По колко печелите от сървъра си?

Ехееей... скоро ш напрай 1 година (party) ^^
 
To в инфинити му е фулл с чужденци ]:)
 
Искам да попитам някой взимал ли си е парите от GoogleAds ? Защото аз ги получих имам 140 $ и незнам от къде да си ги дръпна ... ако някой използва да хелпне ...
 
искам да попитам някой взимал ли си е парите от googleads ? защото аз ги получих имам 140 $ и незнам от къде да си ги дръпна ... ако някой използва да хелпне ...

1. защо се пробваш да се правиш на интересен ?
2. ако искаш да ме обориш - дай линк на сървъра ти.
3. щом имаш гугъл адс ,значи трябва да си прочел всичко точно ,преди са си сложил въобще някаква реклама в сайта си ( ако имаш някакъв де),а ако не си - това просто доказва колко тъп и недоразвит си ^^
4. как знаеш колко пари имаш , при положение ,че не си ги взел ?
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
choveka si ima server i v server-a mu igraqt okolo 60-100 dushi normalno...a ti sNG imash li izobshto nqkakuv server?
 
  • Like
Reactions: ludlud
2. Има такъв сървър виждал съм го. Имаше сравнително доста играчи. На линия бяха 60 (преди 1 седмица някъде).
3. Преди време и аз не бях прочел всичко. Направих директно регистрация и сложих кода.
4. Google си имат web статистика която показва колко кликвания има и колко са ти приходите.

@ludlud не знам какъв метод на плащане си избрал. Преди докарваха едно писмо до пощата в което имаше 1 код, който трябваше да се напише в сайта. След това ти пращат второ писмо с което кинтите се взимат от банката. Сега има нови методи за плащане с които не съм наясно.

А също така чакам 80 лева от mobio.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: ludlud
1.Не искам да знаят много хора сървъра ми за това не го казвам
2.Не се правя на интересен

@newguy при мен дойде второто писмо с 138,75 $ и ми пише CITIBANK и някви кодове дам и подпис . Въпросът ми беше дали мога да си взема парите от някоя друга банка ?
 
не можеше поне преди нямаше такъв вариянт. беше задължително от тази банка но трябва да се отвори банкова сметка при тях. за това се плаща но се плаща само първият път.
 
  • Like
Reactions: ludlud
добре благодаря ще търся така банка около мен :)
 
рекорда на ескейпму когато беше при мен е 3000 лв. от мобио (тогава имаше само за бг услуга) - към 20.08.2008 , иначе тази година когато имах към 250 онлайн правех средно по 1500 на месец.
 
Btw нужно ли е да правя някви настройки или да говоря с администратор в mobio, че да може и от другите там изброени държави да се пращат sms-и ?
 
Btw нужно ли е да правя някви настройки или да говоря с администратор в mobio, че да може и от другите там изброени държави да се пращат sms-и ?

не
 
citybank са част от българска пощенска банка така че те осребряват пари от гуугъл,поне аз от там си ги взимам секи месец :)
 
citybank са част от българска пощенска банка така че те осребряват пари от гуугъл,поне аз от там си ги взимам секи месец :)

значи къде трябва да отида последно ?
 
0 0 0 0 и пак 0 само от гоогъл адс имах някви 20$ защото сървъра ми беше хард и не върви с webshop
 
Преди 2 години имах сървър... за един месец от GoogleAds изкарах около 120$ - 160$. Ама няма сметка от тези суми... като погледнеш реално, то тока ти отива на половината на тази сума..... ^^