MuOnline общ сървър

ha-hu-hi

Active Member
Joined
Apr 19, 2008
Messages
108
Reaction score
30
Здравейте, надявам се на правилното място поствам. Темата ми се отнася до Всички админи на по-големи български сървър-и. Нека започнем. Играя му от бая време и съм забелязъл,че от много време насам не съм виждам нещо ново по сървърите. Еднакви евенти, еднакви награди общо взето еднаквост в сървърите. По едно време уважавания от всички ни тук в DarksTeam форум - DarkMaster, беше започнал един много убещавапщ според мен проект за му сървър с къстъм инвазий къстим итеми и т.н. щеше да е голяма лудница ако беше видял бял свят. Мисълта ми е защо да има 15 големи бг сървъра с популация средно около 80 човека он, като може да се съберете и да направите един общ сървър но да е пълно със нови и различни неща. Хората имат толкова много идеи, които повече от полувината са напълно постижими. Един сървър с популация 300+ човека. Не мисля,че е невъзможно, просто трудно за направа.

П.С. Ако пиша в грешния раздел, моля да бъде преместена в правилния, а не заключена или изтрита. Мисля че идеята е супер, и бих искал да видя какво мислят читателите на този форум. Все пак това е най-големия порта за МУ в България.
 
  • Like
Reactions: DarkEvil and Life
в момента има много servers и не мисля,че ако се направи един нов ще е успешен, но идеята е добра,ако нямаше толкова много,можеше да стане един велик server.
разбира се стига да има навити и сериозни хора ;]
 
Всеки си има право на мнения и избор.Това че ти мислиш така не значи че няма да стане :) . Ако има навити хора да вложат във това определено състояние , ще стане :) .
 
Аз лично имам сървър и съм си го мислел това.
Просто всеки гледа различно на нещата, 90% от гледната точка е "това няма да се получи но защо да не поспамя в темата"! В момента съм си наумил и съм започнал нещо, но все нямам време.
Мисля да променя по-голямата част от градовете, под променя имам в предвид; мястото на града, самия град, картата на града, чудовищата в него "сила, място и визуално" , сетовете "имена, сила и вид", интерфейса на играта, героите "имената им, силата да се поизравни, вида им" и като цяло по-голямата част от играта.

Но това е нещо, което изисква много време и само сериозни хора "с знания в конкретни области"!


Иначе лично аз имам сървър на 1 седмица с 20-тина редовни хора и средна посещаемост от 9 онлайн. И бих го жертвал, ако това което ще се прави е сигурно!

Всеки си има право на мнения и избор.Това че ти мислиш така не значи че няма да стане :) . Ако има навити хора да вложат във това определено състояние , ще стане :) .

Според мен, дори не е нужно чак такова състояние "пари"!
Повечето е нужно постоянство и упоритост.
 
Всеки голям сървър работи за пари.Кой ще иска да смеси сървърите и да не получава пари.OpenMu,EmeraldMu,InsertMu,InfinityMu работят само заради парите дето се изкарват :)
 
Това е сигорно 10 такава тема ...
 
Идеята съм сигурен, че ще допадне на повечето играчи, и няма да допадне на повечето притежатели на сървъри. Тези съpвъри са "еаsy", идята ми е да се направи един нормален сървър 200х примерно. да клони към хард. Интерно ми е да разбера дали може да се направи да кажем 5 човека се навият за това, и секи от тях да хостне сървъра като съб сървър, кой колкото може де побере. да е като сървър 1,сървър2 и т.н. така като падне някой сървър другите остават он. Няма ли да е яко да има 300-400 човека, 15 гилдий който да са по 30+ хора и т.н. коментирайте :)
 
Идеята съм сигурен, че ще допадне на повечето играчи, и няма да допадне на повечето притежатели на сървъри. Тези съpвъри са "еаsy", идята ми е да се направи един нормален сървър 200х примерно. да клони към хард. Интерно ми е да разбера дали може да се направи да кажем 5 човека се навият за това, и секи от тях да хостне сървъра като съб сървър, кой колкото може де побере. да е като сървър 1,сървър2 и т.н. така като падне някой сървър другите остават он. Няма ли да е яко да има 300-400 човека, 15 гилдий който да са по 30+ хора и т.н. коментирайте :)

Нещо ме по объркваш!

Няма как да стане, на 1 сървър, на 3 различни ПЦ-та да са му суб сърварите ! ! ! Ако имаш в предвид, примерно влизаш в му-то цъкаш на "Connect" и дето след това излиза сървър 1,2,3 . . . . , е те това няма как да стане !!!!!!!!!!
 
Не съм се описъл достатъчно. Въпроса е преди да влезнеш в играта когато избираш със звък без звук и т.н. от падащото меню както е в някой сървъри със труден, нормален и лесен. Тогава няма ли да стане, или тогава трябва да са заедно в едно помещение? Не съм от страната на притежателите на лични сървъри, а от играчите :) Копнея за сървър с популация 400 човека и то само българи, ще бъде голяма свинщина, ще има 30вс30 хехехе.
 
От , тук да ти кажа... няма да намериш сериозни хора .. (нищо лично) просто,никой не е постоянен. А тук се иска много упоритост както каза DarkDevil . Както всеки бизнес , всяка фирма... всичко става бавно и постепенно. Както едно дръвче иска грижи поливане,търпение така и 1 сървър :)
 
Не съм се описъл достатъчно. Въпроса е преди да влезнеш в играта когато избираш със звък без звук и т.н. от падащото меню както е в някой сървъри със труден, нормален и лесен. Тогава няма ли да стане, или тогава трябва да са заедно в едно помещение? Не съм от страната на притежателите на лични сървъри, а от играчите :) Копнея за сървър с популация 400 човека и то само българи, ще бъде голяма свинщина, ще има 30вс30 хехехе.

Първото което е този замисъл като цяло е една голяма идиотщина (ще ме извиняваш, но е така)
Сървърите пак няма да имат нищо общо помежду си освен клиентите и то всичките ще са принудени да използват една и съща сървърна версия, което губи целия смисъл на този "проект", защото някой хора не обичат стари версий, други нови и така и пак няма да има успех ;)
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N
Ако уеб-зен се включат във това да се помогне,ще стане. Но и те са пълни лекета,писал съм и над 3 пъти ... и без никакъв отговор , или не си гледат пощата или незнам. Ако те предоставят нещо определено(за доста солидна сумичка :D ) има голям шанс да се успее :) . Трябват едно 10 човека за 1 такъв сървър .
1- Да потдържа сайта.
2- Сървъра.
3- Бъгове.
4- Реклама
5- Защити
6- Дизайн
7- Спонсор
и 8 9 и 10 да са ГеймМастери :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Подобен проект никога няма да се реализира, темата според мен е безмислена.
 
Всички само говорят но не действат , така е .
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Аз съм "ЗА" но да бъдем реалисти когато в живота на двама или повече хора се намесят по между им пари не се поражда нищо повече от завист,омраза и ненавист(от личен опит го знам).

И един въпрос към модераторите: Защо пускат теми който вече са били писани най малко 3 пъти ?
 
Аз съм "ЗА" но да бъдем реалисти когато в живота на двама или повече хора се намесят по между им пари не се поражда нищо повече от завист,омраза и ненавист(от личен опит го знам).

И един въпрос към модераторите: Защо пускат теми който вече са били писани най малко 3 пъти ?


И всеки гледа да преебе другия... и накрая К*Р .... за това трябва само близки хора.
 
И близки хора да са всеки гледа собствените си интереси!
Темата както казах по-горе е напълно безмислена, няма ли кой да я премахне !?
 
  • Like
Reactions: A.ssassi.N and Life
Нека , седи да гледаме кой какво ще каже.Да се смеем на сякакви "схеми" :D
 
И всеки гледа да преебе другия... и накрая К*Р .... за това трябва само близки хора.

Да ти кажа и с блезки нестава.Просто харата са станали тави че чак биха убили най-близкия за пари ,но неса виновни те Такъв е ЖИВОТЪТ в тази ШИБАНА ДЪРЖАВА.
 
  • Like
Reactions: Life
Нещо ме по объркваш!

Няма как да стане, на 1 сървър, на 3 различни ПЦ-та да са му суб сърварите ! ! ! Ако имаш в предвид, примерно влизаш в му-то цъкаш на "Connect" и дето след това излиза сървър 1,2,3 . . . . , е те това няма как да стане !!!!!!!!!!
Има, правил съм го. Лично за идеята аз съм твърдо ЗА : Да е хард сървър, без webshop, без бъгове и така. Предлагам, но незнам дали ще се хареса идеята : да се съберем 1 екип и да направим нещо за истинските играчи на Mu Online. От сега бих искал да предложа DarkMaster да направи файловете, тъй като се води че ги разбира тези работи и естествено всеки помага с кфото може. Аз мога да предложа хост,домейн,помощ и тест. Единственото, което неми допада е многото хора в екипа, защото винаги ще се намери някой който да ръгне 1 шел, да продаде файловете, да прецака сървъра или някфа друга мизерия...
 
Last edited: