[Release] MuWeb 0.8 97% Secured

пич намери ме в скупе да обсъдим некои др нешта ок ?
 
Сайта е убииствен,този дизайн ми харесва,но ще изчакам да видя и дизайна на Lesh0.
 
Омг ако не ми бяха пратили warning преди малко нямаше да те оставя туко така за тва ме намери в скаипа: Protect_ft_lil_jon да ти е*а п*тката маичина :nod:


Еми.. Брат нема... П*ишка Така че немойш
 
Xaphan ти истри мнението защото пишеше на Латиница ;)
А односно сайта чекам с нетърпение Леш0 да направи дизайна ::D:

Няма.... БГ :Д шрифър... и го превеjдам дам през един Форум През един Форум :D
 
Ем тази дупка требва Bupyc да я виде или някои друг да му помогне
 
Хедаъра го видях от една картинка.Другото съм го правил аз(Тоест всичко съм правил аз ама идеята за хедъра ми доиде от една картинка).Та ето дизайна.Дано го харесате ако не ... здраве да е :;):

1220376_orig.jpg


Контента може да го направя по-къс.Това не е проблем

Много добре. Харесва ми как си го измайсторил. Дай ми линк с дизайна да видя какво мога да направя по отношение на кодирането ;)


Предполагам, че това което си оградил не ти е дупката. Трябва да се прегледа на ново сайта да видим къде има още да се оправя, това го оставям да си го направи Вирус, че да си е негов целия проект ;) Това че помогнах в началото е незначително :)
 
Xaphan тоя е мн зле него се го хакват тои си пецаква настроиките и заштитата накрая мранка тука.1 пат си беше оставил install папката на саита и пак мранкаше

warden мога само да ти кажа кат незнаеш какво правиш не го прави по добре попитаи някои или почни да четеш уроци
 
Xaphan тоя е мн зле него се го хакват тои си пецаква настроиките и заштитата накрая мранка тука.1 пат си беше оставил install папката на саита и пак мранкаше

Направих сървър на един приятел на компа и като сложих сайта и аз оставих Install Folder ама не хакнаха сървъра ;) Единствената разлика е че той я е оставил без да иска, а аз я оставих нарочно :devil: А и няма лошо човека да взима участие, все пак всички сме почнали като него :wasntme:
 
Last edited:
да ама колко ми е писал хакнаха ме хакнаха ме
направи друг саит
пиша сита/install/install.php
sql user ;sa
password:1234
ip
и по наи елементарния начин го хаквам а пак си нямам на понятие от това
аз му казах смених ти админ панела,инстални саита на ново и махни инсталл.пхп тои почна да ме псува аз се опитвам да му помогна тои се прави на голяма работа
 
аз не знам как от инсталла щи хакнат сервера кат от там само са променят настройки...;]

ps плюс тва не ти знаят сял пасса
 
да ама тоя защото мн рабира и неможе да си го смени и винаги му е 1234
 
warden ако на това му викаш дупка вземи се грамни....
 
Значи направих нов дизайн на сайта.
Ето го и него :
1221971_orig.jpg


Дайте си мнението.
Подобрил съм главно бекграунда на контента и менюто.За съдържанието вие си избирате ко да има.Ако намерите някоя по-добра картинка за хедър дайте я аз ще я заменя, ако сегашната не ви харесва.
 
Last edited:
Браво продължавай в същия дух
 
Еми аз също мога да кодирам ама няям време.

п.п. : Започнах да го кодирам но само html / css. За функциите на сайта ще трябва да намерите някой от форума да ги добави, щото неразбирам от пхп
 
Last edited:
ei koplele
bomba ae kato si tolkos otworen kai grada kade da doida ta ti prusna nosa we otworka mur6aw miakati grosna ...
 
защо на мен Онлайн герой и Класацията ми не работи (think)