[Release] MuWeb 0.8 Reskin 90% Secured

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Реших да направя едно малко рескинче на MuWeb 0.8 90% Secured

gotoousi.jpg


Link1:4Storing
Link2:RapidShare

Надявам се да ви хареса ;)

Едит:Извинявам се забравих да истрия новините :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: CrazYtol3
Нищо интересно сменил си Images Както открадна и моя Web със Тоя черния дето го прави беше моя christmas edit взе модулите на готово и си бараш к*** според мен ти нищо не заслужаваш ...
 
Нищо интересно сменил си Images Както открадна и моя Web със Тоя черния дето го прави беше моя christmas edit взе модулите на готово и си бараш к*** според мен ти нищо не заслужаваш ...

извинявай но бъркаш човека!
не сам крал на никого уеба!
другия Respect ги прави тея работи както ми открадна и моя Ник.!

Едит:нямам какво повече да му испипам след като не знам достатачно езици.
 
Last edited:
Мене ми харесва уеба!Не че съм нахален,но ако може някой да се захване да го защити още малко ще стане перфектно!
10/10
 
Аз съм навит Ако някой иска да направим едно проектче да ми пише лично да си дам скайпа :)
 
delete this please
 
Last edited:
Нищо интересно сменил си Images Както открадна и моя Web със Тоя черния дето го прави беше моя christmas edit взе модулите на готово и си бараш к*** според мен ти нищо не заслужаваш ...

1.ЗА псуване не се ли банва (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
2.Тфа е Даркс теам а не КАруцари Теам
3.човека се е помачил .. не като тебе ... голям началник стана ве
 
Нищо интересно сменил си Images Както открадна и моя Web със Тоя черния дето го прави беше моя christmas edit взе модулите на готово и си бараш к*** според мен ти нищо не заслужаваш ...

а ти christmas weba върху кой го прави (think)
не говори за копирачи щото ти си един от най големите
 
Нищо интересно сменил си Images Както открадна и моя Web със Тоя черния дето го прави беше моя christmas edit взе модулите на готово и си бараш к*** според мен ти нищо не заслужаваш ...

Не говори защото кой знай ти от къде си копирвал и кой ти е помагал (wait)
 
сажелявам но не ми харесва много много с това червено
но 4/10 за труда :)
 
дизайна не е кой знай кфо ама пак си се потрудил 7/10 ;)
 
можели някои да ми помогне при инстала на muweb paket на 2-рата стъпка и се ми дава ерор Connection with SQL Server failed! Error #119 някои можели дами помогне да го оправя