Колко пъти са ви хаквали сървъра

на мен 2 и 2-рия път някакъв китаец :D напрао ми беше подкарал цялото пц :D
 
на мен 2 и 2-рия път някакъв китаец :D напрао ми беше подкарал цялото пц :D

внимавай да не ядосаш някой румънец или руснак няма оправия :D
 
и аз така си помислих мерси че ми каза :D
 
Защитата, е нищо повече от илюзия!
:cool: :)
Това вече, е стар лаф и се отнася за съвсем друго. Еми аз нямам сървъри. Каквото и да сложите, никога няма избавление от един як ботнет. Юнак без рана няма, така че няма причина за паника. (Така да го кажа, като човек без опит в хостването на сървъри.)
Руснаци - Супер кодери, може би най-прогресивните хакери. Точно руснак беше създал преди години вируса 666, който създава 24 кадъра в секунда + още един който е смъртоносен. (25 кадър, не случайно е забранен по телевизията.)
Турци - Главно deface-ри, за сметка на това са много, може би нацията с най-много интерес към хакерството.
Палестинци - Също много интелектуални, има хляб в тях.
Българи - Най-печените, жалко, че няма много хора с интерес към hacking-a в България. (Нямам предвид познатото ви deface-ване на сайтове.)
 
Last edited:
Това вече, е стар лаф и се отнася за съвсем друго. Еми аз нямам сървъри. Каквото и да сложите, никога няма избавление от един як ботнет. Юнак без рана няма, така че няма причина за паника. (Така да го кажа, като човек без опит в хостването на сървъри.)
Руснаци - Супер кодери, може би най-прогресивните хакери. Точно руснак беше създал преди години вируса 666, който създава 24 кадъра в секунда + още един който е смъртоносен. (25 кадър, не случайно е забранен по телевизията.)
Турци - Главно deface-ри, за сметка на това са много, може би нацията с най-много интерес към хакерството.
Палестинци - Също много интелектуални, има хляб в тях.
Българи - Най-печените, жалко, че няма много хора с интерес към hacking-a в България. (Нямам предвид познатото ви deface-ване на сайтове.)
Определено тея руснаци не си поплюват. Може и да не разбирам много, даже хич, но тях съм ги признал доста отдавна. :)
 
Това вече, е стар лаф и се отнася за съвсем друго. Еми аз нямам сървъри. Каквото и да сложите, никога няма избавление от един як ботнет. Юнак без рана няма, така че няма причина за паника. (Така да го кажа, като човек без опит в хостването на сървъри.)
Руснаци - Супер кодери, може би най-прогресивните хакери. Точно руснак беше създал преди години вируса 666, който създава 24 кадъра в секунда + още един който е смъртоносен. (25 кадър, не случайно е забранен по телевизията.)
Турци - Главно deface-ри, за сметка на това са много, може би нацията с най-много интерес към хакерството.
Палестинци - Също много интелектуални, има хляб в тях.
Българи - Най-печените, жалко, че няма много хора с интерес към hacking-a в България. (Нямам предвид познатото ви deface-ване на сайтове.)
и китайците може би ;]
 
Турците са най - големите хакери от списъка.Румънците - повечето флудят...
 
Това вече, е стар лаф и се отнася за съвсем друго. Еми аз нямам сървъри. Каквото и да сложите, никога няма избавление от един як ботнет. Юнак без рана няма, така че няма причина за паника. (Така да го кажа, като човек без опит в хостването на сървъри.)
Руснаци - Супер кодери, може би най-прогресивните хакери. Точно руснак беше създал преди години вируса 666, който създава 24 кадъра в секунда + още един който е смъртоносен. (25 кадър, не случайно е забранен по телевизията.)
Турци - Главно deface-ри, за сметка на това са много, може би нацията с най-много интерес към хакерството.
Палестинци - Също много интелектуални, има хляб в тях.
Българи - Най-печените, жалко, че няма много хора с интерес към hacking-a в България. (Нямам предвид познатото ви deface-ване на сайтове.)

25-тия кадър не е смъртоносен , а относно това ,че е забранен от телевизията , това е заради манипулирането на хората към даден продукт ,чрез 25ти кадър , който всъщност не виждаме с очите , но подсъзнателно да ....
 
Last edited:
25-тия кадър не е смъртоносен , а относно това ,че е забранен от телевизията , това е заради манипулирането на хората към даден продукт ,чрез 25ти кадър , който всъщност не виждаме с очите , но подсъзнателно да ....
Вируси убийци - по непотвърдени данни съществува и такава категория вируси. Те не повреждат данни или каквото и да било друго, но убиват оператора. Такъв вирус са използвали в КГБ като крайна мярка на защита на компютрите им през студената война. Вируса се е казвал 666 и е обърквал до такава степен мозъчните вълни че е причинявял невероятно главоболие и смърт. Много любопитни хакери, кракери и американски експерти и програмисти са се опитвали да откраднат вируса но никой още не е успял...
Тъжен случай: Преди години се заговори за вирус с име 666 - числото на дявола. Неговото име се свързва с трагичен случай във Воронеж, където програмист загина от кръвоизлив на мозъка. Вирусът предавал на екрана през определен период от време специална цветова комбинация, предизвикваща хипотетичен транс у потребителя, която водела да резки промени в кръвното налягане и промяна на сърдечния ритъм.
-
Дали е вярно или не не съм аз този който може да каже просто вметнах. Колкото до румънците, не съм чувал нещо интересно за тях и не мога нито да ги плюя нито да ги хваля.Но имайте предвид, че с какъвто и да е по-раса,цвят на кожата и т.н забъркате ли се с някой разбиращ избавление няма. Има едно място където всички раси се събират на едно място, може би го знаете като HackForums.
 
25-тия кадър не е смъртоносен , а относно това ,че е забранен от телевизията , това е заради манипулирането на хората към даден продукт ,чрез 25ти кадър , който всъщност не виждаме с очите , но подсъзнателно да ....

И аз се чудя защо имаш толкова много онлайн :D:
 
кфо са прайте бе отиваш при него даваш му 10 лева да ти качи шел в неговия уеб и готово хакваш го и му даваш още 10 :D:
 
Цигани - Остави си вратата отклучена и се приготви да обзаведеш къщата на ново. ( Слагайте си firewall (nqh) )
 
И аз се чудя защо имаш толкова много онлайн :D:

ее разгдаме :D В банера има 25ти кадър на една гола кака :D
 
Мен до ся не са но има време да не казвам голяма дума
 
И аз се чудя защо имаш толкова много онлайн :D:

абе тфа съм го гледал по брейниак или там квото е пускат филм и за някфи там стотни от секундата пускат текст "почеши си носа" и повече от 70 процента се почесаха после нещо друго и те подсъзнателно го раят.
 
Last edited:
абе тфа съм го гледал по брейниак или там квото е пускат филм и за някфи там стотни от секундата пускат текст почеши си носа и повече от 70 процента се почесаха после нещо друго и те подсъзнателно го раят

има много истина в думите на Lacoste на един братовчед майка му ползваше някаква програма която правеше някаква цветова гама за лекуване на някакви болки
 
Айде някой да поизчисти темата че стана..
 
2 пати ми са дропвали таблицата с геройте.