[Release] MuServer 97d99i + Post Command

Ами ако не искаш да имаш манашилд бъг не ги слагай ;) пакнат е гейм сървъра и трябва някой да го ънпакне за да можеш да го конфигорираш....
 
Ммммммммм. сървар файловете ми харесват обаче ..... понеже за 1-ви път правя сървар на MuOnline и без да ми помагат се справих, ама иам 1-проблем!Понеже ип-то ми е реално но е динамично, тоест (БТК) и ако може някой да ми помогне!!!!!!
Цък - Заповядай :angel:
 
Дарк Тези Файлове Нямат Бази За Ресторване :(
 
Значи всичко си е ОК с пускането на сървъра работи си обаче незнам как да си наглася main.exe.. винаги като пробвам да вляза във сървъра дава дисконект дори той да си работи...
 
  • Like
Reactions: diko
zdraveite imam problem sys servera na nqkolko chasa napravo zabiva GS-to apak nespira... posle nikoi nemoje da flezne v servera..?



sorry pisha ot servera
 
Някои да ми помогне Скаип:didakaa
 
Last edited:
e99cfeba_0040012948954_00_600.jpg

Вижте каква грешка ми дава помогнете
 
Два пъти го регнах и пак нестава незнам :\
 
малко не ми се вярва 100% да са фикснати защото още ей са моа ти кажа че имаш Visual Bug на ArchAngel Crossbow-а !!! а и доколкото си спомням аз ти бях пращал моите файлове които ги има и тук Релийснати ...
 
Hе са 100% фикснати, аз бях с тех на моя сървър в началото и имаше бъгове тук там но точно кои са бъговете немога да кажа.
 
  • Like
Reactions: diko
Еми тея не тръгват самите фаилове са боклуци :)
 
Еми тея не тръгват самите фаилове са боклуци :)

Тук не си прав. Server files си работат, но не са 100% фикс
 
  • Like
Reactions: diko
Защо казвате че бачкат тогава...? сега ще пробвам на ново да го направя и ще разберем.. ако някои може да ми помогне Скаип:didakaa
 
Сега още един проблем като вляза да играя 1 минута и ме дисконектва не само мен а и другото гм защо е така в ГС-то изписва Game working response error causes conclusion [4801][][][85.217.168.95]