[Sell] DangerMu For Sale

Status
Not open for further replies.
На тебе ко ти става така да не би да не може с договор или нещо такова?
И вие стига сте ми писали на моето мнение аз съм си дал мнението на протект той да отговри а не вие да ми отговаряте все пак той го продава не някой друг.

Е явно, не си подразбрал какво искам да ти кажа с думата "филмар". Не вярвам да има някой, който с години е държал сървър и накрая да го даде на някого, ей така за нищо и да чака от този на когото го е дал да му плаща..
 
Кажи малко повечко инфо за този копютър :)
Или пиши в скайпа аз съм те добавил но ти неотговаряш :)
 
Е явно, не си подразбрал какво искам да ти кажа с думата "филмар". Не вярвам да има някой, който с години е държал сървър и накрая да го даде на някого, ей така за нищо и да чака от този на когото го е дал да му плаща..

За това викам да се направи нещо като договор да подпишат нещо и като сабере парите след 1-2 месеца парите да му ги даде или пък ако не му ги даде до дадения срок който са казали да го осъди за петорно или шесторно за сумата която са се разбрали и да му доде акъла на главата да не се прави на умен втория път.
 
И аз съм заинтересован но нямам пари..
Аз имам друго предложение.
Да го дадеш на някой и после след време като искара пари след 1-2 месеца от сървара да ти даде 500-600 лева щот иначе цената не е скъпа но няма пари това е проблема на всички. Но знам че няма да се съгласиш щото днешно време никои на никого да няма доверие освен ако не се подпише нещу като договор да не може те измами. Иначе за това което аз казах съм навит на мене да го дадеш :)

Е това е супер но едвали ние българите си играем доста на "Прееби другарче" :).
 
Е това е супер но едвали ние българите си играем доста на "Прееби другарче" :).

Много точно казано :) Просто няма смисъл да се лъжем :)
 
То няма но всички го правите и за това прай си договора и го прееби после да те остави на сухо.. И в днещно време никой на никого да няма доверие. Аз на някой който не го познавам на живо нямам доверие.
 
абе banned дате питам тебе :би ли си дал такъв компютър и сървър за който ми метнал много труд на човек който непознаваш и дори нети е дал пари , но ти говори че ще ти даде ....
Edit : разбирам да платиш да кажем половината сума и да ти ги даде и другия месец другата половина ама чак пък тей ...
 
То няма но всички го правите и за това прай си договора и го прееби после да те остави на сухо.. И в днещно време никой на никого да няма доверие. Аз на някой който не го познавам на живо нямам доверие.

Договор...в наше време нито договор нито нищо е от значение.. Едно приятелче си взе апартамент (на зелено) и трябваше да е готов на 20.12.2009 година но той все още си чака ...
 
Кажи малко повечко инфо за този копютър :)
Или пиши в скайпа аз съм те добавил но ти неотговаряш :)

Става ли :)
 
За това викам да се направи нещо като договор да подпишат нещо и като сабере парите след 1-2 месеца парите да му ги даде или пък ако не му ги даде до дадения срок който са казали да го осъди за петорно или шесторно за сумата която са се разбрали и да му доде акъла на главата да не се прави на умен втория път.

И току-виж, че нета спре за дълго време, счупи се нещо, почине близък или някакъв друг инцидент, после ще си биеш кухата глава за тая петорна сума ...
 
pafa7a - Аз не бих дал понеже нямам довери на апсолютно никого всеки гледа да преебе другия но има и сериозни хора но от де ще знаеш дали си попаднал на точния човек и не е мошедник...
Arr0gance - За тебе няма ко да кажа..
Ludicross - Тогава ще трябва да вземеш от някой близак на заем и да си оправиш проблемите или да истеглиш някой малак кредит/заем който ще го покриеш след време.
 
banned, пишеш ужасно неграмотно, също така не е хубаво да се опитваш да си наложиш мнението на всеки, всеки си има лично мнение, за това всеки човек е различен..
 
Няма да пиша повече освен ако някой не пише нещо за мене :)
 
Аз пък ще помоля да си преместите глупавите предложения в "Говорилня"
оспамихте темата на човека.. той си го е казал точно и ясно .. "Продавам това и това" , а не "Подарявам това и това" и няма да е зле Мастъра да поизчисти темата..
 
за някой си известен и ти знаят skype за тези които не си толкова можеш ли да го напишеш някъде или ако това което си го оставил като skype да ме удобриш :)
 
Кажи малко повечко инфо за компа защото сега ще си купувам ...
 
Всеки зайнтересуван може да пише на скайп
mada-fakaa
 
извинявам се но.. да ви еба в тъпите спамери не се научихте ....
 
Айде пиши в скайп бе човек другата седмица зимам компа .... |-(
Само искам една снимка на кутията.
 
Status
Not open for further replies.