MuOnline

Bate sme6en si znae6 li kolko mi puka dali te draznia kvo 6e naprai6 6e me nabie6 li :D . Nekuv umrel zubar bate me zapla6va i nema da pi6a na krilica iziaj se :D . Dano si me razbral ve putko nedoebana 6e razmaja galvite ina dvamata s felix . Ee da te eba v mrusnata maina. Ti i tezi kato teb sa ot4aiani zubari koito niamat jivot zaebi toia komp i izlez navun ve putkoooo!

aaaaahahahahahahahaha

Падам (rofl) (rofl) (rofl)
:D:D:D:D:D:D


Моята глава ще размажш?
Преди време имах една случка.
Един ламер който случайно беше от моя град...такъв като тебе (PC ГАНГЕЕЕРРР) :D
На живо като го видях ми стана жал (беше с баба си и тя го защитаваше)
Трай си че като чух това сериозно 5 мин не мога да спра да се хиля


(rofl)


btw аз все като седна на компа да видя кво става поглеждам и се си online и пусваш някой.
Точно такива кешели като теб нямат май друго работа.



pp. Само чета новите ти постове и си едитвам последния пост.
Серизно ти си голям смешник само псуваш и точно тфа ме кара да ти се смея още повече (rofl)
Не можеш да кажеш нещо умно че да ни затапиш а само се излагаш :D
Не виждам кво толкова съм се възгордял, но за разлика от тебе не съм "клавиатурна нинжда" както беше казал някой по горе.
Серизно ако продължиш да псуваш още по голям смях ще падне.
С 2 fr-та съм удома и да ти кажа ти си ни веселбата вмомента :D :D :D :D

dark не бързай да му банваш IP-то че да може да си направи нов акаунт и "funny night" с участието на "bulletproof" да продължи :D:D:D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
bate sme6en si znae6 li kolko mi puka dali te draznia kvo 6e naprai6 6e me nabie6 li :d . Nekuv umrel zubar bate me zapla6va i nema da pi6a na krilica iziaj se :d . Dano si me razbral ve putko nedoebana 6e razmaja galvite ina dvamata s felix . Ee da te eba v mrusnata maina. Ti i tezi kato teb sa ot4aiani zubari koito niamat jivot zaebi toia komp i izlez navun ve putkoooo!

кво си се разбаткал бе путка майна за къв зе взе ??? адрес ще ти дам да те видим колко си смел мамкати исипана да ебааааааа
 
  • Like
Reactions: Bethoven
стига бе хора :) спрете с псувните... просто не му обръщайте внимание - по умния отстъпва :) не е нужно да се карате :)
 
Hmmm....Kvoto i da se govori razbrah 4e tuka mnoo se vjivqvate v tva mu ;)
Za men "Aion" e igra koqto si struva da izgubi6 malko vreme... No eto edin suvet: Svetut ne e samo pred komputera zemete izlezte malko neznam kvo da praite hodete ritaite,baseini,kafeta,discoteki i t.n. Stia sporete i si gubete jivota pred komputera....Za6toto toi e samo do edno vreme ;) Click
 
дам нещо като wow и l2 е но нещо като най-доброто от тях взето заедно мисля че ще е мнго хубава но сега не си заслужава да играеш бетата...
 
кажете пак някой такава онлайн игричка за цъкане
 
Те aion кога ще я пускат ?
 
Еми то и wow се плаща доколкото знам. И за Mu се плаща в оригиналния сървър.
 
em wow ima piratski server kakuvto imam i az i mu su6to a aion nema svesten priatski server ima samo 1 server !
 
Аз пък нямам сървър и не играя :D и си ми е доста добре така. Радвайте се на живота докато можете ^^

КЪМ bulletproof ---> Не убиждай зубарите, заради такива като тях дишаш! Пък и обиждаш мене......! Аре се направя, че не съм го прочел :D
 
omg taia aion se okaza mnoo smotana igra pla6ta se za da se igrae...

играл ли си я да казваш че е смотана а? или като лисицата в 1 народна приказка неможла да стигне гроздето и казала:
- а то кисело ...
 
Ще се поокрадат и файловете на Aion до 10 месеца :)
 
Хубаво де. Картата на WOW е огромна. Преди когато играех (една седмица) беше пълно с бъгове по сървърите. После пуснаха Mangos нз какво стана. Средно по 1000 човека... това много ли е? В оригиналния няма ли милиони потребители. Колко има в 1 realm.

Каза, че средно има по 1000 човека онлайн. Колко има в твоят сървър?
 
А вие корейски и японски сървъри на Mu виждали ли сте?
Аз имах веднъж късмета (преди 2 години) да поразцъкам 1 такъв...
Видеокартата ми прегря и PC-то ресна от струпаните дръпнати, ниски източници в играта ^^
 
Хубаво де. Картата на WOW е огромна. Преди когато играех (една седмица) беше пълно с бъгове по сървърите. После пуснаха Mangos нз какво стана. Средно по 1000 човека... това много ли е? В оригиналния няма ли милиони потребители. Колко има в 1 realm.

az igraeh v blizzard predi i v edin realm sus reden population ima po 500 4oveka max ... A v p[iratskite ima po 3-4 hiliadi ve4e vbotoroto koeto e na TBC NIAMA bugove samo na wotlk...Blizard imat nad 50 realma i ima realmove vkoito giraiat po 2-3 hiliadi 4oveka no v pvoe4eto sa malki tui kato az sum igral tam taka 4e me slu6ai mene....Blizzard sa super dolni i o4akvah pove4e ot tiah vse edno igraia v priatski server samo deto battlegroundite rabotiat....

А вие корейски и японски сървъри на Mu виждали ли сте?
Аз имах веднъж късмета (преди 2 години) да поразцъкам 1 такъв...
Видеокартата ми прегря и PC-то ресна от струпаните дръпнати, ниски източници в играта ^^
Ne sum gi vijdal i predpolagam 4e sa dobri no ot mu ne razbiram ...
 
айон в момента може да се играе само от китайците мисля че може и да се лъжа но знам че в европа не може да се играе в европа има едно бета версия и тая бета версия има по 1500 човека но има евенти само събота и неделя и е малко прецакана цялата игра за това трябва да изчакаме да я пуснат да може да се играе от европа..