[Release] MuServer 97d99i + Post Command

интересува ме формулата на експа от каде се гледа???в смисал сега съм с гамесервера които е до 1000 левел 200 експ съм сложил и до 350 лвл си дигам мн бързо да намаля експа или се оправя формулата от някаде?
 
За да промениш икспириънса влизаш
D:\MuServer\data\commonserver.cfg
и намираш AddExperience = 500;
а колкото до GameServer-a оставяш този койото искаш
да е MAX LEVEL 350 / 1000
 
EviL не ми каза нещо което незнам ...въпроса ми беше дали някаде другаде освен
AddExperience = 500; може да се наглася експ формулата
 
Хора защо като си вляза в сървара ми изписва дисконект смених им сериала порта и едитнах маина .. ?
 
ем ако сичко което каза си направил правилно ясно проблема е в файловете
 
И при мене не става, всичко съм направил. Всички IP-та са сменени, сървъра ми зарежда без никаква грешка, сменил съм в main.exe-то IP-то и сериал-а и все пак ме дискънектва. Някакви идеи? А може би някои да качи готово main.exe само да си сменя IP-то, защото може аз да бъркам някъде.
 
в смисъл изобщо не те connectva или те диск след 1 2 мин игра?
 
Мхм не ги конектва ..... пише You are disconnect from the server
 
пишете ми в скайп да ви го направя че явно неможете
 
"Cannot add rows to sysdepends for the current stored procedure because it depends on the missing object 'CItemExeSP'. The stored procedure will still be created."

Should i run the query before the db? or later?
 
Last edited:
any one can help me with manashild bug with this version i need post command :(((

[ManaShield]

AbsorbStart = 10 ;% de absorção inicial Padrao 10
StatPorAgilidade = 80 ;Pontos de agilidade para ganhar +1 de defesa no MS Padrao 80
StatPorEnergia = 200 ;Pontos de energia para ganhar +1 de defesa no MS Padrao 200
Durabilidade = 60 ;Duração em segundos do MS Padrao 60
DurabilidadePorEnergia = 40 ;Pontos de energia necessario para aumentar 1 seg na duracao do MS Padrao 40

i have this setting but is buged manashild i use and other one

[ManaShield]

AbsorbStart = 8 ;% de absorção inicial Padrao 10
StatPorAgilidade = 1000 ;Pontos de agilidade para ganhar +1 de defesa no MS Padrao 80
StatPorEnergia = 1000 ;Pontos de energia para ganhar +1 de defesa no MS Padrao 200
Durabilidade = 20 ;Duração em segundos do MS Padrao 60
DurabilidadePorEnergia = 1000 ;Pontos de energia necessario para aumentar 1 seg na duracao do MS Padrao 40

but is bugged :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Last edited:
момчета кажете как да го оправя това изкам сървъра да ми е хард обаче давам си на гс-то до 350 левел и пак се вдига бързо в commonserver съм си направил експериенса на 150х обаче се вдига като за 5000х моля ви помогнете от няколко дена са мача и няма ефект ;(
 
момчета кажете как да го оправя това изкам сървъра да ми е хард обаче давам си на гс-то до 350 левел и пак се вдига бързо в commonserver съм си направил експериенса на 150х обаче се вдига като за 5000х моля ви помогнете от няколко дена са мача и няма ефект ;(

праиш го на 30/40 екс и става екстра ;)
 
Пробвах пак същата работа.... между другото тия сървърски файлове сумати клиенти пробвах нито един не оспя да се съвпадне... все You are Disconnect from Server..



Едит: Оправих се малко ги едитнах файловете вече нямат ехп бъг макс левел 350 вървят си нормално и клиент си оправих..
 
Last edited:
ако дарк мастер ми позволи да релеистна на ново темата с малко промени може сървър файловете да са от полза..
 
аз и друк пат сам имал сървър на му и ми е бащкал но малко ми помогнаха с файловете,но ми преинсталнаха ПЦ-то ми и сега ги нямам файловете и затова изтеглих тези направих си всичко но когото влезна в му то не ми покозва сървъра и искам някой да ми помогне плс скайпа ми е vankata_bg2 моля ви намерете ме и помогнете плссс !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)