[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

Аз съм с седмици онлайн с тези файлове нито фреезват нито крашват при мене :)
 
някои да земи да управи да не фреиизват тея фаилове... че на някои хора вече им писна на дарк не му пука с една дума го марзи да управи проблема...
и дано някои да управи фреииза ...
 
Last edited:
някои да земи да управи да не фреиизват тея фаилове... че на някои хора вече им писна на дарк не му пука с една дума го марзи да управи проблема...
и дано някои да управи фреииза ...

Не знам защо и фреезват, аз си ги истеглих сложих си ги нищо не съм променял освен шоповете и монстерите и още нито фреезнало нито крашнало за мен файловете са супер не знам защо на тебе ти е така и на другите.
 
Не знам защо и фреезват, аз си ги истеглих сложих си ги нищо не съм променял освен шоповете и монстерите и още нито фреезнало нито крашнало за мен файловете са супер не знам защо на тебе ти е така и на другите.

тои дарка ще може го управи ама като го гледам го марзи ...
 
тои дарка ще може го управи ама като го гледам го марзи ...

Нестига че ти ги дават просто Така ти пък и мрънкаш !!!Имай Уважение малко !!!
 
тои дарка ще може го управи ама като го гледам го марзи ...
А според мене ти си свикнал абсолютно всичко да ти идва на готово, някой да ти влезе в PC-то и да ти го оправи. Защо несе замислиш дали пък проблема не е някаде в тебе, след като повече от 2ма (включително и аз) твърдят че са ги подкарали без прболеми и нито са фриизнали нито крашнали...
 
А според мене ти си свикнал абсолютно всичко да ти идва на готово, някой да ти влезе в PC-то и да ти го оправи. Защо несе замислиш дали пък проблема не е някаде в тебе, след като повече от 2ма (включително и аз) твърдят че са ги подкарали без прболеми и нито са фриизнали нито крашнали...

с кого се бъркаш ^^ сичко на готово ми било :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D АХЬахьхьхЬХЬХхьахьхАХЬХАх...
По темата: мисля че управих проблема но не сам сиг ......
 
Last edited:
Я кажете, сега как да направя auto restart на Connect Server, JoinServer и GameServer, като без да disconnec-тва играчите да рефрешва ? защотото иначе и 3 те фрийзват ... :D
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Някой може ли да помогне ! Опитвам се да си направя клиента на 99б обаче когато ваведа ИП на сървъра името и порта влизам пиша име парола и не ме пуска в сървъра пише ми нещо да се свържа с Гм и немога пробвах с няколко клиента на 99б нестава плс хелп
 
Я кажете, сега как да направя auto restart на Connect Server, JoinServer и GameServer, като без да disconnec-тва играчите да рефрешва ? защотото иначе и 3 те фрийзват ... :D

хаха, поразсмя ма малко :) как искаш да направиш, така че да презаредиш ли какво точно искаш gameserver, без да disconnect-не играчите (shake)
 
както и да е, другите как може да ги направя ? на 97d ставаше за другите 2 ;)

Edit: Направих CS, ако е възможно кажете за JS то :)
 
Last edited:
Здравейте, имам проблем с тези файлове и по-точно с регистрацията - правя си регистрация и като вляза всървъра ми пише - " No charge info ". Някой може ли да помогне ?!
 
сайта няма мд5, мисля че или пък файловете са без мд5 а сайта ти е с :D
 
сайта няма мд5, мисля че или пък файловете са без мд5 а сайта ти е с :D

Сайта ми е Xtyling, не разбирам, но съм 100% сигурен че нямам MD5 mode в сайта, защото регистрации всичко си правя, но като вляза ми пише " No change info "
 
Сайта ми е Xtyling, не разбирам, но съм 100% сигурен че нямам MD5 mode в сайта, защото регистрации всичко си правя, но като вляза ми пише " No change info "

Пусни това във query и проблема ще изчезне :)

UPDATE VI_CURR_INFO
SET ends_days = '2005', check_code = '1', memb_name = '123132', memb_guid = '1', sno__numb = '1', Bill_Section = '6', Bill_Value = '3', Bill_Hour = '6', Surplus_Point = '6', Increase_Days = '0'
 
  • Like
Reactions: Vichkata
Благодаря, но пак същото ми изписва....


Сменил съм joinserver-а и connect server-а със сървъри от 97d+99b

А сега като вляза и си направя герои и вляза с него, като натисна бутона switch директно ме изкарва от играта и повече не мога да вляза, при повторен опит да вляза в акаунта директно ме изхвърля
 
Last edited: