[Release] MuWeb 0.8 97% Secured

защо не мога да слагам news дава ми Error: Some Fields Were Left Blank!
Go Back. помогнете плс
 
Ми това на Кирилица да ти прелича защото на мене не !!!
А не се надахваи ве пръдлио по добре си мълчи и тва е.
 
А какво е според тебе ?
 
защо не мога да слагам news дава ми error: Some fields were left blank!
Go back. помогнете плс

Не си попълнил всички редове, като например, заглавието ::):
 
news не бачка има да се настройва от administrator>news.php или по-добре да се сложи cutenews
P.P как да добавя нови линкове в менюто и от къде да редактирам менюто дето си писал РЕГ ?

Намерих 1 проблем пак отново с регистрацията:
our Account Has Been Created SuccesFully! : но не дава в едитора че са се регнали пък неможе да влезнат в сайта или в играта какъв е проблема ? Нямам MD5 !

Още 1 проблем : на Статистика ( Ranking )
Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../includes/denied.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\mu\modules\rankings.php on line 3

( това го изтрих от modules , но така нестава ли нещо бъгаво ? )

Още 1 проблем : Статистика :
Fatal error: Call to a member function fetchrow() on a non-object in C:\xampp\htdocs\mu\modules\statistics.php on line 80

Също друг проблем :
Whois online , кой играе :
Не показва кои играчи играят .. а сървърът играят хора..

То какво остава да работи по този сайт ?
 
Last edited:
diablo за сички твои проблеми изредени съм написал решение прочети всички мои отговори преди да пишеш моляте !
 
вирус ко стана с дисайна ве ??
 
да за дизайна понеже нямам много свободно време в събота ще имам и тогава :)
 
Lesh0 надяваме се да стане як дизаин и гледаи по скоро да го направиш
Ще ти требва касмет в правенето на дизаина имаш го от мене
 
ае некой да хелп ве как да си оправя news в администратора ??
 
NEWS НЕ са в администратор повтарям го за последен път ! Includes/show_news_little.php
 
А не се надахваи ве пръдлио по добре си мълчи и тва е.

Пука ми да Знайбе.... :D Ай... Трай с там... Да не да :punch::punch::punch::punch::punch:
 
NEWS НЕ са в администратор повтарям го за последен път ! Includes/show_news_little.php

И аз им Казвах ама ми истриха мненията :chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::chuckle:
 
И аз им Казвах ама ми истриха мненията :chuckle::chuckle::chuckle::chuckle::chuckle:
Xaphan ти истри мнението защото пишеше на Латиница ;)
А односно сайта чекам с нетърпение Леш0 да направи дизайна ::D:
 
Last edited:
Пука ми да Знайбе.... :D Ай... Трай с там... Да не да :punch::punch::punch::punch::punch:
Омг ако не ми бяха пратили warning преди малко нямаше да те оставя туко така за тва ме намери в скаипа: protect_ft_lil_jon да ти е*а п*тката маичина :nod:
 
Късмет по дизайна ако искате по някакъв начин, с каквото мога да ви помогна само кажете, насреща съм ;)
 
Еми аз може да се пробвам да направя дизайн
 
пробвай ама нема смисал шото лешо ша напрай по убав но е важен труда ако искаш пиши ми по скупе може двамата да направим и лешо ш напрай 2 дисайна :;):
скупе : profile86
 
Хедаъра го видях от една картинка.Другото съм го правил аз(Тоест всичко съм правил аз ама идеята за хедъра ми доиде от една картинка).Та ето дизайна.Дано го харесате ако не ... здраве да е :;):

1220376_orig.jpg


Контента може да го направя по-къс.Това не е проблем
 
Last edited: