[Release] MuServer 99b Bugless [1.0m]

това са наи умрелите фаилове в целия форум у6 работят сичко постояно фреизват квото и да се смени фреизват (нестават) !
 
това са наи умрелите фаилове в целия форум у6 работят сичко постояно фреизват квото и да се смени фреизват (нестават) !

Не е от файловете а от тебе както казах при мене нито фреезват нито крашват.. Работят си перфектно.
 
хаха луд ли си и кое ще от мене я кажи че ми е лубопитно ...
 
хаха луд ли си и кое ще от мене я кажи че ми е лубопитно ...

Щом не е от тебе защо при мене не крашват или пък фреезват?
 
Щом не е от тебе защо при мене не крашват или пък фреезват?

Като си успял да направиш всичко както трябва, би ли ми помогнал по някакъв начин ?
 
по принцип тия файлове фрийзват но когато се натовари процесора :)
 
Не знам при мене вари на 100% процесора :D
 
Имам един въпрос към тези файлове как да оправя G_Score като влезна в database>guild и пише на G_Score> <NULL> и в сайта не показва 0 просто нищо не пише за точките на гуилда и стои празна колоната и до колкото си спомням мисля че не можеше да се прави WAR и въпроса ми е как да ги оправя тея работи.
 
this muserver can work on 99b client mu battlezone ?? i mean with orginal main battlezone...
 
Имам един въпрос към тези файлове как да оправя G_Score като влезна в database>guild и пише на G_Score> <NULL> и в сайта не показва 0 просто нищо не пише за точките на гуилда и стои празна колоната и до колкото си спомням мисля че не можеше да се прави WAR и въпроса ми е как да ги оправя тея работи.

G_Score default value 0
 
  • Like
Reactions: banned
Как да направя от даден монстър да падат exl итеми от бокс +4 и +5 ?
 
Last edited:
Да не правя нова тема, при мен проблема е същият. Като пусна "G_Score default value 0" в Аналайзъра ми пише " Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 1
Line 1: Incorrect syntax near 'value'. " Някой може ли да помогне, версията ми е 99b+
 
то има един друг проблем като тръгнеш да си правиш герой от MuEditor не го прави (speechless)
 
attachment.php


dark master i have again this error what happen ???
 

Attachments

  • dsdsd.JPG
    dsdsd.JPG
    89.5 KB · Views: 296