Колко пъти са ви хаквали сървъра

Защитата, е нищо повече от илюзия!
:cool: :)
 
2 пъти са ме хаквали стабилно(другите мизерни глупости хич не ги броя)
Единия път беше когато пуснах пълно копие на сайта на mu online сървъра на man1a и останах без хард диск и целия ми биос беше разбутан(с space пусках пц-то хаха)
А втория път когато бях жестоко бутнат ми изгоря 160 GB хард диск с доста полезни неща,но някак си съм го преживял =)
Не е болка за умиране.
А и според мен няма никакъв смисал от тая тема,защото скоро всичко ще се обърне на спам и скоро ще има теми от сорта на "Колко пъти сте хаквали еди си къкво".
и въпрос..под хакване какво разбирате?Да са ви сложили шел и да са ви казали в скайп "оо аз съм голям хакер имам шел в сайта ти ето ти директорията виж колко съм луд"
Тея детски неща изобщо не ги броете под хакване.
Когато ви земат някаква информация или ви изтрият тогава вече сте хакнати =)
 
мен ме дупчиха преди когато ми беше първия сървар 3 месеца почти всеки ден. (2007-2008 година)
 
Ехе много смешнп местно да си помагаме да имаме най-добрите световни сервери ние се псуваме и хакваме и си спамим в сайтовете и глупости, но човека е алчен за пари ....

Това го казва човека,който се опита 2-3 пъти да хаква BlackMu,но без успех (applause)(applause)
 
Това го казва човека,който се опита 2-3 пъти да хаква BlackMu,но без успех (applause)(applause)

Тапанар вие кво правихте аре ся си трай кат си тъп стой си тъп
Вище се ..
[5/31/2010 8:36:02 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: shte
[5/31/2010 8:36:03 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: opravi6 li 1
[5/31/2010 8:36:03 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: sarvar
[5/31/2010 8:36:05 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: prez
[5/31/2010 8:36:06 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: guilda
[5/31/2010 8:36:07 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: 5 min rabota
 
Last edited:
Какво се правим??Това,че некви идват и си правят реклама в нашия сървър,ние кво??Да седиме да гледаме ли??И поне не съм двуличник като теб - да вършиш едно,и казваш обратното :)

П.П. хронологията не е реална - [5/31/2010 8:36:07 AM] [DrvilS]˙·٠•●™U|7rA_LeV$K1™●•٠·˙ Đב: 5 min rabota
5цата що му е в ника???
 
Last edited:
О да кажи ми кво съм вършил кво съм правил тва, че напуснах сервера ви .. ем как няма остана само ти Full Hackers ... и твойта е рялна нали ? сигорно :D Ела в компа и виш как е ?
 
О да кажи ми кво съм вършил кво съм правил тва, че напуснах сервера ви .. ем как няма остана само ти Full Hackers ... и твойта е рялна нали ? сигорно :D Ела в компа и виш как е ?

чудно що аз не бях никаф с онплех и станахме г/д приятели а вие големите знаикофци ви тегли по 1 майни щото ходите го лажите тоя те псува тфа онова и накрая човека разбра що за лапетии сте ... до вчера 6 неска пак се правиш на ... не ме занимавайте вече и тфа е ...
 
чудно що аз не бях никаф с онплех и станахме г/д приятели а вие големите знаикофци ви тегли по 1 майни щото ходите го лажите тоя те псува тфа онова и накрая човека разбра що за лапетии сте ... до вчера 6 неска пак се правиш на ... не ме занимавайте вече и тфа е ...
Виш onplex никога не съм го лъгал ... тва че други хора са го лъжели не е мой проблем , а за лапето ти на колко си години ?
Абе я ми кажи как да Upload shell прес на DarkMaster файловете (97d+99i), че нещо не ми е ясно :S
 
Last edited:
Тапанар вие кво правихте аре ся си трай кат си тъп стой си тъп
Вище се ..

Не знам, на кого казваш тъп само...

По темата: Сериозно хакване съм нямал, преди 1 година някъде ме надупчиха и ми изтриха дб-то, и това ми беше (sun)
 
  • Like
Reactions: caRameL
Виш onplex никога не съм го лъгал ... тва че други хора са го лъжели не е мой проблем , а за лапето ти на колко си години ?
Абе я ми кажи как да Upload shell прес на DarkMaster файловете (97d+99i), че нещо не ми е ясно :S

абе може да сам на 14 обаче не се даржа като тебе :) повече няма то отговарям на постовете че заради тебе пак става голям спам ...
 
  • Like
Reactions: caRameL
Виш onplex никога не съм го лъгал ... тва че други хора са го лъжели не е мой проблем , а за лапето ти на колко си години ?
Абе я ми кажи как да Upload shell прес на DarkMaster файловете (97d+99i), че нещо не ми е ясно :S
и на мен ми е мн интересно :D:
 
Аз не виждам какъв ви е проблема за спама с такъв добър администратор :D
 
Дааа sugaR я обясни и ние да разберем :D: (xaixai)
 
Дааа sugaR я обясни и ние да разберем :D: (xaixai)

Кво да ви обясня ся ... аз Doktopa знае само .. според него може :D и е сигурен ... :D:D
 
Виш onplex никога не съм го лъгал ... тва че други хора са го лъжели не е мой проблем , а за лапето ти на колко си години ?
Абе я ми кажи как да Upload shell прес на DarkMaster файловете (97d+99i), че нещо не ми е ясно :S

shell-a в папката на уеб сървъра (nqh)
 
и на мен ми е мн интересно :D:

Ти си правил файловете, a не знаеш :x Може ли такова нещо??

1. Намирате си някой, който ползва файловете на дарк.
2. Намирате му адреса.
3. Промъквате се в жилището му, докато го няма.
4. Сваляте шел в htdocs/www.
5. Правите се на хакери.
 
Ти си правил файловете, a не знаеш :x Може ли такова нещо??

1. Намирате си някой, който ползва файловете на дарк.
2. Намирате му адреса.
3. Промъквате се в жилището му, докато го няма.
4. Сваляте шел в htdocs/www.
5. Правите се на хакери.
направо ще му взема щайгата през шела (rofl)