[Sell] DangerMu For Sale

Status
Not open for further replies.
Protecta е стабилен каже ли "мъжка" дума начи сичко е ок :)
По темата : Трябва ти компютъра или не ти се занимава?

Причината да го продам е че вече нямам изобщо време за сървърът и няма кой да го поддържа.
ще умрете ако прочетете 1 ред.....
 
Честно казано ми писна след като се чуе гръмотевица или нещо такова и да ходя като пълен изтърсак постоянно до къщи да гледам дали сървърът не е спрял,пък и приятелката (не че е от голямо значение)буквално взе да ревнува от сървъра .Нямам вече абсолютно никакво желание да го държа сървърът.

Еми защо не вземеш да дадеш на ГМ-то ти в сървъра Team Viewer и като се чуе грамотевица той да влиза и да се грижи за сървъра (просто една идея небудете лоши...) и т.н.
 
Еми защо не вземеш да дадеш на ГМ-то ти в сървъра Team Viewer и като се чуе грамотевица той да влиза и да се грижи за сървъра (просто една идея небудете лоши...) и т.н.
Както казах нямам желание вече да го държа.
 
Поредната говорилня....
Точно за това,мисля че всичко е ясно сървърът се продава,условията са ясни,ако има заинтересувани да пишат.
 
Най-сигурен начин е да се срещнете някъде (например у вас или у тях), но ако не е от София, става проблем ... Но наистина е по-добре да не го продаваш. По-добре си запази всичко, след време може пак да го възстановиш или да срещнеш подходящ човек, който ще може да управлява сървъра както трябва.
 
Най-сигурен начин е да се срещнете някъде (например у вас или у тях), но ако не е от София, става проблем ... Но наистина е по-добре да не го продаваш. По-добре си запази всичко, след време може пак да го възстановиш или да срещнеш подходящ човек, който ще може да управлява сървъра както трябва.
Аз не живея в софия,мисля че бях категоричен с това че няма да продължавам и както казах да пишат само заинтересувани.
 
Заключи я. Стига толкова спам, ако някой се интересува- ЛС!
 
Би ли пояснил за кой сървър точно става дума или ти си собственик само на 97d+99i ?
 
Би ли пояснил за кой сървър точно става дума или ти си собственик само на 97d+99i ?
Сървърът е само един няма друг сървър.
Дават се абсолютно всички суб-домейни.
 
Сървърът е само един няма друг сървър.
Дават се абсолютно всички суб-домейни.

А да видях :) Съжалявам за спама
 
Също така се продава и компютърът на който съм го държал до сега
500 GB HARD
4 GB RAM
Intel Dual Core 4 GGHZ
400 лева.
Него го пращам по еконт с наложен платеж с опция отвори преди да платиш.
 
Last edited:
Малеее протекте, аз ако бях на твое място бих го продал за 2-3 хиляди, защото има доста хора в сървъра и е много известен...
 
Малеее протекте, аз ако бях на твое място бих го продал за 2-3 хиляди, защото има доста хора в сървъра и е много известен...
Ти може и за 5 хиляди да го продадеш...друг въпрос е аз за колко го продавам,за това казах че не мисля че цената е висока.
+Това както виждаш няма навити и на тази цена,криза е все пак...
 
Last edited:
това е супер оферта хора ... за 700 лева комп който въобще не е лош , домейн на dangermu , сайта на dangermu и файловете ... Протект ако имах парите веднага ти ги давам ....
 
  • Like
Reactions: Protect and mi7aka
Също така се продава и компютърът на който съм го държал до сега
500 GB HARD
4 GB RAM
Intel Dual Core 4 GGHZ
400 лева.
Него го пращам по еконт с наложен платеж с опция отвори преди да платиш.

Заинтересован сам щи пиша довечера по скупе :)
 
И аз съм заинтересован но нямам пари..
Аз имам друго предложение.
Да го дадеш на някой и после след време като искара пари след 1-2 месеца от сървара да ти даде 500-600 лева щот иначе цената не е скъпа но няма пари това е проблема на всички. Но знам че няма да се съгласиш щото днешно време никои на никого да няма доверие освен ако не се подпише нещу като договор да не може те измами. Иначе за това което аз казах съм навит на мене да го дадеш :)
 
И аз съм заинтересован но нямам пари..
Аз имам друго предложение.
Да го дадеш на някой и после след време като искара пари след 1-2 месеца от сървара да ти даде 500-600 лева щот иначе цената не е скъпа но няма пари това е проблема на всички. Но знам че няма да се съгласиш щото днешно време никои на никого да няма доверие освен ако не се подпише нещу като договор да не може те измами. Иначе за това което аз казах съм навит на мене да го дадеш :)

ей филмар
 
ей филмар

На тебе ко ти става така да не би да не може с договор или нещо такова?
И вие стига сте ми писали на моето мнение аз съм си дал мнението на протект той да отговри а не вие да ми отговаряте все пак той го продава не някой друг.
 
Status
Not open for further replies.