[Sell] DangerMu For Sale

Status
Not open for further replies.
2x2=4 ?или не?
както написах в по горните постове?

Да, но някои го разбират като кажеш 4 гигахерца като 2 ядра по 4 гигахерца.
 
Да, но някои го разбират като кажеш 4 гигахерца като 2 ядра по 4 гигахерца.
Еми хубаво ще е тия където го разбират така да погледнат цената и пак да се замислят дали е така.
 
Еми хубаво ще е тия където го разбират така да погледнат цената и пак да се замислят дали е така.

пример... като ме попитат колко ghz e аз им казвам, че е двоядрен 6ghz (2x3) а не само да кажа двоядрен 6ghz може грешно да се разбира както при теб... :)
 
Last edited:
пример... като ме попитат колко ghz e аз им казвам, че е двоядрен 6ghz (3x3) а не само да кажа двоядрен 6ghz може грешно да се разбира както при теб... :)

Там може би искаше да кажеш 2x3 но не съм съгласен с ваз за това с процесора но предлагам да не се отклоняваме от темата ...
 
Там може би искаше да кажеш 2x3 но не съм съгласен с ваз за това с процесора но предлагам да не се отклоняваме от темата ...

оф да объркал съм :)
 
Колко пари искаш за ПЦто и какви са частите във него :)
 
2x2=4 ?или не?
както написах в по горните постове?

Това не означава 4ghz!!!! Това са 2 ядра които работят на 2ghz. Следващия път когато решиш да спориш с мене, да ми говориш грубо и да ме нервираш се замисли по въпроса. :)
 
  • Like
Reactions: caRameL and Man1aK
Това не означава 4ghz!!!! Това са 2 ядра които работят на 2ghz. Следващия път когато решиш да спориш с мене, да ми говориш грубо и да ме нервираш се замисли по въпроса. :)
Хах,ти за къв се помисли бе гашлЬо?Милионер,милиардер ли че да не споря с тебе?(chuckle)
 
Не но спориш за нещо за което съм 99% сигурен, че грешиш.
 
Тука доста хора "разбират" от процесори като гледам.... тука чета всякакви извънземни схеми и какво ли още не...
Моят процесор е Quad (Четери Ядрен)
От това което е написано ми ставя ясно че моя процесор е:
(сега схемата)
4 Х 2.6 GHz= 10.4 GHz
(pxhahxahxa)
Това са 2,4 или повече (в зависимост от процесора) отделни ядра които работят на честота която е зададена ...
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Абе някой да копува пц-то.После ако иска повече производителност ще го овърклокнем...
 
Абе някой да копува пц-то.После ако иска повече производителност ще го овърклокнем...

Кво значи тва ?!?
 
Да му вкл. всички ядра да работят на мах.. (тай мисля)
 
Абе някой да копува пц-то.После ако иска повече производителност ще го овърклокнем...

копя или купя (wonder)
 
копя или купя (wonder)

Аз ши помагам при клока.

Овърклокването е изтискване на максимум от процесора като се увеличат mhz на FSB - front side bus и множителя на ядрото
 
Добре бе, само не ми викай, мишко смотана! И 200 да му искаш пак никой няма да ти го купи като те гледам какъв си залупен.



Единственото нещо което ми излезе в гоогле е 2.4ghz и другото бяха някакви статии за overclock до 4ghz...
Той ако е мишка ти си руски мотирал плъх ама тва е друга тема... Имаш интерес към машината, правиш се на големия специалист, а не знаеш и не си чувал, че има 4 ghz-ови процесори?
 
Той ако е мишка ти си руски мотирал плъх ама тва е друга тема... Имаш интерес към машината, правиш се на големия специалист, а не знаеш и не си чувал, че има 4 ghz-ови процесори?

Пхахаха напрао му го обясни от сякъде (xaixai)
 
Не знам как точно да ви го обясня, за да ме разберете, но при процесора не е като при рамта примерно да кажеш имам 4gb ram на 2 платки по 2gb. При процесорите като кажеш имам двуядрен процесор 2x2GHz това не означава, че процесора ти е 4GHz,а означава, че двете ти ядра работят на честота 2GHz.
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Status
Not open for further replies.