По колко печелите от сървъра си?

моя рекор е 10 хиляди за един ден ае докажете че лъжа я стига се излагахте с глупости то си личи кой е имал много и двата сървара съм сигорен че са изкарвали по много пари щото и преди и сега са си едни от най-постоянните и най-добрите сървари но споре мене емералда ще счупи сички рекорди с толкова много онлайн и 100% половината ако не и повече са пратили смс сами си правете сметка...
 
моя рекорд за 1 ден е 662.75 лв.
killar4eto това му бил рекорда :D Ево подкрепям това за Емералд и на истина чупи всякви рекорди.Евала на FeliXCat
 
Last edited:
моя рекор е 10 хиляди за един ден ае докажете че лъжа я стига се излагахте с глупости то си личи кой е имал много и двата сървара съм сигорен че са изкарвали по много пари щото и преди и сега са си едни от най-постоянните и най-добрите сървари но споре мене емералда ще счупи сички рекорди с толкова много онлайн и 100% половината ако не и повече са пратили смс сами си правете сметка...

аз за това и не пиша какви суми се печелят... просто няма смисал от излишни "хвалби"..
 
killar4eto това му бил рекорда :D Ево подкрепям това за Емералд и на истина чупи всякви рекорди.Евала на FeliXCat

Еми пак неможе да бие моя :) ... 0.00 лв.|$|EU|FR|etc..

:) Аре да го видим :)
 
кой знае дали не лажеш (wait)

мога да ти докажа! да ти приличам на лажец или фукня която е без покритие !? напиши ми на лично съобщение скайпа ти за да ти покажа акаунта ми в мобио :)
 
На месец е имал предвид.

А я да попитам като имам акаунт в mobio и имам събрани примерно 70-80 лв но повечето са от чужди държави как мога да изтегля парите? Пиша само Iban-а в профила?
 
тука яко се надлъгвате чесно...
 
5.25 EURO като в тази сума слагам 5те евро бонус при регистрацията и аз пратих 1 смс да видя дали работи... (rofl)
 
3-те PC-та + климатика + 42" TV -> SONY + PSP (което умря ) + DVD Player + BluRay Player + 2 Усилватела :).... не се излагам :)
ей смешник недей лъжи хората нали те гледам какво представляваш във форума на оп*и
 
ей смешник недей лъжи хората нали те гледам какво представляваш във форума на оп*и
warez mafiot (nqh)
 
ей смешник недей лъжи хората нали те гледам какво представляваш във форума на оп*и

Кой къде :D