[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Dark

Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
Файлове те вървят перфектно с по 10 човека 2-3 дни без краш със сменен Join Server и Connect Server.
Под Win Server 2003 SP1(With and without .Net Framework 3,5 and Visual C++ 2005,2008 Redistributable Package (x86) ) - Гс то при отварянето му 10 сек и затваря....
Под Win Server 2003 R2 SP2 (With and without .Net Framework 3,5 and Visual C++ 2005,2008 Redistributable Package (x86) - Гс то при отварянето му 10 сек и затваря....
Под Win XP PRO SP3 (With .Net Framework 3,5 and Visual C++ 2005,2008 Redistributable Package (x86) - Няма проблем Всичко си върви перфектно.
Под Win 7 (Retail April 2010) - Гс-то не е много стабилно понякога не се стартира друг път се затваря само.

Имам един въпрос - На Дарк Лорда има една магия иконата и е черна и инфо за нея няма когато пробвам да я пусна ми зима мана, но героят не помръдва. Та как може да бъде премахната?>
 
Защо когато тръгна да влизам пиша акаунта и паролата и ми дава грешка на паролата а пък я пиша вярно?
 
Защо когато тръгна да влизам пиша акаунта и паролата и ми дава грешка на паролата а пък я пиша вярно?

md5
 
Аре де помогнете ми трябва да пусна сървара вече :)

Преди като пусках сръвара даваше ми тази грешка дето е долу на пика давах ОК и работеше само ми даваше постоянно че съм вавел грешка парола сега пък все ми я искарва след като зареди и не мога да правя нищо.

 
И още нещо като ти спре нета за 1-2 секунди и пак се пусне ГС-то крашва на предишните файлове кадето бях 97д+99и не беше така ако може и това да се оправи.
 
Аре де хора гледам бая хора сте ги подкарали кажете и аз как да ги подкарам.
 
Който ми помогни ша му дам 5 танкса и репутация или там както беше :)
 
Преди като пусках сръвара даваше ми тази грешка дето е долу на пика давах ОК и работеше само ми даваше постоянно че съм вавел грешка парола сега пък все ми я искарва след като зареди и не мога да правя нищо.

сложи отметка на "use trusted connection".
 
сложи отметка на "use trusted connection".

Като сложа на мястото на моето ИП 127.0.0.1 работи но като влезна в играта постоянно ми пише че съм вавел грешна парола направих онова дето митака е дал дето се променя на vachar и в сайта се оправи мога да се регистрират влизам в логин панела без проблеми но в играта грешна парола ми дава това трябва да оправя.
 
10/10 супер са тея файлове ама md5 им ебаа майката :)
 
то хубаво ама те постояно крашват ...
 
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
имам проблем с тея фаилове постояно фреизват.....
проблема идва от Connectserver смених поне 10-12 ConnectServer
и същия резултат от какво може да е този проблеми ?
 
Gameserver, Joinserver. И на мен ми Freez-ва сървъра и е от GS–то.