[Release] MuServer 97d99i + Post Command

за odbc грешките просто влезте в фаила blackjack.ini и направете така:
DataServer = BrMuOnline - изтриите Br
ExDB = MuOnline

трябва да изглежда така:
DataServer = MuOnline
ExDB = MuOnline
 
Last edited:
Дава ми следния error , когато пускам gameserver.exe:

dqqdqddq.jpg



Някой да знае как да го поправя?
 
Last edited:
Успяван да влезна в играта ,но след 2-3 мин. игра сървъра ме disk как да поправя проблема ?
 
Pls help me

Ot kade se praishe max level 350 na 97d+99i versia ,6toto sq e do 1000max level :mad: eto mi skype:mlekov , koito znae pls da me nameri v skype
 
На Gs-то до 1000лв. има бъг :) Exp настройката неработи.. работи но.. от 1 чудовище си качваш левел :) а за Gs-то до 350 да не говоря... :)
 
MuServer

На 1гб Рам 1.7 процесор ще трагне ли и дали ще лагва?
 
Сложете ServerFiles в друг линк защото нещат да се теглят пише някав Error
 
Така Изчетох всичко по тази тема барабар сас 1000дата спама никой не е написал как се оправя грешката със blackjack.dll този dll не работи искам да си пусна тези файлове защото съм на 99б и ми крашва много но незнам дали са надеждни ако както пишат повечето че гс-то забива значи не стават та вапросами е от каде да оправя тази грешка blackjack.dll и да ги тестна
 
в момента съм с тях и нямам никви проблеми сървъра е много стабилен.....
DarkMaster се е погрижил за сичко само да можиш да си го нагласиш както трябва
 
да аз го глася както тряба но като зареди гс то ми дава грешка при този dll blackjack.dll
 
boianx като дава тази грешка как да направя гс-то да тръгва автоматично като ме няма и е огаснал тока примерно ако при тебе не дава тази грешка прати ми този dll ако не ти е проблем
 
Бихте ли ми помогнали като пусна МуСерверСтартъп и като зареди гамесервер ми излиза blackjack.dll и давам ок и си тръгва сървара тфа как може да се оправи ?
 
да аз го глася както тряба но като зареди гс то ми дава грешка при този dll blackjack.dll

това не е грешка това е че зарежда фаила и настроиките които са от blackjack.ini
 
излиза ми грешка при зареждането на гаме сървъра "Ranking Server"
Оправена е
 
Last edited:
Значи като влизам в сървъра ми изписва ,че иска др. версия ,сменях поне 10 клиента.А също така как да променя port за влизане на 44405 да не е 55901 ?
 
Ето ти "Troca porta CS" да си смениш порта
Не е от Клиента а имено от Serialite дали съвпадат
"Version & Serial changer" смяна на Version i Serial-a
 

Attachments

  • Troca porta CS.rar
    158 KB · Views: 42
  • version&Srial changer.rar
    171 KB · Views: 58
Last edited:
А как се работи с тази програма ,която променя порта защото като отворя ЦС.ехе ми излизат някакви числа от типа на 21089 ,триабва да напиша 44405 ли там ?Сега в сървъра мога да влизам с порт 55901 ,но ме изфърля след 1-2 мин. игра (дисконектва) .


Мерси...
 
Оправих се ,а някой да предлага фикснати gate.txt ,че немога да ходя в арена давиас и др.
 
във файловете си работят както трябва... !!!!!
 
Хора сичко си е Ок с Файловете!
Ако ви дава ':ерор:' в гейм серваера при статването отворете blackjack
Трябва да изглежда така:

[DBName]

DataServer = MuOnline
ExDB = MuOnline

След това като се стартира GameServer-a ви дава нещо като "ерор", но тфа простави казва, че сичко е стартирано бе несе прашете!