[Release] MuWeb 0.8 90% Secured

Ами нз. не съм против Weba ти ,напротив.Но сигурно намериха дупка и успяха може би не ми беше защитен XAMPP не съм сиг.

П.С administrator.php бях го преименувал дали е от това?
 
ем и аз до сега съм нямал проблеми със сайта
 
Administrator.php и другите файлове в папката administrator = dellete мой ти сканнат папката с weba и да те хакнат ... Другото което е мой са ти вкарали php shell ... Трябваше да прочетеш Readme.txt ...
 
аз пък имах 1 проблем с xampp да слагах кодовете за забраните там от реадме.тхт и след като ресна хамппа нета ми спира :Д
 
Kaspersky Internet Security 2009 Някой да има кракната? или сд кей ?
 
Wtf как ще ти спира нета
П.п това с антивирусната за DDOS Protect служи повече другото което е , че хваща SQL Attacks и може нагласиш на колко времи да унбанва ип-тата който са атакували между другото KIS 2009 ми е хващал Web.SQL.Inject.Attack и ощи някакви простотий също ще ти хвани и някой бак доор скриптове !
 
Още не съм я исталирал ,но съм чувал ,че ти спира нета от тая програма мисля ,че някакси триабва да дадеш на интернета Allow или нещо подобно ,нз някой ако ни обясни леко ,ще бъдем много благодарни :D:D :p
 
спира нета само на тапаци дето немогат си го нагласят както трябва :Д
 
Какви allow бе това не е като Sygate Personal Firewall Pro ... не спира нета автоматично се настройва след рестарт на Windows !
 
//Template by Mortred
Ето ви снимки
1.
pic1.jpg

2.
pic2.jpg


Надявам се да ви хареса
:angel2:
Download LINK
 
Last edited:
направи ти кат не ти харесва
 
Good Web ... But menu its on Bulgarian languase:(
 
Някой случайно да знае защита против Flood или както е там защото ми натоварват сайта и спира ?
 
за flood attacks провери ли tweety.php ако не аз имам и друг файл за флоод и други атаки
 
Аз ползвам Mu web 0.8 secured 97% няма такъв файл ,междодругото diablo мисля ,че и твоя сайт не е защитен от тези атаки ,защото веднъж един ми каза ,че ще ти спре сайта и го спря за 5-6 секунди.