MuOnline

em ne mu gubi 6ot muto po-malk ohora go cukat an wow v edi nserver iam sredno po 1000 4oveka
 
почваш ме дразниш първо пиши на кирилица и второ секи с кфот иска ше се занимава стиа си раздавал заповеди

Bate sme6en si znae6 li kolko mi puka dali te draznia kvo 6e naprai6 6e me nabie6 li :D . Nekuv umrel zubar bate me zapla6va i nema da pi6a na krilica iziaj se :D . Dano si me razbral ve putko nedoebana 6e razmaja galvite ina dvamata s felix . Ee da te eba v mrusnata maina. Ti i tezi kato teb sa ot4aiani zubari koito niamat jivot zaebi toia komp i izlez navun ve putkoooo!
 
Bate sme6en si znae6 li kolko mi puka dali te draznia kvo 6e naprai6 6e me nabie6 li :D . Nekuv umrel zubar bate me zapla6va i nema da pi6a na krilica iziaj se :D . Dano si me razbral ve putko nedoebana 6e razmaja galvite ina dvamata s felix . Ee da te eba v mrusnata maina. Ti i tezi kato teb sa ot4aiani zubari koito niamat jivot zaebi toia komp i izlez navun ve putkoooo!

Отчасти си прав (tmi)
 
  • Like
Reactions: bulletproof
Аз предпочитам това пред MU и WOW ;)

Иначе и двете игри според мен не са яки...яки са само за хората които искат да печелят пари от тях :)
 
отчасти си прав (tmi)

някакъв проблем ли има?
да мятам ли всички в ред ?

май много се навъдиха задклавиатурните нинджагангстери, после да няма проблем, като ви звънят доставчиците ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
някакъв проблем ли има?
да мятам ли всички в ред ?

май много се навъдиха задклавиатурните нинджагангстери, после да няма проблем, като ви звънят доставчиците ?

верно е такава работата кой съм аз кой съм аз ама на живо кой бях (rofl)
 
bate sme6en si znae6 li kolko mi puka dali te draznia kvo 6e naprai6 6e me nabie6 li :d . Nekuv umrel zubar bate me zapla6va i nema da pi6a na krilica iziaj se :d . Dano si me razbral ve putko nedoebana 6e razmaja galvite ina dvamata s felix . Ee da te eba v mrusnata maina. Ti i tezi kato teb sa ot4aiani zubari koito niamat jivot zaebi toia komp i izlez navun ve putkoooo!

е мангал не знаеш от де си паднал па ми дошъл да говори не се виждаш че си някфо лапе като си мангал и не знаеш да говориш на български мене не ме интересува!ае ела в плевен и ми го кажи това дето го пишеш бе циганин мазен... като гледам ебаваш се на феликс къф бил ами ти куф си бе не знаеш да си избършеш гъза на феликс ще ми се подиграва!е путко като не разбираш от нищо и си едно нищо недей се занимава с хората!присмял се хърбел на щърбел баш същото пълен олигофрен си да знаеш някаф краставичар дет са му купили компютър и той решил да се праи на мутра...
 
Оставете го той е ..! Внимавайте с него ]:) (shake) ! Ево недей че ше дое до Плевен и ще те набие :O
 
оставете го той е ..! внимавайте с него ]:) (shake) ! ево недей че ше дое до плевен и ще те набие :eek:

ше ми набие една чикия ако дойде...
 
е мангал не знаеш от де си паднал па ми дошъл да говори не се виждаш че си някфо лапе като си мангал и не знаеш да говориш на български мене не ме интересува!ае ела в плевен и ми го кажи това дето го пишеш бе циганин мазен... като гледам ебаваш се на феликс къф бил ами ти куф си бе не знаеш да си избършеш гъза на феликс ще ми се подиграва!е путко като не разбираш от нищо и си едно нищо недей се занимава с хората!присмял се хърбел на щърбел баш същото пълен олигофрен си да знаеш някаф краставичар дет са му купили компютър и той решил да се праи на мутра...

Хубаво казано (chuckle)
 
май много се навъдиха задклавиатурните нинджагангстери, после да няма проблем, като ви звънят доставчиците ?

кротко де луд :)
 
ama vie tuka zubarite ne6o mnoo se vuzgordiavate be purvo felix posle Life sa i ti Evolution a da vi eba maikite ve ne se li vidite kvi ste sme6ni zubar4eta ve debili!!!!
 
Аман от педалчета

ama vie tuka zubarite ne6o mnoo se vuzgordiavate be purvo felix posle life sa i ti evolution a da vi eba maikite ve ne se li vidite kvi ste sme6ni zubar4eta ve debili!!!!
ей , ограничен комплексиран педераст що не се върнеш там от кадето си дошъл и не оставиш хората намира ?
 
ama vie tuka zubarite ne6o mnoo se vuzgordiavate be purvo felix posle life sa i ti evolution a da vi eba maikite ve ne se li vidite kvi ste sme6ni zubar4eta ve debili!!!!

хохохо смешко скрий се някаде и спри да се излагаш че смешен ставаш!и като пцуваш осфен че показваш че си каруцар друго не показваш
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
хохохо смешко скрий се някаде и спри да се излагаш че смешен ставаш!и като пцуваш осфен че показваш че си каруцар друго не показваш

ти пък ... стига убижда каруцарите :) .. те са цвете пред тоя недоразвит гном.
 
Last edited:
6e se otkaja da vi psuvam ne za drugo a 6oto prosto ne mi se zanimava sus sme6nici ..
 
хайде на хавайте с останалите селяни
 
той е путка оставете го няма смисъл да се хабите за тоя педераст! ;)