[Release] MuWeb 0.8 90% Secured

C този саит имам 2 Проблема ^^ и нз как да ги оправя ето ги и тях!
1.Котато инстална саита нямам сървър инфо Топ Играчи и Топ Гилдий!


2.Когато отида на Регистър ми пише Новини!

И саита е Луд :nod: евала ::):
 
C този саит имам 2 Проблема ^^ и нз как да ги оправя ето ги и тях!
1.Котато инстална саита нямам сървър инфо Топ Играчи и Топ Гилдий!


2.Когато отида на Регистър ми пише Новини!

И саита е Луд :nod: евала ::):

За 1-вия мога да ти помогна: Оправи си config.php И на мен ми беше станало така докато използвах този сайт ;)
 
свали си последния упдейт 1.7
но аз лично доста неща видях че му липсват на сайта и съм си го оправил само 2-3 неща остана омару да помогне да вградя като в юзер панела и сайта е 100% упдейтнат ;)
 
ае кажете за тоя проблем с рестартирването на героя е?
 
ем видя ли си правилно md5 ?
config ?
files ?
 
да ако ми беще он мд5 нямаще да мога да влизам в ацц
 
този проблем го има само при тебе
 
Имам проблем с топ5 ,когато цъкна в/у ника на героя вместо да ми показва колко стр аги и т.н ми дава Error
ERROR
Module Could Not Be Found By MuWeb!
 
Ами дори да го посоча не излиза някаква информация.Аз искам и като се цъкне да ми дава информация- отнася се също и за TOp Guilds .Случайно някой ако знае как се поправя да пише.
 
последния убдате ли си свалил на мен ми работи
 
нз при вас как е но както казах имаше доста неща дето сайта му липсваха ето как изглежда моя сайт с оправените неща Click To View
 
еми аз невиждам какво му е липсвало само един часомник си сложил за dc,bc,cc и там новите модули всеки може да си ги сложи
 
ем да научиш какво му е липсвало друго ще кажеш
 
Е добре де вместо да се кефите защо не ми помогнете ? :p :d
 
знам че не е мястото тук на за този вапрос но може ли някои да ми предложи или ми даде споунове за сървър s3 ep1 ? (за хард сървър)
 
Вижте как го едитнах аз... ако ви харесва ще ви го пусна... да го теглите :)
untitled.JPG
untitled1.JPG

!!!Сайта е страхотен ... за мен това е най защитения сайт в целия форум ...
 
Ами дори да го посоча не излиза някаква информация.Аз искам и като се цъкне да ми дава информация- отнася се също и за TOp Guilds .Случайно някой ако знае как се поправя да пише.

Абе момче не слагай на мувеб ранкинга... остави този с който е сайта... а ако не ти работи както ш кажеш про4ети по назад и виж... как да си го оправиш има го...:blush:
 
Успях да си го настроя като кликнат в/ъ героя да префърля "кликащия" в модула ranking ,където показва инфо за героя ,но немога да настроя това ,когато с мишката посоча ника да ми излиза иформацийката .Any idea?
 
Last edited: