[Release] MuWeb 0.8 90% Secured

@giggless Твоя Vote Reward System пък не е защитен първо гледай твоя сървър не на другите хора ...
 
Усетих аз ,че не е | аддваш си безкрайни кредити ^^^ .Омару аз не нападам диабло ,а просто му казвам не съм искал да го обиждам или нещо такова ,просто така е прозвучало.
 
аз пък мисля че сичко си има защита и съм нямал проблем
 
когато посоча някой герой от топ 10 не ми показваинфо за него що тай :(
 
//template by mortred
Ето ви снимки
1.
pic1.jpg

2.
pic2.jpg


Надявам се да ви хареса
:angel2:
download link
Постарал си се :) :) браво ::p:::p:::p:
 
когато посоча някой герой от топ 10 не ми показваинфо за него що тай :(

свали си последния упдейт омару добави кода за character&character
 
  • Like
Reactions: SuMMeR
Fatal error: Call to undefined method option::add_stats() in C:\AppServ\www\www\modules\user\characters.php on line 153 как да оправя този ерор?
 
Аз ползвам Mu web 0.8 secured 97% няма такъв файл ,междодругото diablo мисля ,че и твоя сайт не е защитен от тези атаки ,защото веднъж един ми каза ,че ще ти спре сайта и го спря за 5-6 секунди.

Програмката се казва stop site и много малко хора я имат според мен де. И тя нети спира сите ами целият нет ::D: и нети преебава нищо ами ти товари много яко компа и той забива :) И колкоти и secure да ти има твоят сайт няма спасение :) НО СПОРЕД МЕН ТОВА ГО ПРАВЯТ ХОРА КОЙТО НЕ ЦЕНЯТ ТРУДА НА ДРУГИТЕ.
 
Програмката се казва stop site и много малко хора я имат според мен де. И тя нети спира сите ами целият нет ::d: и нети преебава нищо ами ти товари много яко компа и той забива :) И колкоти и secure да ти има твоят сайт няма спасение :) НО СПОРЕД МЕН ТОВА ГО ПРАВЯТ ХОРА КОЙТО НЕ ЦЕНЯТ ТРУДА НА ДРУГИТЕ.

аз пък немисля така :Д
винаги има защита тря се направи само аре въри спри сайтовете на дата.бг торентите и т.н ? спреш ама друг път
 
плати и ти $ за защити и няма да ти докоснат пс то ^^^
 
Браво! Сега ще го тествам и ще ви кажа резултата!
 
Защитен ли е сайта някой тествал ли го е ?