[Release] Zhyper MuWeb Secured

има ли някой който го е инсталирал успешно ?
 
не бих казал че има защита за 5 секунди 2 дупки намерих (rock)

Беги от тука бе идиот ти си най-мизерния ! И к'во като разбираш от PHP а ?! Голям газар си (puke) btw Уеб-а е супер :)
 
беги от тука бе идиот ти си най-мизерния ! и к'во като разбираш от php а ?! голям газар си btw уеб-а е супер
:d :d
 
Беги от тука бе идиот ти си най-мизерния ! И к'во като разбираш от PHP а ?! Голям газар си (puke) btw Уеб-а е супер :)

И аз те обичам (inlove).Ами разбирам колкото и да не ти се вярва,сайта е добър но дупките са там ако искаш сложи го и щи покажа
 
и аз те обичам (inlove).ами разбирам колкото и да не ти се вярва,сайта е добър но дупките са там ако искаш сложи го и щи покажа

е ае кажи къде са тес дупки да ги оправим.......
 
е ае кажи къде са тес дупки да ги оправим.......

пусни линка да работи и може би ще ти ги кажа като го погледна
 
е ае кажи къде са тес дупки да ги оправим.......

до колкото виждам и ти си правил нещо по сайта и ме питаш къде си ги сложил?
има неща които не изглеждат това,което са,просто се вгледай.
 
как да сложа и ранкинг на сайта?
 
как да сложа и ранкинг на сайта?

вземаш от друг уеб,в другия Update ако има ще сложа модули..
 
Last edited:
какво старание саита нее негов а на zhyper mu-стария им саит даже мога да предположа от каде го е истеглил сееитлоркс там даже тряя има още 2 саита на zhyper такаче от мен никфи благодарности 0/10

естествено в всяка тема по закон божий има комплексиран лайнар с усрани гащи,дай да видим едно твое нещу?
 
защо не вземеш да сложиш един скрийн.. ?! че така, за да видим как изглежда сайта, трябва да сме "късметлии" ...