[Release] MuServer 97d99i + Post Command

ако някой има проблем със подкарването на файловете да ми пише на скайп
 
  • Like
Reactions: BambuchA
Никой ли не знае как да се оправи?
 
  • Like
Reactions: diko
Пробвай да Restor-неш на ново db-тата и регни пак ODBC-то.Ако не се оправи сменяй файловете ^^
 
Не става, някой казва че е имал същия проблем но го е оправил!?
 
  • Like
Reactions: diko
при мен си вървят без никакви проблеми...
 
Не знам, проверявам ИП-тата всичко е ОК и при пускане на сървъра ми дава тези еррори.
 
  • Like
Reactions: diko
Това е заради ODBC.reg-a според мен...
 
Да... Пробвай да го смениш. Обаче дори и да го смениш ако пак ти даде такава грешка значи проблема не е в файловете а в тебе. Като аз лично съм се занимавал с тези файлове и не мисля, че им има каквото и да било. Но това беше много отдавна. Преди да отсъствам в продължение на 2 месеца. Сега не знам какво е станало :]
 
  • Like
Reactions: Dante and diko
Ок, ще го смена. Ако ги дава пак ще вида отново дали не съм пропуснал някъде нещо.
 
  • Like
Reactions: diko
Смених ODBC.reg-a и пак ми дава тези ерори, може ли някой да напише къде трябва да се смени паса и ип-то да не би да бъркам аз нещо!?
 
Смених ODBC.reg-a и пак ми дава тези ерори, може ли някой да напише къде трябва да се смени паса и ип-то да не би да бъркам аз нещо!?

Ако съм разбрал правилно темата това ,което съм upload-нал ще ти помогне ;]
 

Attachments

  • MUConnectIP.rar
    7.5 KB · Views: 118
Сложих го обаче ми дава следната грешка:
Component 'MSWINSCK.OCX' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid
 
  • Like
Reactions: diko
ако взема gameservera на тея файлове и ги сложа на 98r да ли ще работи пост командата