Oферта за матурата по математика (само за 12-ти клас)

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
всеки, който е 12-ти клас и му предстои матура по математика във вторник може да ми пише в скайп. ще го улесня страшно много!
 
да нямаш въпросите?
 
аз съм на матура писах ти в скайпа ама тебе явно те няма пиши ми като видиш това съобщение
 
ако помагаш и за география супер ама неска тая маутара по български направо ми е.. мамата! сефте чух някой неща! :d:d:d
 
ако помагаш и за география супер ама неска тая маутара по български направо ми е.. мамата! сефте чух някой неща! :d:d:d

Кажи аз знам география, смисъл това ми е специалността(mm)
е даже на аватара ми се виждат карти и можеш да се досетиш кво прая в час... (пия бира през сламка скрита в чантата) :D :D
 
Кажи аз знам география, смисъл това ми е специалността(mm)
е даже на аватара ми се виждат карти и можеш да се досетиш кво прая в час... (пия бира през сламка скрита в чантата) :D :D

Случайно да знаеш изпитните теми щото неска камери имаше чак а пак хич не я чаткам тая география! (happy)(happy)(happy)
 
случайно да знаеш изпитните теми щото неска камери имаше чак а пак хич не я чаткам тая география! (happy)(happy)(happy)

е ти ся ако си почнал да учиш.... :х
научиш ли българия и по основните неща, които са
супер прости ще имаш към 5
аз се класирах на 2ри кръг олимпяда и малко не ми достигна за финал...
само с българия... (то само на тва беше олимпядата де... )
 
AfterShock, аре направо тука напиши каквото знаеш или там как можеш да помогнеш..
 
най-добрата оферта е да отворите "читанките" и яко учене.. иначе няма спасение ;) успех на матурите на всички
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
мамка му от 28 въпроса имам 22 верни сигурно най-много 4 ше имам деба
 
мамка му от 28 въпроса имам 22 верни сигурно най-много 4 ше имам деба

брей аз и 3 верни ако иам догодина... ше съм доволен(rofl)
 
аа ти...аз ако стигна до матурите ще е добре :)
 
който взел,взел,който не на есен с песен