MuOnline общ сървър

Има, правил съм го. Лично за идеята аз съм твърдо ЗА : Да е хард сървър, без webshop, без бъгове и така. Предлагам, но незнам дали ще се хареса идеята : да се съберем 1 екип и да направим нещо за истинските играчи на Mu Online. От сега бих искал да предложа DarkMaster да направи файловете, тъй като се води че ги разбира тези работи и естествено всеки помага с кфото може. Аз мога да предложа хост,домейн,помощ и тест. Единственото, което неми допада е многото хора в екипа, защото винаги ще се намери някой който да ръгне 1 шел, да продаде файловете, да прецака сървъра или някфа друга мизерия...

Роднинке един съвет Вярвай повече в хората с който работиш.

По темата : Съм Твърдо за Мога да Помогна само с ТЕСТ и ГМ и с сайтовете съм що годе добре .Това е от мен .
 
Твърдо ЗА ! Мога да помогната с направата на шопове монстери нпц-та дроп на боксове и т.н ! Права ги за секунди така да се каже ! Мога да помогна също така и с настройки на итеми, добавяне на итеми, скинове и настройки по клиента.

ПП: Ако искате, правим 1 списък и почваме да събираме само най-сериозните хора !
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
.....

ПП2: Поста ще се редактира допълнително ! Желаещите да пишат с какво могат да помогнат и дали ще го направят :)
 
Тая идея е мъртва, даже преди да е започната..
 
  • Like
Reactions: s1z3
Ефекта на пеперудата , чували ли сте ? :D Става следното :

Единия ще си каже , абе чакай малко за кво да става тяхното като аз мога прееба 1 и той да литне от екипа и да получа повече,ще наебе един и той ще литне.След като 1 литне друг ще си каже : оо тоя прееба ония са аз ще прееба друг.Ще преебе друг и той ще литне след тва ония ще си каже оо тоя мее прееба са ще прееба 2ма , ще преебе 2 ма . Някой от останалите ще си каже абе чакай бе къв е тоя капут че да ни преебава я чакай щом сме почнали да преебаваме да преебем сички бе . И ще нафака некъф шелл , ще напише "Hacked by PROOOOOOHACKER" АЗ ВИ ХАКНАХ ХАХАХА " Иии така всеки ще се откаже и ще замине всичко. :D

П-С - ТОВА СТАВА ОБИКНОВЕННО :)
 
Баам , пак започнахте да мечтаете.
 
  • Like
Reactions: PLMN
ми много просто всички точат лиги за пари,а те определено ще са доста по-малко ако всички "админи" се наблъскат в 1 сървър. Ето ви 1 от главните причини :)
 
ми много просто всички точат лиги за пари,а те определено ще са доста по-малко ако всички "админи" се наблъскат в 1 сървър. Ето ви 1 от главните причини :)
Идеяте беше да е без webshop ;)
 
Идеяте беше да е без webshop ;)

е тогава няма да съберете всички в 1 сървър :D пък и пари несе изкарват само от webshop axax
 
Пари, пари, пари, пари само това чувам и чета. Първо идеята е да няма уеб шоп (ако има то няма да е хард, тоест ако има такъв шоп ще е пълен със ламерчета, а ние не искаме това нали :) ) Относно поста на Milanoob цитирам: "Сървърите пак няма да имат нищо общо помежду си освен клиентите и то всичките ще са принудени да използват една и съща сървърна версия..." ЛОЛ що за коментар, как така няма да са еднакви? тогава къв е този сървър ? Виждам че все пак има хора, който не са скиптично или въобще против това, закоето мога само да ви кажа евала. От много време насам играем по едни посредствени сървъри, напулно еднакви. От страна на съпорта (за потребителите не за самия сървър) може да се върши и то много лесно ( като цяло ГМ работата е доста лесна) стига разбира се ГМ-а да иска да се занимава, а не като по-голята част от ГМ-ите по сървърите, които са напълно безполезни. Играл съм чужди сървъри и там ГМ не влиза да ми прави смешни евенти като "Намери ме" или "ПК евенти", ами просто наблюдават играта, и чакат потребителя да ги потърси, а не обратното. Искам да кажа, че евентите са оставени на целия екип да измисли евент който да е в продължение на 1-2-3 седмици (разбира се добре измисленият евент е найстина забавния евент) Немога да разбера защо хората не харасват идеята като според мен е най-добрата относно МУто. Какво по добро от национален сървър на Му :) Гледам 90% от хората в този форум имат сървър,но на 80% от тях сървърите са офф:) (наблюденията ми се основават на цъкането на линка поставен от тях в подписа им)

Коментирайте, обсъждайте идеята, направете я най-голямата тема в форума и дано идеята ни стане реалност :)
 
Last edited:
Коментирайте, обсъждайте идеята, направете я най-голямата тема в форума и дано идеята ни стане реалност :)

Знаеш ли кога ще стане реалност ? Мисля,че знаеш отговора!
 
Знаеш ли кога ще стане реалност ? Мисля,че знаеш отговора!

Ти май наистина се имаш за много остроумен а ?
Я кажи, какво си направил сам и до къде си стигнал ? (n)
 
По голяма от Говорялната няма стане но Съм много за не за друго а щото в България има малко сървъри който да са сериозни е да са хард.Аз не играя Му онлайн точно пораде тази причина Не искам да стане така че играя 2 месеца и накрая решават че ще го реснат.При положение че е хард.Дано да стане реалност.
 
Ти май наистина се имаш за много остроумен а ?
Я кажи, какво си направил сам и до къде си стигнал ? (n)

А ти си мислеше,че ще се получи (chuckle) ?(n) И не те интересува какво съм постигнал аз. Не гледай в чуждата паница,гледай в своята!
 
Знаеш ли кога ще стане реалност ? Мисля,че знаеш отговора!

Мерси за флоода наистина го оценявам. Хаха. Не пиши повече в темата моля те. Мерси! Такива безмислени коментари, мисля че не се нуждаем, много добре знам аз, че това е идея, която трудно би се осъществила, стига сте се правили на остроумни. Стига да има хора,разбиращи сичко става, пък тук гледам секи много разбира така че...
 
А ти си мислеше,че ще се получи (chuckle) ?(n) И не те интересува какво съм постигнал аз. Не гледай в чуждата паница,гледай в своята!

Добре бе, кажи какво си постигнал ? ? ? ? "ГЕЙ Мастър" в на Боян сървъра?
Това ли, много ли си велик, голям ли си "критик" ?

Скривай се някъде и не обсъждай на хората идеите, като нямаш нито свои, нито нещо зад гърба си!
Най-лесно е да критикуваш и да се правиш на велик, пробвай един път от другата страна да минеш! ! !
 
Да не би да искаш да има група от сървъри с общ клиент като на BattleZone, или се стремиш да направим като Webzen? Ако е само за клиентите ще е добре :) Идеята ми допада, заради общата защита, която ще се изгради.
 
то щото е много трудно с общ клиент да се направи, само малко ум трябва :)
 
Да не би да искаш да има група от сървъри с общ клиент като на BattleZone, или се стремиш да направим като Webzen? Ако е само за клиентите ще е добре :) Идеята ми допада, заради общата защита, която ще се изгради.

Като Webzen един и същ сървър,различни реалмове. Не мисля, че ако си навътре с нещата(а аз не съм), ще е много трудно да се подкарат 5 сървъра с еднакъв датабейс. Няма ли да ви е гот сървър с 10 сървъра, винаги он( ако някой му падне нето то само неговия сървър пада остават 9 за цъкане). Не ви ли се иска сървър аукцион с итемите на 400+човека он, не ви ли се искат 15 гилдии с по 30 човека, със средно 20 човека он. Аз вярвам и стоя зад идеята. Дано някой от "по-големите" се зарибят и да се почне поне проекта скоро време (силно се надявам, но все пак сме българи, при нас по трудно стават нещата, с извинение го казвам но си е така )

Мерси за отделеното време.

Пс: за Dante бате гледам си Диабло Модератор, кво праиш тука ? гледам 1.200 поста имаш сичките ли са толкова безмислени? Алооо, мечтите ? Фани си изтрий поста моля те.
 
Last edited:
Като Webzen един и същ сървър,различни реалмове. Не мисля, че ако си навътре с нещата(а аз не съм), ще е много трудно да се подкарат 5 сървъра с еднакъв датабейс. Няма ли да ви е гот сървър с 10 сървъра, винаги он( ако някой му падне нето то само неговия сървър пада остават 9 за цъкане). Не ви ли се иска сървър аукцион с итемите на 400+човека он, не ви ли се искат 15 гилдии с по 30 човека, със средно 20 човека он. Аз вярвам и стоя зад идеята. Дано някой от "по-големите" се зарибят и да се почне поне проекта скоро време (силно се надявам, но все пак сме българи, при нас по трудно стават нещата, с извинение го казвам но си е така )

Мерси за отделеното време.

Алоооо, мечтите?