[Release] MuServer 97d99i + Post Command

ще имат ако си го направил до 1000 лвл а си сложил 350 лвл за рес тогава има щото ако сложи 200 експ то се разпределя до 1000 лвл а се дига до 350 барзо оправи си го на 350 лвл лимита

Би ли ми казал от къде се наглася макс левела?
 
ем те са 2 gameservera... 1-ния е за 1000 лвл др-я за 350 ... и макс левела е според тва кое GS пускаш
 
Мерси! Имам още 2 въпроса:

Какъв е кода(номера) на стреличките за елфа при версия 97d+99i
Как да премахна Jewel of Life бъга, когато го продам ми дава милярди.
 
Махаш '255' от кода на Life-а.
 
маха ли го или го прави на 0?

Това е за магазина предполагам...? Ами ако падне от някое чудовище?
Между другото забелязах още един проблем в сървъра си, като влезеш в devil square няма никакви гадини, празно е през цялото време, а до колко си спомням в monstersetbase.txt имах добавени гадинки за DS...
 
Тези сървър файлове, които са сложени тук са бъкани с вируси! Дайте някакъв друг вариант да си смъкна макс левела на 350... Почти съм сигурен, че е с някакъв едитор, но кои и как се редактира? Хайде не се стискайте кажете. :p
 
засича ги като вирус но не са вируси а просто от програмата с която е са правили някои работи и добавяли други работа и за тва така
 
засича ги като вирус но не са вируси а просто от програмата с която е са правили някои работи и добавяли други работа и за тва така

Да бе да! За това ли миналата седмица като се набутах да си сложа тях, ми прецкаха всякакви административни права в уиндоуса и интернет доставчика ми спря нета защото съм спамвал някакъв мейл сървър. Преинсталирах си уиндоуса и сега сичко е ток и жица. Чисти вируси са. Защо тогава на тези файлове където съм сега няма и 1 вирус? :)
 
Да бе да! За това ли миналата седмица като се набутах да си сложа тях, ми прецкаха всякакви административни права в уиндоуса и интернет доставчика ми спря нета защото съм спамвал някакъв мейл сървър. Преинсталирах си уиндоуса и сега сичко е ток и жица. Чисти вируси са. Защо тогава на тези файлове където съм сега няма и 1 вирус? :)
Това е НЕВЪЗМОЖНО.
Файловете са чисти & "pack"-нати. (nqh)
 
Да бе да! За това ли миналата седмица като се набутах да си сложа тях, ми прецкаха всякакви административни права в уиндоуса и интернет доставчика ми спря нета защото съм спамвал някакъв мейл сървър. Преинсталирах си уиндоуса и сега сичко е ток и жица. Чисти вируси са. Защо тогава на тези файлове където съм сега няма и 1 вирус? :)

Опа, опа.. Ти да не си зелено човече? (nqh)
 
Ба Му мамаТа... ^^.
Нагласям си аз сичко пускам си сървъра
Dataserver 1 зарежда Dataserver2 зарежда и като стигне JointServer Забие
чакъл съм го 20 мин и неще пущиняка..
 
Ба Му мамаТа... ^^.
Нагласям си аз сичко пускам си сървъра
Dataserver 1 зарежда Dataserver2 зарежда и като стигне JointServer Забие
чакъл съм го 20 мин и неще пущиняка..

Не се набутвай с тия файлове бе, ще се заразиш целия!
 
Не се набутвай с тия файлове бе, ще се заразиш целия!

Абе ти прост ли си бе.. Нищо им няма на файловете! Лично аз съм ги пробвал и си работят...
 
Абе ти прост ли си бе.. Нищо им няма на файловете! Лично аз съм ги пробвал и си работят...

А аз ако не съм ги пробвал ще пиша ли, че са вируси бе "прост"? Ползвал съм ги и ми заразиха компа!
 
и аз съм ги ползвал преди и никакъв проблем нямах с тея файлове освен тва до 1000 левел :)