Колко пъти са ви хаквали сървъра

Като начинаещ 6-7 пъти дроп на таблиците
От както е Елвън Му до сега нямам проблем освен със флодерите ..
 
Като начинаещ 6-7 пъти дроп на таблиците
От както е Елвън Му до сега нямам проблем освен със флодерите ..

Има време ;)
 
Един единствен още в началото докато се учех ми хакнаха сайта. Не можаха да изчакат докато го защитя, бързат да ме хакват вече... :D
 
Вие се сцепихте да спамите е, пикльовци.
Къде си сега, Васкоооооооооооооооооооо xD
 
1път при разработването на Cataclysm на 4.0.3 ... и 5 месеца работа си отидоха ей така .... (doh)(doh)
 
1път при разработването на Cataclysm на 4.0.3 ... и 5 месеца работа си отидоха ей така .... (doh)(doh)

WoW? Дай сървъра на лично :))
 
а аз да ви се похваля не разбирам нищо от Web свалям готови сайтове и още след 10 минути нямам нито сайт нито една папка под името Windows :D не разбирам само тва защо при положение че има хора които разбират от Web като (Backo,DarkMaster,Dungeon,kilar4eto,misho_rb,newguy,evo) и много други които не сам изброил защото няма ми стигне мястото не се фанете една седмица и да напишете един хубав сайт без дупки шелове и квото друго има ами правите такива теми колко пъти са ви хаквали докато няма хубави сайтове ще има хакове на поразия направете нещо което ще го ползват вашите събратя (Българите) сега разбирам много по добре защо България е стояла 5 века под османско владичество "Защото всеки един от нас седи и гледа сеир" Ето например аз искам да се науча да си секурна Weba но как да го правя като няма уроци или пък обяснения какво точно се прави "Храни куче да те лае " това е от мене и ако още седим тази тема ще се пише до безкрай ще има хакнаха ме 10 пъти 11 пъти !!! Бог обича смелите !!! Всичко което сам писал е истина и мога да защитя всеки един факт и никога няма си върна думите на зад !!! С Уважение "Хакнатия" !!! :(
 
Нали знаеш че да се направи един хубав сайт се иска време,желание,знания идей. В днешно време хората нямат никакво време да не говорим за желание
 
  • Like
Reactions: Flame
и ако чакаш някой да ти подхвърли ей така някой добре защитен сайт много се лъжеш така отива цялата му работа за нищо нали трябва да се печели от нещо ако искаш добре защитен сайт трябва да дадеш от джоба си :cool:
 
  • Like
Reactions: PLMN
а добре имате време да правите сайтове които са пълни с дупки а нямате време да направите един чист и добре зашитен сайт какъв е смисъла в това ??? какво да разбирам под това нали секи трябва печели я ми кажи някои които да е продал сайт и да е член на даркстеам това са много малки изключения и аз да съм купувач и аз ше купя сайт от мукор или вебзен зашо ми говориш глупости !!!
 
а добре имате време да правите сайтове които са пълни с дупки а нямате време да направите един чист и добре зашитен сайт какъв е смисъла в това ??? какво да разбирам под това нали секи трябва печели я ми кажи някои които да е продал сайт и да е член на даркстеам това са много малки изключения и аз да съм купувач и аз ше купя сайт от мукор или вебзен зашо ми говориш глупости !!!

Виж сега , като си тръгнал да се занимаваш ще трябва и да вложиш някой лев. А колкото до сайтове има и безплатни , които са без дупки ама проблема ви иде от там , че ви мързи да четете .. ;)
 
Аз съм ок с идеята да направим един свестен сайт! Но... не искам да работя само аз върху него... щото ще се чувствам прецакан от другите... щото всички знаем какво става като се release-не нещо наистина струващо... няма кредите и няма респект... за кво говорим тогава?!?!

И ™DinamiX™ .... стига ми бърка името де... -> -> -> killar4eto ....!?!!? :D :D

P.S: И да.. и аз съм бил хакван, до колкото помня 4 пъти: 1 от Турския отбор и 3 от NoSpirit Team..., но това беше преди 5 години :D :D от тогава не съм хакван ^^
 
Last edited:
На мен не ми е ясно, защо 90% от форума си мислят, че другите 10% могат да направят нещо перфектно и непробиваемо. Ок, може и да могат, но ще им трябва изключително много време и добър екип.
П.С. Преди известно време хакнаха Sony...
 
В форума в раздел : Уроци : Guides - DarksTeam Forums
има толкова много теми за защити .
Прочетете малко и си оправете сайтовете .

Edit: Все пак ако на някой му трябва помощ може да ми драсне едно ПМ .
 
Last edited:
На мен не ми е ясно, защо 90% от форума си мислят, че другите 10% могат да направят нещо перфектно и непробиваемо. Ок, може и да могат, но ще им трябва изключително много време и добър екип.
П.С. Преди известно време хакнаха Sony...

5 мин добре айде 10 ;)
 
както гледам само кяра е готин пич всички други мълчите не мога разбера защо ми давате форуми с инфо как да си секурна сайта при положение че ако нямаш хубав сайт и 1000 % защита са му малко нека всеки който иска да се направи сайт да напише че е готов да работи и да си даде скъпе или нещо за да се свържат другите от екипа с него !!! килар спирам да те бъркам :Д сорри за правописа ама сам с кирилизатор :mad: !!!
 
Като имаш толкова зор хвани се и си защити сайта а де да хулиш тука кой къв бил. Вече в нета има всичко стига да имаш желание и време можеш да намериш и направиш почти всичко. Това от рода на 100% защитен 99 или 1% няма не го ли разбрахте или не четете или си защитен или не си няма средно положение. И кво искаш да ти направят сайт после да го ползваш и да печелиш на гърба на тези където са ти го направили, а ти да не си дал и 1 лев. Еми извинявай ама ще ти разбия фантастичния свят ама не е така в реалния живот. Както съм обичам да казвам "Който дава получава". Ако ставаше така да свършат нещо и ти после си вееш оная работа,после да ти порасне работата защото са минавали такива през мен и да ти идват паричките. Хората нямаше да ходят на работа и да се трудят като волове ако всичко беше на готово нали? Вземи пусни малко да погледаш новините виж какво става хората се трепят за 50 лева дори и за 5 лева, но ти искаш сайт за 300 лева безплатно. Като не ти се дават пари изкарай 25 лева от джоба отиди купи си една книжка прочети я и си направи сайт.