на предците и спортистите , но ме е срам от сегашната сган. (shake)
 

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
Колко си жалак само от съжеление .. И аз мога ти намеря грозни бългърки аве стой си в изгнилата българия и се самосъжелявай цял живот ;) и смятам да замина за California,понеже там имам познати :)

ако искаш и в камбоджа иди то от такива като тебе страда тая държава
 

PLMN

New Member
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1,062
Reaction score
134
след 10-15 години сигорно няма да има жив човек в българия,или може пък да има само пенсионери.. (rofl)
 

RobZombie

New Member
Joined
Apr 28, 2010
Messages
413
Reaction score
56
Ти ходи в развитата турция дето бае ходжата в 5 часа сутринта аз ще си седя тука. Нека ми е лошо.

Ние поне си имаме хубави момичета не...
TurkeyGirls.JPG

ние много повече имаме което няма турция или другите държави но както е в горните постове ако не бяха тез политици и дрън дрън та пляс дето изсмукват държавата нямаше да сме в тва положение :) не сте видяли в америка или другите държави по улиците такива къщи разбити ромски няма само големи сгради и хубави улици не такива криви тука с таз мизерия..
 

Nicky

Active Member
Joined
Oct 24, 2009
Messages
273
Reaction score
47
Горд съм с историята. Ако някой политик ми даде само капка надежда ще се изпълня целия с гордост но не. Живея в квартал Люлин, в който ежедневно виждам около мен повече цигани отколкото Българи. Отивам на спортното игрище над 20-30 мангала. Истината е, че няма с какво да се гордея в сегашното ни положение. Единствените спортове, в които сме добри не им даваме заслуженото внимание и пари. По вдигане на тежести бяхме едни от най-добрите но отрязаха от бюджета. Волейбол нашите момчета късат всичко наред но никой не обръща внимание. Ще има повече зарадвали се ако ЦСКА или Левски бият някой супер слаб отбор.

Природа бих казал страхотна. Скоро ходих до мерлова поляна с приятели и беше наистина много красиво само където чувах резачките от 2-3 километра и имаше доста оголени места.

И за момента пак бих казал, че съм горд но на никой не му пука.

Булки за продан за по 50 хиляди лв. / VBOX7

С кое по- точно?
За това, че се блъскаш цял живот за професията си, която ти приляга и наистина си добър в това, което правиш, а ти орязват заплатата и в същият момент Пешо- мотиката му сипват парите със самосвал, който същност е положил труд ,само за да си направи врата по дебел от теле ?
Евала правя на хората, които се борят да докажат, че сме добри в нещо и го правят ,но както каза Newguy, те не виждат полза от това.. и след година -две.. като се пръснат всички.. ще остане същата гола вода, която беше по времето на комунизма.

“Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много с толкова малко, за толкова дълго време, че вече сме квалифицирани да правим всичко от нищо.…За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един други да развалят един другиму работата… “ – Константин Иречек

Напълно съгласен съм с двамата !!
 

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Колко си жалак само от съжеление .. И аз мога ти намеря грозни бългъркиаве стой си в изгнилата българия и се самосъжелявай цял живот ;) и смятам да замина за California,понеже там имам познати :)
Какъв по народност си? Залагам на албанец или турчин но все пак...

А какво стана с мечтата ти да живееш в мека и да се кланяш на 1 камък?

Най-вероятно никой не го интересува за познатите ти в калифорния. Ако ще и на луната да имаш братя пак не ни интересува.

Като си нямаш народност и държава ще бягаш в другите. Ако на живо говориш така вероятно си ял доста пердах и си насъбрал доста злоба срещу нашата родина.
 

Putence

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
209
Reaction score
44
Всичко това, което гледаме в този клип, е част от българското минало. Спомени за нашите предци, за хората, които са загинали за това, което ние днес рушим и плюем. "Ние" - какво разбирам под това местоимение? Ние сме всички тези, които се наливаме с алкохол по улиците, които унищожаваме природата с боклуци, хвърлени навсякъде, които мразим всичко, което е извън нашите интереси. Виждали ли сте някое чисто кътче напоследък? Виждали ли сте, да речем, кофа за боклук, от която не преливат отпадъци? Или квадратен метър площ без дори един смачкан фас? Е, всичко това сме НИЕ. Съсипваме родината си. Нашата майка България. Нашето родно място, където сме родени, израснали, където учим и (се стараем да) се развиваме.

Забелязвали ли сте колко неграмотни деца има? Не искам да изтъквам примери, но дори тук, в този форум, забелязвам ежедневно десетки правописни и граматични грешки. Защо сме такива? Защо на никой не му пука как растат нашите деца? Учителите, които ни обучават, работят с досада, избутват единия месец, за да получат мизерната си заплата и да преминат към поредния омразен месец. И до кога така? Кога хората ще започнат да работят с удоволствие? Кога ще започнем да се трудим за това, че ни харесва професията, която сме си избрали, а не за това, че ни плащат?

Питам се.. Дали някога политиците ще спрат да ни лъжат, да крадат от нас? В крайна сметка народът ги избира, за да бъде управляван от тях, да може да разчита на тях. Кажете ми, ако нямаме доверие на най-висшата сила в държавата (или поне като такава се води), на кого другиго ще се доверяваме? На мизерните местни управници ли, които се стараят да спечелят по някой лев повече? На лъжците, които ни заобикалят и ни задушават ли? Нали така е и в природата - ако едно звено изчезне, другите също започват да губят силата си, почват да бледнеят..

Питали ли сте се има ли друга такава страна по света? Където хората не ги е грижа един за друг и единствената им цел в живота е да съсипват това, което останалите за изградили с труд? Е, отговорът е, че няма друга подобна "идилия" в целия свят, освен може би в Третия свят. Но нима за това са се били нашите герои - за мизерията и циганията, в която живеем? Едва ли..

Дали се гордея с днешна България? Не, определено не съм горда. Но не кой друг, а именно НИЕ, можем да оправим положението. Никой друг няма да се наеме с тази задача. Този процес от преминаване от бедност и мизерия към по-големи заплати и по-спокоен живот, зависи от нас. Но не от тези "нас", които описах по-горе - наркоманите, циганите, управниците. А от НАС, които можем да се вземем в ръце и да си поместим д-то, за да се промени нещо в тая родна земя. И може би тогава ще можем да се гордеем не само с родината си, а и със самите нас - защото сме постигнали нещо и сме били участници в подобряването на стандарта..
 
  • Like
Reactions: Flame

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Всичко това, което гледаме в този клип, е част от българското минало. Спомени за нашите предци, за хората, които са загинали за това, което ние днес рушим и плюем. "Ние" - какво разбирам под това местоимение? Ние сме всички тези, които се наливаме с алкохол по улиците, които унищожаваме природата с боклуци, хвърлени навсякъде, които мразим всичко, което е извън нашите интереси. Виждали ли сте някое чисто кътче напоследък? Виждали ли сте, да речем, кофа за боклук, от която не преливат отпадъци? Или квадратен метър площ без дори един смачкан фас? Е, всичко това сме НИЕ. Съсипваме родината си. Нашата майка България. Нашето родно място, където сме родени, израснали, където учим и (се стараем да) се развиваме.

Забелязвали ли сте колко неграмотни деца има? Не искам да изтъквам примери, но дори тук, в този форум, забелязвам ежедневно десетки правописни и граматични грешки. Защо сме такива? Защо на никой не му пука как растат нашите деца? Учителите, които ни обучават, работят с досада, избутват единия месец, за да получат мизерната си заплата и да преминат към поредния омразен месец. И до кога така? Кога хората ще започнат да работят с удоволствие? Кога ще започнем да се трудим за това, че ни харесва професията, която сме си избрали, а не за това, че ни плащат?

Питам се.. Дали някога политиците ще спрат да ни лъжат, да крадат от нас? В крайна сметка народът ги избира, за да бъде управляван от тях, да може да разчита на тях. Кажете ми, ако нямаме доверие на най-висшата сила в държавата (или поне като такава се води), на кого другиго ще се доверяваме? На мизерните местни управници ли, които се стараят да спечелят по някой лев повече? На лъжците, които ни заобикалят и ни задушават ли? Нали така е и в природата - ако едно звено изчезне, другите също започват да губят силата си, почват да бледнеят..

Питали ли сте се има ли друга такава страна по света? Където хората не ги е грижа един за друг и единствената им цел в живота е да съсипват това, което останалите за изградили с труд? Е, отговорът е, че няма друга подобна "идилия" в целия свят, освен може би в Третия свят. Но нима за това са се били нашите герои - за мизерията и циганията, в която живеем? Едва ли..

Дали се гордея с днешна България? Не, определено не съм горда. Но не кой друг, а именно НИЕ, можем да оправим положението. Никой друг няма да се наеме с тази задача. Този процес от преминаване от бедност и мизерия към по-големи заплати и по-спокоен живот, зависи от нас. Но не от тези "нас", които описах по-горе - наркоманите, циганите, управниците. А от НАС, които можем да се вземем в ръце и да си поместим д-то, за да се промени нещо в тая родна земя. И може би тогава ще можем да се гордеем не само с родината си, а и със самите нас - защото сме постигнали нещо и сме били участници в подобряването на стандарта..

Само не разбрах, защо си хабиш речника, като след теб ще се изпишат 20 още поста, които ще бъдат псувни, идващи от неграмотници, целящи само едно- печелене на респект в този форум.

За това и никога не се хабя да пиша ;):.
 
  • Like
Reactions: Nicky

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
И с риска да стана банален ще кажа "'Горд съм заради миналото" Но не и с това което сме в момента !!!
 

Sm1L3y

New Member
Joined
Nov 30, 2008
Messages
8
Reaction score
9
Не съм горд и при първа възможност и аз изчезвам от тук.

Само да отбележа, че на всички са им виновни турците.Робство туй-онуй.Абе ало!Ако в 12 клас не сте учили история на България(или ще я учите) вземете се зачетете добре в учебника.До Балканската война България е най-развитата държава на полуострова и си запазва лидерските позиции тук до Втората световна война.Имали сме реалната възможност да сме на нивото на Европа и света сега, обаче от 1945 Чичко Сталин ни го набутва анално(без лубрикант) и следват 50 години в които толкова прогнива държавата, че 20 години след падането на режима наследниците на БКП още дърпат конците.

Айде стига гледахте СКАТ и повтаряхте това което сте научили в 4-ти клас по история.
 
Last edited:

Ex7a3u

Active Member
Joined
Oct 5, 2009
Messages
466
Reaction score
76
Абе турчин .. такива като тебе ще ядът яко бой :]
 

Ex7a3u

Active Member
Joined
Oct 5, 2009
Messages
466
Reaction score
76
Такива неблагодарници нямат място в България :)
 

Security

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
860
Reaction score
120
Такива неблагодарници нямат място в България :)

Пиши в скупе че тук не му е мястото да си спамим :x
 

Elven`

New Member
Joined
Jul 12, 2009
Messages
337
Reaction score
31
Не съм горд и при първа възможност и аз изчезвам от тук.

Само да отбележа, че на всички са им виновни турците.Робство туй-онуй.Абе ало!Ако в 12 клас не сте учили история на България(или ще я учите) вземете се зачетете добре в учебника.До Балканската война България е най-развитата държава на полуострова и си запазва лидерските позиции тук до Втората световна война.Имали сме реалната възможност да сме на нивото на Европа и света сега, обаче от 1945 Чичко Сталин ни го набутва анално(без лубрикант) и следват 50 години в които толкова прогнива държавата, че 20 години след падането на режима наследниците на БКП още дърпат конците.

Айде стига гледахте СКАТ и повтаряхте това което сте научили в 4-ти клас по история.
За това СССР,никой не посмя да нападне.
Ако не беше чичко Руснаци,нямаше да има България :(
 

Ex7a3u

Active Member
Joined
Oct 5, 2009
Messages
466
Reaction score
76
Да но има нали и просто ако не си горд с историата на българия то това значи че не си чистокръвен БГ или мангал или Туричн Резак :) както казах по горен пост
("такива хора нямат място в БЪЛГАРИЯ")
 

Elven`

New Member
Joined
Jul 12, 2009
Messages
337
Reaction score
31
Да но има
Има я 10x to Russia :)

Ни една Европейска държава не отиде да ви освобождава.А Русия чак от на майната си далеч,е дошла да ви освободи :)
 

Stomanaed

New Member
Joined
May 23, 2009
Messages
316
Reaction score
33
Even Русия не ни освобождава по собствена воля ... те си имат цел , ние сме само предтекст за тази война.. истинката причина са Босфора и Дарданелите .. Тези 2 протока са искали рунсаците който свързват Черно море със Средиземно и от там целия свят.
 

MapTuH4y

New Member
Joined
Apr 29, 2010
Messages
1,113
Reaction score
180
Аз съм изключително горд че съм българин!
Не се гордея с сегашното състояние на България, а проблема идва от политиците които ние сме избрали, коиот крадът всеки ден и по този начин намаляват ресурсите на държавата които идват от нашите данъци,плащания за ДДС и други, които трябва да се използват за поправяне на проблемите в държавата( Пътища,правосъдие,спешна помощ(Медицина) и много други).
И сега другите проблеми в които малък процент от вината идва към нас - Българите а големият процент отива отново към политиците работата на които е да внасят ред в държавата защото например ако имаше хубави улици хората щяха да ги пазят чисти и хубави, ако бе засилена сигурността и правосъдието както и цената на глобите от която повечето хора щяха да се страхуват и щеше да има ред и правосъдие а когато това стане държавата ще има шанса да върви напред, да напредне и да стане лидер ! Може да се напише още много но не ми е това целта :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Security and Ex7a3u