[Sell] DangerMu For Sale

Status
Not open for further replies.
Не знам как точно да ви го обясня, за да ме разберете, но при процесора не е като при рамта примерно да кажеш имам 4gb ram на 2 платки по 2gb. При процесорите като кажеш имам двуядрен процесор 2x2GHz това не означава, че процесора ти е 4GHz,а означава, че двете ти ядра работят на честота 2GHz.

Да допълня на дамиан.Примерно сте пуснали MuOnline и Winamp и му-то е на едното ядро,а Winamp е на 2-рото ядро.И двете ядра са ти по 2 ghz,а не 4 ghz :)
 
Damian-e остави ги е брато Мартинчу ти иска PC... изчакай и му го дай на него...
 
Създал си с много труд , усилия , пари и още много неща един от най-добрите сървъри в България а сега ще го разрушаваш ? Предлагам ти да не продаваш на никой нищо а да продължаваш да се грижиш за сървъра или ако нямаш време намери човек който да ти помогне за да имаш повече свободно време .. ще му дадеш някои % от печалбата ;)
 
Създал си с много труд , усилия , пари и още много неща един от най-добрите сървъри в България а сега ще го разрушаваш ? Предлагам ти да не продаваш на никой нищо а да продължаваш да се грижиш за сървъра или ако нямаш време намери човек който да ти помогне за да имаш повече свободно време .. ще му дадеш някои % от печалбата ;)
Така,този пост наистина ме накара да размисля.
Търся сериозен човек който е навит да се заемем да поработим малко и да му върнем 100%-вата форма.
 
Така,този пост наистина ме накара да размисля.
Търся сериозен човек който е навит да се заемем да поработим малко и да му върнем 100%-вата форма.

Е нещо севясно да Чуя в тая тема
 
Така,този пост наистина ме накара да размисля.
Търся сериозен човек който е навит да се заемем да поработим малко и да му върнем 100%-вата форма.

аз даже имам някои идеи относно сървара
 
Skype:mada-fakaa
Тази вечер се заиграх доста и направих някой нови неща като нов облик на сайта лого и глупости...
.::Danger Mu::.97D+99I
Найстина съм доволен че ми дойде акъла в главата за да не си продам труда на вятъра,също така каня всички съфорумници да се присъединят към групата на Danger Mu в Facebook!
Добре дошли във Facebook
 
Влезнах в Facebook групата,но защо не ми отваря сайта ?
 
протект аз ти писах в скайпа :) отговори ми ;) jdingibingi е моят ;)
 
The server will be set season 3 episode 1 with low rates!
The server will be hosted and administrated by Protect!
Get ready for new adventures with Danger Mu!

ей го е колкото викате че е сериозен връщам се и гледам..
 
The server will be set season 3 episode 1 with low rates!
The server will be hosted and administrated by Protect!
Get ready for new adventures with Danger Mu!

ей го е колкото викате че е сериозен връщам се и гледам..

еми ти не си ли го върнал? (think)
 
Не първия път когато домейна не работеше каза че има някаква грешка дай да го видим ся какво има :)
 
Изби ли си парите поне които си дал ??
 
Изби ли си парите поне които си дал ??

Абе то няма значение дали си ги е избил ,той е дал пари значи домейна е негов ,не тая путка постоянно да си го връща и да скапва сървъра на Dungeon ...
Голяма завист в този форум ..
 
  • Like
Reactions: mi7aka
vie vse oshte ne razbrahte li che ne trqbva da imate doverie na nikogo kogoto poznavate ot internet? a i toq protect e edin ot nai golemite lameri koito sa mislqt za golqmo laino...
 
Protect - fucking anal noob
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.