[Poll]Толкова ли е трудно?

Толкова ли е трудно

  • Не, но не искам!

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    18

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Искам да знам само едно нещо което почва да се забелязва от скоро в форума. Много хора са започнали да пишат на латиница без да се интересуват от правилата. Толкова ли е трудно да се прочетат и запомнят едни правила които са от 6 точки. Мисля, че ако ги запомните няма да се претоварите, или греша? Моля всички които са пропуснали тази важна част да поправят грешката си да се отскочат до тази тема -> ЦъКНи Ме!. Благодаря на всички за отделеното внимание!

ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ПО 1 МНЕНИЕ В ТАЗИ ТЕМА. КОЕТО ДА ПРЕДСТАВЛЯВА ОБЯСНЕНИЕ НА ОТГОВОРА МУ АКО Е НУЖНО ТАКОВА !
 
Last edited:
Ами аз май съм пропуснал да прочета правилата (за кеото се извинявам), но от 5 години пиша в различни БГ форуми и знам, че трябва да се пише на кирилица! А тези дето не спазват правилата(специално за писането на латиница) са такива мързели, че няма на къде повече ...
 
Няма как да не ги знам нямам грешки ;)
 
аз не знам кфо е значението дали пишем на кирилица или латиница.. + тфа форума не е на БГ така че;]

ПС:важното е да се разбираме..
 
Spored men vseki Може да пише както си иска ПРИ УСЛОВИЕ, че нещата тук са на Англ. но повечето посетители са от БГ !!! Затва и наказанията са po USMOTRENIE na MODERATORA!!!
 
Е какво като е и на Английски ??? Пише се или на кирилица или на Английски език ... таз латиница много затормозява ... особенно като някои от буквите се заменят с числа ...