[Release] MuServer 97d99i + Post Command

пробвах пак същата работа.... между другото тия сървърски файлове сумати клиенти пробвах нито един не оспя да се съвпадне... все you are disconnect from server..



едит: оправих се малко ги едитнах файловете вече нямат ехп бъг макс левел 350 вървят си нормално и клиент си оправих..
той сичко си е както трябва как така ги фиксна като си работи сичко?
 
Имам 1 въпрос. Товя Query къде да се направи , в коя база данни !!! ??? Пишете тука , лично можете да ми пишете и по скайпа , той е genadi_94 , имейла ми е : [email protected] , плс помогнете , не е описано къде трябва да се постави кодът на това Query дето го има , и какво точно прави. А относно ъпдейтите , всички ли са направени на куп ? Това са ми въпросите , чакам отговор. Благодаря ви предварително. А относно дисконекта , променето порта на 44405 (Defalt) и няма да ви дисконект и сериала. А относно бъговете , ако са фикснати си е екстра. Дано да има хора които са тествали. Дали действа ДС, БЦ и др. сори ако има спам.
 
Здравейте имам 1 въпрос който немога да схвана кво става..
значи въпроса ми е следния защо като стоя 20 секунди в играта и ма дисконеква дава ми този ерор :O

xx.JPG


моля помогнете ми..

Едит: Оправих се... :)
 
Last edited:
да е сложих го сега дава дисконект в играта.

а кажи за тея пхп ranking exchange stone
някъде не си смеил ip...
 
PHP:

*Ranking Stones 100%
*Stones exchange by Vip 100% (use credits vip system)
може ли тея трябват ми :) мерси се пак
 
gs 350lvl dont send а като сложа друг гс няма пост
exp formula с друг гс на 350 левел неработи
golden archer с друг гс не работи
 
Last edited:
парту буг има ли ... бц буг 1000 лвл има ли
 
Я дайте някъв клиент с който да подкарам версията.. щото постоянно ми изписва - New version of the game is required... дрън дрън дрън.. |-( плсс хелп
 
понеже ип-то ми е реално но е динамично
:d
по темата 10/10