[Sell] DangerMu For Sale

Status
Not open for further replies.

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Продавам Danger Mu (Домейн,Уеб и сървърни файлове).
Причината да го продам е че вече нямам изобщо време за сървърът и няма кой да го поддържа.
Ако има заинтересувани да пишат :)
 
А цена?

Какви са месечните доходи на сървъра?
 
А цена?

Какви са месечните доходи на сървъра?
Месец СМС-И Приход
04.2010 206 181.76 лв.
За Цена несъм сигурен още,бих казал по договаряне тъй като така или иначе не смятам да продължавам да го поддържам,нямам време а не мисля че заслужава да западне по най-долния начин.
 
Аз като тръгнах да влизам в сайта видях че сайта е спрян и се чудех кво става.
И продаваш ли файловете или само сайта.
И кажи няква цена ако може да знаем не че съм навит да купя понеже в момента ми трябват пари за други работи.
 
Protect също така внимавай на кой ще го дадеш защото ако е не сериозен човек пак ще западне
 
Protect също така внимавай на кой ще го дадеш защото ако е не сериозен човек пак ще западне

И това е вярно.
 
е хубу да каже г/д колко да си имаме представа ....
 
По-добре го спри, но не го продавай.
 
  • Like
Reactions: pafa7a
Бих казал около 300-400,но пак казвам по договаряне.
 
за домейна ти давам 200
Бих казъл че е почти еднакво,не смятам че файловете и уеб-а са скъпи,но тъй като ги продавам цялостно,офертата ми е поне 300,ако си навит кажи да ти дам скайп :)
 
btw
Не мисля че цената е висока и все пак съм готов да преговарям за нея :)
 
а как ще се извърши плащането и как ще се получат файловете без да има прецакани
 
Тъй като не виждам сигурен начин мога да предложа мъжката си дума или пък,ако има и други йдеи от страна на купувача пак може да стане.
 
Protecta е стабилен каже ли "мъжка" дума начи сичко е ок :)
По темата : Трябва ти компютъра или не ти се занимава?
 
Protecta е стабилен каже ли "мъжка" дума начи сичко е ок :)
По темата : Трябва ти компютъра или не ти се занимава?
Честно казано ми писна след като се чуе гръмотевица или нещо такова и да ходя като пълен изтърсак постоянно до къщи да гледам дали сървърът не е спрял,пък и приятелката (не че е от голямо значение)буквално взе да ревнува от сървъра .Нямам вече абсолютно никакво желание да го държа сървърът.
 
Status
Not open for further replies.