[Release] MuServer 97d99i + Post Command

А аз ако не съм ги пробвал ще пиша ли, че са вируси бе "прост"? Ползвал съм ги и ми заразиха компа!

Брат разбери, че е невъзможно да ти направят тва, където си описал по-горе...
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
На мен ми засича blackjak.dll като вирус. Ти от къде можеш да знаеш какво е бутано в него?! Защо сте толкова сигурни?! Обясни?!
 
Ами спри си антивирусната. (chuckle)
 
Like sNG said microsoft security essentials is best antivirus. :)
 
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110
boklucha skapani !!!101110

Айде обратно в famous-assholes...
 
Колко пъти да ви кажат момчетата че длл та та са пакнати.. НЯМА НИКАКВИ вируси.Това дето m0v3r казва е невъзможно.. просто изключи антивирустната човеко.. няма нищо да ти стане :)
 
Колко пъти да ви кажат момчетата че длл та та са пакнати.. НЯМА НИКАКВИ вируси.Това дето m0v3r казва е невъзможно.. просто изключи антивирустната човеко.. няма нищо да ти стане :)

Абе големи сте професори бе...? Unpack тъпото dl, покажи ми кода и тогава ми говори, че 100% не било вирус...
 
На мен ми засича blackjak.dll като вирус. Ти от къде можеш да знаеш какво е бутано в него?! Защо сте толкова сигурни?! Обясни?!

Мене blackram.dll абе пич ти чуваш ли се кога Дарка ще пусне някакъв вирус? и тия хора дето са дали "Thanks" сигурно са доволни от релийса :)
 
Файловете са много добри... нямам никакви вируси преди време държах сървар с тях нямат никви грешки

успех с правенето
 
Здравейте търся едитор за гейм сървър ( 97 99 ) .. защото имам проблем казаха ми че соул мастерите като се бъфнат и немогат да ги убиват. Аз искам да могат да ги убиват или по точно мс-то да е по малко от 100% .. и така чакам за отговор предварително ви благодаря . за Контакти: Скайп: bombataemo или пишете тук.. :)
 
Всико върви перфекто оба4е като влезна във клинета и цъкна сървър забива за 3 сек и нищо и после колкото и да помпам сървър не ме пуска дори до тва да си пиша ацц и пасс
 
Last edited:
И на тези файлове вади същата грешка с ОДБЦ... вече втори файлове все 1 също дане е от уйн 7цата?
 
Last edited:
И на тези файлове вади същата грешка с ОДБЦ... вече втори файлове все 1 също дане е от уйн 7цата?
Най-вероятно е от 7-цата...
btw по темата 100/10 <!!!>
 
How to Create DatabaseS? i don't understang.
 
What about Databases Can somebody tell me? or give me any guide.