[Release] MuServer 97d99i + Post Command

как мога да сложа в друг гайм сървър /пост командата? и също в тези файлове 2та гейм сървъра не са направени както трябва и 2та са до 1000лв
 
Вместо да спамите кажете как се оправя тва със odbc ;]
 
Вместо да спамите кажете как се оправя тва със odbc ;]
:yes:
кажете какво се прави с Query Execute! докомента :think:
 
Супер са както са описани обаче на мене като зема да го пускам ми дава някакви грешки за ODBC нещо си... регистрирам го и пак... ако има нещо дето трябва да се направи кажете, моля ви ::(:

Крилиризирано от AfterBurn
 
Last edited by a moderator:
super sa kakto sa opisani oba4e na men kato zema da go puskam mi dava nqkvi greshki za odbc neshto si .. Regvam go si4ko i pak ... Ako ima neshto deto trqq da se naprai kajete pls ::(:

Писанито на Кирилица е ЗАДЪЛЖИТИЛНО !!!


П.С. Darksteam Извенете ме чи написах това мнение но се подразних... Е не е само той ама сига ниго видях
 
Няма проблем... Това е много добре, че не само ние, екипа на форума, гледаме за нарушиние на правилата ;]
 
  • Like
Reactions: Galder
мисля че нетрябва спамим в тази тема а да кажим какво се прави с докомента Query Execute! зада недава ерори при старт на 2та датабази сървара...
 
вие няма ли да спрете да спамите и да кажете какво се прави
 
аз лично съм ги тествал файловете и вървяха ест и на мен ми даваше вашата грешка но аз я оправих но тук идва проблема че не помня вече какво съм правил преди време но ако го направя на ново на някой пц веднага ще се сетя
 
Монстерс Хард Сервер

Здравеите, Можели някои да ми даде монстерс за хард сервер + шопове благодаря ви :0
 
правя всичко както трябва сменям сички ипта... но като пусна сървара ми дава ерор още на 1вия load каде е проблема намери хси датабасе от други файлове едва ли е там и замених 350 и 1000 гс с един друг... ПОМОЩ!
487823T.jpg

sorry che ne pisha na kirilica no nqmam , az imam sushtiq problem kato viktor i se nadqvam nqkoi da ni pomogne :)
 
Регнахте ли ODBC.reg файла ?
(Пуснахте ли го?)
 
Ако можехте да намерите и Клиент и ДБ-та:
Според мен като качвате сървър фаилове поне да си савпадат с Фаиловете и да варви!
Точно на тая версия сам сменил 1000 клиента! -.-
originally posted by buk7op view post
правя всичко както трябва сменям сички ипта... но като пусна сървара ми дава ерор още на 1вия load каде е проблема намери хси датабасе от други файлове едва ли е там и замених 350 и 1000 гс с един друг... ПОМОЩ!
1.Тия Фаилове нямат ДБ от това може да е! и сам сигурен 99%
2.Трябва да сложиш ДБ-та на друг сървър версия: 97д+99и намираш ли клиент "лично аз неможах" и си готов ^^
 
Last edited:
оф оф клиента си го нагласяте с Vertools програмата сменяте сериал номера.Файловете са си супер аз бях 2 месеца с тях ама ПОСТ-а товари сървара иначе всичко е ОК
 
Права всичко, сменям ИП-тата, проверявам ги, сменям сериала на версията, всичко ми тръгва,правя това което БОМБА казва и като влеза ми пише че съм дисконектнат! Не зарежда Join servera и дава ерори и изписва, че е реди. От какво може да е?
 
Еи файловете нямат db може ли да дадете?
 
  • Like
Reactions: diko